Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Привітання від мера з Днем працівників архівних установ

Привітання від мера з Днем працівників архівних установ

24 грудня відзначають своє професійне свято працівники архівних установ
Завдяки вашій щоденній, самовідданій праці та професіоналізму інтелектуальна скарбниця нашої нації, яка є невід’ємною та важливою частиною безцінної культурної спадщини нашого народу, зберігається та примножується.
Ваша діяльність заслуговує на повагу та підтримку. Щиро зичу вам успіхів, натхнення та нових звершень у повсякденній праці, міцного здоров’я, благополуччя та щастя в родинах.

З повагою, міський голова Валерій Коломєйцев


Джерело інформації: газета «Нове місто»

Адміністрація сайту «Новини Ладижина" приєднується до привітань міського голови.

Шановні працівники архівних установ !

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом!

Бажаємо вам успіхів у роботі, невичерпної творчої енергії, міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя!
24 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 586 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль