Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство «Різдвяний вертеп» в Ладижинському коледжі ВНАУ

«Різдвяний вертеп» в Ладижинському коледжі ВНАУ

Головним призначенням виховного процесу у вищих навчальних закладах є якомога повніша самореалізація молодої людини. Та щоб особистість змогла самореалізуватися, перш за все вона повинна нею стати.
Кожна молода людина певним чином здібна, в цьому впевнені вихователі трьох гуртожитків Ладижинського коледжу ВНАУ, вони вирішили допомогти студентам виявити ці здібності і розвивати їх відповідно до можливостей.
Про це повідомляється на сайті Ладижинського коледжу ВНАУ

Дбаючи про розвиток творчих здібностей студентів вихователі приділяють велику увагу гуртковій роботі.
Так до запланованого відкритого виховного заходу «Різдвяний вертеп», організаторами якого і були вихователі гуртожитків, прийняли участь та надали свою матеріальну допомогу такі гуртки, що діють при гуртожитках, як: «Господарочка», «Зелена аптека».
Під час театралізованого дійства манили своїми ароматами гарячі голубці із пшоном, вареники з капустою, пироги з горохом, картопля смажена, грибочки мариновані, багата кутя та наваристі узвари із плодів саду, польових трав. А студенти Ігор та Ірина гарно зіграли роль господаря і господині та навчали «своїх» дітей традиціям приготування святвечірніх страв.
Діють при технікумі і такі гуртки як «Ландшафтний дизайн», «Юний господар», «Вишиваночка».
Більше двох місяців тривала підготовка виготовлення декорацій та пошив костюмів для героїв вертепного дійства. І увесь цей час проходили щоденні репетиції сценарію. Пошук давніх колядок та традицій проведення святвечора змусило творчу групу, а це вихователі та 18 студентів, опрацювати масу інформації з Інтернету, бібліотеки, розпитувати своїх бабусь про характер проведення різдвяних свят. А під час дійства, використовуючи технічні засоби навчання, викласти стисло на екрані як виготовляють сам вертеп у різних країнах світу.
Загалом 35 осіб творили даний виховний захід, а це три покоління – діти віком від трьох до дванадцяти років, студенти коледжу, вихователі, звукорежисери та шестидесятирічна пані Галина, яка навчала студентів петриківському розпису на макеті «Українська піч». Сам макет печі, згідно креслень, змайстрував студент першого курсу Дмитро Данчук.
Звичайно, на такий об’ємний захід потрачено організаторами багато сил та моральної енергії, адже в учасників виховували і гартували і силу волі, і згуртованість, і театральне мистецтво виконання своїх ролей. На даному заході були присутні студенти перших, других і третіх курсів; викладачі; члени адміністрації та представники ЗМІ.
По закінченні театралізованого дійства «Різдвяний вертеп» - нагородою для учасників стали, під вибух оплесків, викрики «Браво». Глядачі аплодували стоячи. А найменші учасники дійства отримали від адміністрації коледжу різдвяні подарунки, які роздали вихователі гуртожитків.
21 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 456 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль