Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство «Різдвяний вертеп» в Ладижинському коледжі ВНАУ

«Різдвяний вертеп» в Ладижинському коледжі ВНАУ

Головним призначенням виховного процесу у вищих навчальних закладах є якомога повніша самореалізація молодої людини. Та щоб особистість змогла самореалізуватися, перш за все вона повинна нею стати.
Кожна молода людина певним чином здібна, в цьому впевнені вихователі трьох гуртожитків Ладижинського коледжу ВНАУ, вони вирішили допомогти студентам виявити ці здібності і розвивати їх відповідно до можливостей.
Про це повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ

Дбаючи про розвиток творчих здібностей студентів вихователі приділяють велику увагу гуртковій роботі.
Так до запланованого відкритого виховного заходу «Різдвяний вертеп», організаторами якого і були вихователі гуртожитків, прийняли участь та надали свою матеріальну допомогу такі гуртки, що діють при гуртожитках, як: «Господарочка», «Зелена аптека».
Під час театралізованого дійства манили своїми ароматами гарячі голубці із пшоном, вареники з капустою, пироги з горохом, картопля смажена, грибочки мариновані, багата кутя та наваристі узвари із плодів саду, польових трав. А студенти Ігор та Ірина гарно зіграли роль господаря і господині та навчали «своїх» дітей традиціям приготування святвечірніх страв.
Діють при технікумі і такі гуртки як «Ландшафтний дизайн», «Юний господар», «Вишиваночка».
Більше двох місяців тривала підготовка виготовлення декорацій та пошив костюмів для героїв вертепного дійства. І увесь цей час проходили щоденні репетиції сценарію. Пошук давніх колядок та традицій проведення святвечора змусило творчу групу, а це вихователі та 18 студентів, опрацювати масу інформації з Інтернету, бібліотеки, розпитувати своїх бабусь про характер проведення різдвяних свят. А під час дійства, використовуючи технічні засоби навчання, викласти стисло на екрані як виготовляють сам вертеп у різних країнах світу.
Загалом 35 осіб творили даний виховний захід, а це три покоління – діти віком від трьох до дванадцяти років, студенти коледжу, вихователі, звукорежисери та шестидесятирічна пані Галина, яка навчала студентів петриківському розпису на макеті «Українська піч». Сам макет печі, згідно креслень, змайстрував студент першого курсу Дмитро Данчук.
Звичайно, на такий об’ємний захід потрачено організаторами багато сил та моральної енергії, адже в учасників виховували і гартували і силу волі, і згуртованість, і театральне мистецтво виконання своїх ролей. На даному заході були присутні студенти перших, других і третіх курсів; викладачі; члени адміністрації та представники ЗМІ.
По закінченні театралізованого дійства «Різдвяний вертеп» - нагородою для учасників стали, під вибух оплесків, викрики «Браво». Глядачі аплодували стоячи. А найменші учасники дійства отримали від адміністрації коледжу різдвяні подарунки, які роздали вихователі гуртожитків.
21 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 466 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль