Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Правозахисники «Об'єднання Богдана Хмельницького» проведуть моніторинг Нашої Ряби в Ладижині

Правозахисники «Об'єднання Богдана Хмельницького» проведуть моніторинг Нашої Ряби в Ладижині

%5bimg%5dhttp//tvi.ua/image/data/news/2013/02/preview_14382.jpg[/img]
Київ. 10 жовтня. УНІАН. Всеукраїнська правозахисна організація «Об'єднання Богдана Хмельницького» має намір провести Всеукраїнський моніторинг якості продуктів харчування для того, щоб виявити порушення правил їх виробництва і перешкодити надходженню неякісної продукції в продаж.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив журналістам голова організації Богдан Хмельницький.

«Наша громадська організація ініціює проведення Всеукраїнського громадського моніторингу «Що їдять українці» з метою вплинути на критичну ситуацію, захистити своє здоров'я і життя. Ми закликаємо всіх людей, у яких є громадянська позиція, приєднуватися до нас», - сказав Хмельницький.

За його словами, в ході моніторингу правозахисники, експерти і представники громадських організацій із захисту прав споживачів планують проінспектувати роботу найбільших вітчизняних виробників продуктів харчування.

«Ми хочемо заходити на ці підприємства як громадський контроль. Ми заходитимемо туди з експертами, з профспілками, з правозахисниками», - пояснив голова правозахисної організації.

Почати Всеукраїнський моніторинг правозахисники мають намір з Вінницького птахокомплексу (м. Ладижин), який належить найбільшому українському виробникові курятини «Миронівському хлібопродукту» (МХП).

«Насамперед до Вінницького птахокомплексу ми хочемо зайти подивитися. «Миронівський хлібопродукт» - це тільки початок, якщо завтра до нас прийдуть хлопці не з Вінниці, а з будь-якого іншого міста і почнуть говорити про незаконні дії підприємств і продукти харчування, ми займатимемося кожним сигналом, який до нам надходитиме», - сказав Хмельницький.

У МХП кореспондентові УНІАН повідомили, що не проти проведення такого моніторингу на Вінницькому птахокомплексі.

«За заявкою, відвідування підприємства можливі. Ми завжди відкриті. Торік, коли ми запускали Вінницький птахокомплекс, нас відвідали близько 1 тис. людей», - сказала начальник відділу роботи з інвесторами і ЗМІ МХП Анастасія Соботюк.

В прес-конференції також взяв участь Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада".

Джерело: http://press.unian.net/ukr/pressnews-113162.html
10 жовтня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 702 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль