Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Скандалы Проти міського голови Ладижина відкрили кримінальне провадження?

Проти міського голови Ладижина відкрили кримінальне провадження?

Як ми вже повідомляли, депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик звернувся до начальника Ладижинського міського відділу міліції Євгена Соловейчука та прокурора міста Ладижин з заявою в якій вимагав порушити кримінальну справу проти міського голови Валерія Коломєйцева за перешкоджання його законній депутатській діяльності.
Як повідомив депутат Віталій Сутик в своєму офіційному блозі, нещодавно по факту перешкоджання його законній депутатській діяльності, що мала місце починаючи з 26.03.2013 року, було відкрито кримінальне провадження та розпочато досудове слідство, його заява прийнята та зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, реєстраційний номер № 12013010070000210.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6864_rizhii.jpg
Нагадаємо, що приводом для подання заяви стала відмова міського голови вклюдчити в порядок денний сесії міської ради його проектів рішень, автором яких є депутат.
Депутат ще 27 березня звернувся до міського голови з відповідною заявою, але до цього часу його проекти рішень так і не були внесені в порядок денний.
наступна сесія Ладижинської міської ради має відбутись 21 червня, але міський голова так і не вніс в порядок денний проекти рішень опозиційного депутата.

Блог Віталія Сутика: http://lad.vn.ua/blog/sytik/po-faktu-pereshkodzhannya-moii-deputatskii-diyalnosti-vidkrito-kriminalne-provadzhennya.html

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/6580_kri-sprava.jpg

Читайте також:

Віталій Сутик пішов проти влади. http://lad.vn.ua/rss-ladyjin-news/vitalii-sutik-pishov-proti-rezhimu.html

Міський голова дав доручення опозиційному депутату та звинуватив в політичних амбіціях. http://lad.vn.ua/skandaly/miskii-golova-dav-doruchennya-opoziciinomu-deputatu-ta-zvinuvativ-v-politichnih-ambiciyah.html

Віталій Сутик пов’язав звинувачення міського голови з майбутніми місцевими виборами і спростував наявність конфлікту з міським головою. http://lad.vn.ua/rss-ladyjin-news-skandaly/vitalii-sutik-povyazav-zvinuvachennya-miskogo-golovi-z-maibutnimi-miscevimi-viborami-i-sprostuvav-nayavnist-konfliktu-z-miskim-golovoyu.html

Вимагаю порушити кримінальну справу за перешкоджання моїй депутатській діяльності! http://lad.vn.ua/blog/sytik/vimagayu-porushiti-kriminalnu-spravu-za-pereshkodzhannya-moii-deputatskii-diyalnosti.html
18 червня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1191 Коментарів: 1
Написав: Васька 21.06.2013 - 00:50
Відкрили впровадження. Як грозно. Вже минуло 10 днів. Цікаво дізнатися від сайта, а яке рішення прийннято по впровадженню? Історія напевно про це замовчує)))) Напевно з завтрішнього дня Андрій готує документи у Европейський суд. Вже рік в тому суді він захищає чорнобильців. Люди, в когось є результат того суду? А обіцяли перші результати до виборів 2012. Облом, та ніхто і не надіяся)))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль