Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Статьи Про людей та начальників

Про людей та начальників

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3516_family043.jpgДо мене на особистий прийом вчора зайшла Судакова Валентина Сафронівна, колись я допоміг їй відсудити кілька тисяч гривень за затоплення її квартири. Прийшла до мене зовсім не по юридичному питанню.
Виявляється, що вона вже півроку не може користуватися ванною внаслідок несправності зливу, а тому в своєму віці користуються іншими засобами, такими, як таз, тому можна уявити, як намучилась бідна жінка за цих півроку.
В чому ж проблема? Якщо квартира знаходиться в багатоповерховому житловому будинку, то відповідно повинна бути житлово-комунальне господарство, яке повинно обслуговувати житловий будинок і надавати такі послуги.
Але для Валентини Сафронівни проблема в тому, що її 5-тий будинок обслуговує житлово-комунальне господарство Ладижинської ТЕС. Десятки звернень до начальника цього господарства та його працівників протягом півроку не дали жодних результатів. Єдиною відмовкою було: « у мене немає спеціалістів».
Після лише одного телефонного дзвінка начальнику комунального підприємства «Добробут» Володимиру Рибалко, яке до речі не обслуговує 5-тий житловий будинок, за хвилин 10 проблема Валентини Сафронівни була вирішена і відтепер вона зможе користуватися, які і всі інші ладижинці, своєю ванною.
Валентина Сафронівна користуючись нагодою висловлює подяку через наш ресурс начальнику МКП «Добробут» Володимиру Валентиновичу Рибалко та спеціалістам цього підприємства за людяність та відповідальність.

Андрій Скакодуб
28 березень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 769 Коментарів: 3
Написав: Денис 28.03.2013 - 21:06
Тупо Пиар
Написав: Arhip 28.03.2013 - 22:15
ну да
Написав: Ніна 28.03.2013 - 23:53
Наскількі мені відомо, в 5-тому будинку мешкає депутат Ладижинської міської ради, яку обирали мешканці цього будинку. Це пані Копьйова Н.М. Чому ж скаржниця не звернулась по допомогу до своєї депутаткі? За яку, можливо, сама ж і голосувала.!!!!!! Вважаю за допомогою депутаткі швидше б почалося цивілізоване життя, а потім вже всі суди та відшкодування збитків.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль