Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Економіка Продукцію Нашої Ряби в Росію не пускає українська ветеринарна служба

Продукцію Нашої Ряби в Росію не пускає українська ветеринарна служба

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/209021422.jpgОбмеження експорту м'яса птиці Миронівської птахофабрики, яка входить до складу найбільшого виробника цієї продукції в Україні агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), до країн Митного союзу може бути знято протягом 5-7 днів.
Як передає кореспондент УНІАН, про це у четвер повідомив журналістам міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.
«У нас була зустріч з керівництвом МХП, визначили заходи, наша ветеринарна служба узяла на себе моніторинг, і я сподіваюся, що в найближчі 5-7 днів ми виходитимемо з інформацією, щоб експорт відкрили», - сказав Присяжнюк.
За словами міністра, причиною припинення сертифікації продукції фабрики Державною ветеринарною і фітосанітарною службою України стало повідомлення російського ветеринарного відомства про виявлення в продукції Миронівської птахофабрики відхилення від норм за показниками якості.
«Ми одержали листа від ветеринарних служб Російської Федерації, що вони провели аналізи, було виявлено певне відхилення від норм. Вони надіслали нам офіційного листа, ми припинили експорт до Російської Федерації за рішенням нашої ветеринарної служби», - сказав голова Мінагропроду.
Як повідомляв УНІАН, Держветфітослужба з 6 лютого припинила сертифікацію м'яса птиці Миронівської птахофабрики для поставок на ринок країн Митного союзу, що унеможливлює експорт продукції підприємства до МС.

Слід нагадати, що у травні 2013 року Держветфітослужба також обмежила поставки м'яса птиці до країн МС для компаній «МХП», «Агромарс», «Тавр-Плюс» і «Елітекс» у зв'язку з виявленням в продукції шкідливих організмів. Тоді проблему було врегульовано протягом 2 тижнів.
11 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 761 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль