Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи Про людей та начальників

Про людей та начальників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3516_family043.jpgДо мене на особистий прийом вчора зайшла Судакова Валентина Сафронівна, колись я допоміг їй відсудити кілька тисяч гривень за затоплення її квартири. Прийшла до мене зовсім не по юридичному питанню.
Виявляється, що вона вже півроку не може користуватися ванною внаслідок несправності зливу, а тому в своєму віці користуються іншими засобами, такими, як таз, тому можна уявити, як намучилась бідна жінка за цих півроку.
В чому ж проблема? Якщо квартира знаходиться в багатоповерховому житловому будинку, то відповідно повинна бути житлово-комунальне господарство, яке повинно обслуговувати житловий будинок і надавати такі послуги.
Але для Валентини Сафронівни проблема в тому, що її 5-тий будинок обслуговує житлово-комунальне господарство Ладижинської ТЕС. Десятки звернень до начальника цього господарства та його працівників протягом півроку не дали жодних результатів. Єдиною відмовкою було: « у мене немає спеціалістів».
Після лише одного телефонного дзвінка начальнику комунального підприємства «Добробут» Володимиру Рибалко, яке до речі не обслуговує 5-тий житловий будинок, за хвилин 10 проблема Валентини Сафронівни була вирішена і відтепер вона зможе користуватися, які і всі інші ладижинці, своєю ванною.
Валентина Сафронівна користуючись нагодою висловлює подяку через наш ресурс начальнику МКП «Добробут» Володимиру Валентиновичу Рибалко та спеціалістам цього підприємства за людяність та відповідальність.

Андрій Скакодуб
28 березень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 839 Коментарів: 3
Написав: Денис 28.03.2013 - 21:06
Тупо Пиар
Написав: Arhip 28.03.2013 - 22:15
ну да
Написав: Ніна 28.03.2013 - 23:53
Наскількі мені відомо, в 5-тому будинку мешкає депутат Ладижинської міської ради, яку обирали мешканці цього будинку. Це пані Копьйова Н.М. Чому ж скаржниця не звернулась по допомогу до своєї депутаткі? За яку, можливо, сама ж і голосувала.!!!!!! Вважаю за допомогою депутаткі швидше б почалося цивілізоване життя, а потім вже всі суди та відшкодування збитків.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль