Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Про згубну звичку палити розповіли школярам Ладижина

Про згубну звичку палити розповіли школярам Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2731_kur.jpg
28 лютого в бібліотеці №1 відбувся діалог-дискусія на тему «Куріння чи здоров’я – обирайте самі».
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Учням Ладижинської ЗОШ №1 (6-7 класи) розповіли цікаву історію про виникнення тютюну, ввезення його в наші краї, а також про те, яку шкоду нікотин приносить молодому організму. Учасники літературного гуртка «Юність» представили на розсуд глядачів сценку «Не чоловіча справа», про згубну звичку палити, та продемонстрували антирекламу куріння.
А на завершення перед учнями виступили спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та провели ігрову вікторину.
«Кожна людина має свободу вибору» - це слова давньогрецького філософа Сократа. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости кволим слабаком. Правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров’я та за своє майбутнє взагалі.
8 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 477 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль