Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи Про людей та начальників

Про людей та начальників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3516_family043.jpgДо мене на особистий прийом вчора зайшла Судакова Валентина Сафронівна, колись я допоміг їй відсудити кілька тисяч гривень за затоплення її квартири. Прийшла до мене зовсім не по юридичному питанню.
Виявляється, що вона вже півроку не може користуватися ванною внаслідок несправності зливу, а тому в своєму віці користуються іншими засобами, такими, як таз, тому можна уявити, як намучилась бідна жінка за цих півроку.
В чому ж проблема? Якщо квартира знаходиться в багатоповерховому житловому будинку, то відповідно повинна бути житлово-комунальне господарство, яке повинно обслуговувати житловий будинок і надавати такі послуги.
Але для Валентини Сафронівни проблема в тому, що її 5-тий будинок обслуговує житлово-комунальне господарство Ладижинської ТЕС. Десятки звернень до начальника цього господарства та його працівників протягом півроку не дали жодних результатів. Єдиною відмовкою було: « у мене немає спеціалістів».
Після лише одного телефонного дзвінка начальнику комунального підприємства «Добробут» Володимиру Рибалко, яке до речі не обслуговує 5-тий житловий будинок, за хвилин 10 проблема Валентини Сафронівни була вирішена і відтепер вона зможе користуватися, які і всі інші ладижинці, своєю ванною.
Валентина Сафронівна користуючись нагодою висловлює подяку через наш ресурс начальнику МКП «Добробут» Володимиру Валентиновичу Рибалко та спеціалістам цього підприємства за людяність та відповідальність.

Андрій Скакодуб
28 березень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 847 Коментарів: 3
Написав: Денис 28.03.2013 - 21:06
Тупо Пиар
Написав: Arhip 28.03.2013 - 22:15
ну да
Написав: Ніна 28.03.2013 - 23:53
Наскількі мені відомо, в 5-тому будинку мешкає депутат Ладижинської міської ради, яку обирали мешканці цього будинку. Це пані Копьйова Н.М. Чому ж скаржниця не звернулась по допомогу до своєї депутаткі? За яку, можливо, сама ж і голосувала.!!!!!! Вважаю за допомогою депутаткі швидше б почалося цивілізоване життя, а потім вже всі суди та відшкодування збитків.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль