Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Про згубну звичку палити розповіли школярам Ладижина

Про згубну звичку палити розповіли школярам Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2731_kur.jpg
28 лютого в бібліотеці №1 відбувся діалог-дискусія на тему «Куріння чи здоров’я – обирайте самі».
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Учням Ладижинської ЗОШ №1 (6-7 класи) розповіли цікаву історію про виникнення тютюну, ввезення його в наші краї, а також про те, яку шкоду нікотин приносить молодому організму. Учасники літературного гуртка «Юність» представили на розсуд глядачів сценку «Не чоловіча справа», про згубну звичку палити, та продемонстрували антирекламу куріння.
А на завершення перед учнями виступили спеціалісти Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та провели ігрову вікторину.
«Кожна людина має свободу вибору» - це слова давньогрецького філософа Сократа. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости кволим слабаком. Правильний вибір може зробити тільки той, хто вже здатний відповідати за свою поведінку, за своє здоров’я та за своє майбутнє взагалі.
8 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 487 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль