Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Правозахисники «Об'єднання Богдана Хмельницького» проведуть моніторинг Нашої Ряби в Ладижині

Правозахисники «Об'єднання Богдана Хмельницького» проведуть моніторинг Нашої Ряби в Ладижині

%5bimg%5dhttp//tvi.ua/image/data/news/2013/02/preview_14382.jpg[/img]
Київ. 10 жовтня. УНІАН. Всеукраїнська правозахисна організація «Об'єднання Богдана Хмельницького» має намір провести Всеукраїнський моніторинг якості продуктів харчування для того, щоб виявити порушення правил їх виробництва і перешкодити надходженню неякісної продукції в продаж.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив журналістам голова організації Богдан Хмельницький.

«Наша громадська організація ініціює проведення Всеукраїнського громадського моніторингу «Що їдять українці» з метою вплинути на критичну ситуацію, захистити своє здоров'я і життя. Ми закликаємо всіх людей, у яких є громадянська позиція, приєднуватися до нас», - сказав Хмельницький.

За його словами, в ході моніторингу правозахисники, експерти і представники громадських організацій із захисту прав споживачів планують проінспектувати роботу найбільших вітчизняних виробників продуктів харчування.

«Ми хочемо заходити на ці підприємства як громадський контроль. Ми заходитимемо туди з експертами, з профспілками, з правозахисниками», - пояснив голова правозахисної організації.

Почати Всеукраїнський моніторинг правозахисники мають намір з Вінницького птахокомплексу (м. Ладижин), який належить найбільшому українському виробникові курятини «Миронівському хлібопродукту» (МХП).

«Насамперед до Вінницького птахокомплексу ми хочемо зайти подивитися. «Миронівський хлібопродукт» - це тільки початок, якщо завтра до нас прийдуть хлопці не з Вінниці, а з будь-якого іншого міста і почнуть говорити про незаконні дії підприємств і продукти харчування, ми займатимемося кожним сигналом, який до нам надходитиме», - сказав Хмельницький.

У МХП кореспондентові УНІАН повідомили, що не проти проведення такого моніторингу на Вінницькому птахокомплексі.

«За заявкою, відвідування підприємства можливі. Ми завжди відкриті. Торік, коли ми запускали Вінницький птахокомплекс, нас відвідали близько 1 тис. людей», - сказала начальник відділу роботи з інвесторами і ЗМІ МХП Анастасія Соботюк.

В прес-конференції також взяв участь Андрій Скакодуб, голова ради управління громадської організації "Ладижинська громадська рада".

Джерело: http://press.unian.net/ukr/pressnews-113162.html
10 жовтня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 767 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль