Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Економіка Продукцію Нашої Ряби в Росію не пускає українська ветеринарна служба

Продукцію Нашої Ряби в Росію не пускає українська ветеринарна служба

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/209021422.jpgОбмеження експорту м'яса птиці Миронівської птахофабрики, яка входить до складу найбільшого виробника цієї продукції в Україні агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), до країн Митного союзу може бути знято протягом 5-7 днів.
Як передає кореспондент УНІАН, про це у четвер повідомив журналістам міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк.
«У нас була зустріч з керівництвом МХП, визначили заходи, наша ветеринарна служба узяла на себе моніторинг, і я сподіваюся, що в найближчі 5-7 днів ми виходитимемо з інформацією, щоб експорт відкрили», - сказав Присяжнюк.
За словами міністра, причиною припинення сертифікації продукції фабрики Державною ветеринарною і фітосанітарною службою України стало повідомлення російського ветеринарного відомства про виявлення в продукції Миронівської птахофабрики відхилення від норм за показниками якості.
«Ми одержали листа від ветеринарних служб Російської Федерації, що вони провели аналізи, було виявлено певне відхилення від норм. Вони надіслали нам офіційного листа, ми припинили експорт до Російської Федерації за рішенням нашої ветеринарної служби», - сказав голова Мінагропроду.
Як повідомляв УНІАН, Держветфітослужба з 6 лютого припинила сертифікацію м'яса птиці Миронівської птахофабрики для поставок на ринок країн Митного союзу, що унеможливлює експорт продукції підприємства до МС.

Слід нагадати, що у травні 2013 року Держветфітослужба також обмежила поставки м'яса птиці до країн МС для компаній «МХП», «Агромарс», «Тавр-Плюс» і «Елітекс» у зв'язку з виявленням в продукції шкідливих організмів. Тоді проблему було врегульовано протягом 2 тижнів.
11 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 751 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль