Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Резолюція Народного віче: Складання повноважень партії Регіонів в Ладижині

Резолюція Народного віче: Складання повноважень партії Регіонів в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/img_0352.jpg20 лютого, в Ладижині було проведено мітинг-реквієм (Народне віче), на якому було вшановано пам’ять загиблих під час останніх подій в Україні, прийнято цілий ряд рішень та створено ГО Народна самооборона.
На Площі фонтанів зібралося більше 500 осіб.
Мітинг традиційно був розпочатий спільним виконанням Національного гімну України. По завершенні гімну, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять трагічно загиблих на Майдані українців - патріотів своєї держави.
До слова запросили отця Михайла, який відправив службу по загиблим. По закінченню служби отець Михайло звернувся до присутніх:
- Емоції переповнюють кожну людину, емоції народу який є боголюбивим, який не має бажання жити у війні. Сьогодні наші люди гинуть через одну людину, сьогодні ми є очевидцями тої історії, до чого дійшла людина заради влади, яка не стоїть цього.
Весь світ підтримує Україну! Весь світ переживає за нас тому, що в кожному куточку землі, є кусочок України.
Ми з вами раділи, що 20 років тому, отримали незалежну Україну. Сьогодні ми маємо розплату за нашу байдужість. За те, що ми жили кожний про себе, за те що ми не цінили ні в слові, ні в ділі родину , а це є маленька частина України.
Ми бачимо кожен день, як тих хто хоче миру та злагоди, хоче жити в нормальній, сучасній державі, відстрілюють немов на охоті. Ми не знаємо їхні імена, ми навіть не знаємо скільки їх полягло на сьогоднішній день, тому що ми тут, а вони там. Але, ми завжди з ними в слові і ділі і повинні пам’ятати, що вони загинули раді того, щоб ця держава, яка має право процвітати, має право жити в мирі і злагоді досягнула своєї мети.
Ми будемо молитись кожного дня за тих, кого ми не знаємо. Нехай Господь укріпляє вас всіх у ці нелегкі часи. Слава Україні!


На Віче, була обговорена вкрай напружена революційна ситуація на Майдані та в Україні. Сьогодні жоден свідомий ладижинець не може залишатись байдужим до того, що відбувається в нашій державі. Люди обурені злочинними діями влади і вважають, що місцеві депутати від Партії Регіонів також несуть відповідальність за дії Януковича, адже залишаючись у лавах партії, фактично висловлюють її свою прихильність. Тому однією з головних вимог мирного зібрання, було складання партійних квитків депутатами Ладижинської міської ради від партії Регіонів, а також складання повноважень партійного осередку партії Регіонів в Ладижині.
На мітингу мали змогу виступити всі бажаючі.
Віче розпочала депутат міської ради - Голова Ладижинської організації політичної партії «ВО «Батьківщина» , Людмила Головашич. Вона донесла до мешканців Ладижина останні суспільно-політичні новини в державі та фактичний стан речей зокрема в Ладижині.
Вона також засудила дії влади:
- Спочатку руки у них були в брехні, зараз вони в крові! Невже ця влада, коштує стільки крові! Адже люди лише попросили про позачергові вибори!
Користуючись нагодою Людмила Головашич передала всім вітання від нашої групи ладижинців, на чолі з Юрієм Нагорним, які в цей час поверталися з Київського Майдану.
Перед присутніми мала слово також депутат Ладижинської міської ради від партії Батьківщина – Оксана Денисюк.
- Мене запитують, чому ми не захоплюємо владу в Ладижині? Я хочу сказати всім - нам не потрібна влада, нам потрібен мир. Влада у нас в місті обрана легітимно. Жителі міста Ладижина законно обрали цю владу. Половина з неї від партії Регіонів, половина від партії Батьківщина.
Сьогодні я хочу назвати фамілії депутатів від партії Регіонів. Я хочу закликати їх здати свої квитки. Серед них є порядні люди, але вони або бояться, або їм так добре, або втратили совість.

Пані Оксана зачитала список депутатів Ладижинської міської ради від партії Регіонів. Кожну фамілію присутні засуджували вигуками «Ганьба!» і «Банду геть!». Всі були одностайні - регіонали Ладижина мають скласти свої повноваження і покаятися.
Висловив свої думки з приводу останніх подій і Володимир Федорович Копоть:
- Шановні ладижинці! Коли були вибори, я знаю, що люди продавали свої голоси. Я вас прошу, якщо будуть вибори і ви побачите, що людина продала свій голос, то не здоровкайтеся з такою людиною.
На Київському Майдані гинуть люди! Я не згоден з тим, що йде брат на брата, бо ті беркутята є пригодовані. Сьогодні вже стріляють зі снайперської гвинтівки - це звірі. Нам треба зібратися, стиснути зуби і скинути цю владу, бо назад шляху немає. Слава Україні!

Наталя Іванівна Топалова звернулася до матерів дітей призовного віку:
- Я хочу звернутися до тих мам, які мають дітей призовного віку.
Сьогодні мені подзвонили з міської ради і повідомили про те, що мій син має пройти призовну комісію. Всім відомо, що призив до армії скасовано, але мені пояснили, що це призив у внутрішні війська. Я не звинувачую наш військовий комісаріат, я розумію, що це вказівка зверху. Але, я хочу закликати всіх не бути байдужими. Не мовчіть! Якщо матері дітей, яких визивають на комісію об’єднаються, то нас почують.

Нікого не залишив байдужим зворушливий виступ дівчини, доньки Станкевича Ярослава, який зараз знаходиться в Києві.
- Мій батько поранений осколком гранати! Він стояв в перших рядах, в самих гарячих точках, де снайпери розстрілюють наших людей! Вони розстрілюють дівчат та юних хлопців, вони не питають хто вони і скільки їм років. Вони просто вбивають нас!
Ми повинні зібратися всі разом і добитися того, щоб регіонали в нашому місті склали свої повноваження, щоб вони відмовилися від цієї партії. Ми не допустимо того, щоб в нашому місті були такі люди. Слава Україні!

Мітинг завершив голова ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб. Він звернувся до присутніх з привітальним словом та зачитав резолюцію віче:
- Слава Україні! Шановні ладижинці, за останній час я був в Києві разів зо п’ять. Я був на Майдані 1 грудня, коли там було більше півтора мільйона українців! Я був свідком того, як крушили і ламали пам’ятник Леніну, як більше двох мільйонів людей співало гімн України і плакав кожен другий! Я був на Банковій, коли газом труїли людей, був свідком, як на Грушевського кидали коктейлі молотова! Я бачив цю атмосферу. І можу вам безперечно сказати, що страху там немає, ніхто не боїться. Як би влада не хотіла нас всіх залякати, вона не залякає! Тобто рубікон перейдений і ми повинні просто змести цю владу. Саме тому ми склали резолюцію сьогоднішнього віче.

Рішення
Народного Віче
територіальної громади міста Ладижин Вінницької області


20 лютого 2014 року 17.30 місто Ладижин,

Ми, учасники Народного Віче міста Ладижин Вінницької області, враховуючи останні події, що відбулись в Україні,

ВИМАГАЄМО ПРОТЯГОМ 24 ГОДИН:

1. Від місцевого партійного осередку партії регіонів в місті Ладижин прийняти рішення про саморозпуск та провести після цього всі ліквідаційні процедури.
2. Від Ладижинського міського суду Вінницької області, Ладижинського міського відділу міліції та прокуратури міста Ладижин усунутись від виконання будь-яких протиправних дій, спрямованих на виконання злочинних наказів влади, забезпечити захист прав та свобод жителів міста Ладижин.
3. Від депутатів Ладижинської міської ради Вінницької області від партії регіонів та міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева зробити заяви про вихід з партії регіонів, висловити каяття за злочини, що були скоєні владою та партією регіонів та скласти свої мандати ( повноваження).
4. Від комунального видання газети «Нове місто» та ТРК « Лада» забезпечити вільний доступ всіх жителів міста Ладижин, шляхом надання площ в газеті «Нове місто» та годин ефіру в т.ч. прямого на ТРК «Лада».

ЗАБОРОНЯЄМО:

1. Працівникам Ладижинського міського відділу міліції брати участь у будь-яких акціях за межами міста Ладижин та Ладижинської міської ради. Начальнику Ладижинського міського відділу міліції забезпечити відкликання працівників МВМ в місто Ладижин для виконання своїх обов’язків по охороні громадського порядку в місті Ладижин ( у випадку їх направлення).
2. Жителям міста Ладижин, брати участь в акціях проти народу України в місті Києві на стороні тітушок, Беркуту та інших злочинних угруповань.
3. Проводити будь-які дії, пов’язані з призовом ладижинської молоді в Армію.

Рішення Народного віче довести до відома всіх зацікавлених осіб.
Слід зазначити, що всі присутні одностайно підтримали резолюцію і погодилися з вимогами до місцевої влади.
21 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 619 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль