Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи Обласна преса: Проти ладижинського сайту порушили кримінальну справу

Обласна преса: Проти ладижинського сайту порушили кримінальну справу

У місті Ладижині чергова скандальна справа. Керівництво переробного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» (ТМ «Наша Ряба») поскаржилося до міліції на сайт «Новини Ладижина».
Внаслідок цього проти інтернет-ресурсу відкрито кримінальне провадження.
- «Новини Ладижина» - це громадський сайт, який дає альтернативний офіційному погляд на суспільне та господарське життя міста. Вже кілька тижнів наш сайт «штормить». Одного дня на 5 годин заблокували роботу ресурсу. Спочатку ми навіть не здогадувались, що це таке робиться. Адже тих, кому не вигідні публікації у «Новинах Ладижина», досить багато. За кілька днів з’ясувалося, що маємо проблеми із «Вінницькою птахофабрикою». Його керівництво на інтернет-ресурс подало скаргу до міліції за нібито неправдиву інформацію, - розповідає голова ради управління Ладижинської громадської ради Андрій Скакодуб. - Як наклепницький матеріал вказується стаття «Гестапівки Євгенія та Лариса з нашорябівського переробного Освенциму». Але сайт не може нести юридичну відповідальність за цей матеріал, бо він є передруком з іншого видання. Ми в перший же стрічці вказали на першоджерело. Сайт звинувачують у тому, що один із партнерів підприємства після того, як прочитав публікації на нашому ресурсі, відмовився укладати договір, тому птахофабрика понесла збитки в розмірі 30 тисяч гривень.
Кримінальне провадження може завершитись процесуальним документом, який поставить під питання подальше існування нашого сайту.
- Кілька тижнів тому ми намагались врегулювати конфлікт з керівництвом підприємства мирним шляхом. Але відповіді на наші пропозиції не отримали,
- пояснює Скакодуб. – Точно знаємо, що сайт просто хочуть закрити, тому й вигадують всілякі приводи для того, аби зупинити його роботу.

На письмовий запит редакція отримала ось таку відповідь від керівництва переробного комплексу: «Підприємство не має права розкривати дану інформацію для розголошення. Бо це може розцінюватися як таке, що порушить законні інтереси інших громадян, права та інтереси інших юридичних осіб».
У міліції підтверджують відкриття кримінального провадження проти сайту «Новини Ладижина».
- У заяві від ТОВ «Вінницька птахофабрика» йдеться про те, що невстановлена особа розповсюджує неправдиву інформацію, яка паплюжить репутацію підприємства. У зв’язку з цим потерпіла сторона понесла матеріальні збитки, - повідомляють у прес-службі УМВС у Вінницькій області. – Кримінальне провадження відкрили згідно зі статтею 192 частини 1, що карається штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
Ніка Лукашенко

21 листопада 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 762 Коментарів: 1
Написав: Юрченко 21.11.2013 - 18:08
То что на "Рябе" по-скотски относятся к людям, это факт! И с этим надо бороться!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль