Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи Обласна преса: Проти ладижинського сайту порушили кримінальну справу

Обласна преса: Проти ладижинського сайту порушили кримінальну справу

У місті Ладижині чергова скандальна справа. Керівництво переробного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» (ТМ «Наша Ряба») поскаржилося до міліції на сайт «Новини Ладижина».
Внаслідок цього проти інтернет-ресурсу відкрито кримінальне провадження.
- «Новини Ладижина» - це громадський сайт, який дає альтернативний офіційному погляд на суспільне та господарське життя міста. Вже кілька тижнів наш сайт «штормить». Одного дня на 5 годин заблокували роботу ресурсу. Спочатку ми навіть не здогадувались, що це таке робиться. Адже тих, кому не вигідні публікації у «Новинах Ладижина», досить багато. За кілька днів з’ясувалося, що маємо проблеми із «Вінницькою птахофабрикою». Його керівництво на інтернет-ресурс подало скаргу до міліції за нібито неправдиву інформацію, - розповідає голова ради управління Ладижинської громадської ради Андрій Скакодуб. - Як наклепницький матеріал вказується стаття «Гестапівки Євгенія та Лариса з нашорябівського переробного Освенциму». Але сайт не може нести юридичну відповідальність за цей матеріал, бо він є передруком з іншого видання. Ми в перший же стрічці вказали на першоджерело. Сайт звинувачують у тому, що один із партнерів підприємства після того, як прочитав публікації на нашому ресурсі, відмовився укладати договір, тому птахофабрика понесла збитки в розмірі 30 тисяч гривень.
Кримінальне провадження може завершитись процесуальним документом, який поставить під питання подальше існування нашого сайту.
- Кілька тижнів тому ми намагались врегулювати конфлікт з керівництвом підприємства мирним шляхом. Але відповіді на наші пропозиції не отримали,
- пояснює Скакодуб. – Точно знаємо, що сайт просто хочуть закрити, тому й вигадують всілякі приводи для того, аби зупинити його роботу.

На письмовий запит редакція отримала ось таку відповідь від керівництва переробного комплексу: «Підприємство не має права розкривати дану інформацію для розголошення. Бо це може розцінюватися як таке, що порушить законні інтереси інших громадян, права та інтереси інших юридичних осіб».
У міліції підтверджують відкриття кримінального провадження проти сайту «Новини Ладижина».
- У заяві від ТОВ «Вінницька птахофабрика» йдеться про те, що невстановлена особа розповсюджує неправдиву інформацію, яка паплюжить репутацію підприємства. У зв’язку з цим потерпіла сторона понесла матеріальні збитки, - повідомляють у прес-службі УМВС у Вінницькій області. – Кримінальне провадження відкрили згідно зі статтею 192 частини 1, що карається штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
Ніка Лукашенко

21 листопада 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 753 Коментарів: 1
Написав: Юрченко 21.11.2013 - 18:08
То что на "Рябе" по-скотски относятся к людям, это факт! И с этим надо бороться!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль