Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы ПрАТ «ЕНЗИМ» заборгувавало місту Ладижин мільйони гривень?

ПрАТ «ЕНЗИМ» заборгувавало місту Ладижин мільйони гривень?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/g-1-25859.jpgВиявляється, що Ладижинська міська рада нарахувала кілька років тому збитки за використання земельних ділянок приватним акціонерним товариством «ЕНЗИМ». Сума збитків в 2010 році склала майже півтора мільйони гривень за 18, 8249 га земельних ділянок, які використовувались цим підприємством.

Інформація про це міститься в рішення Господарського суду Вінницької області який програла Ладижинська міська рада.

23.06.2008р. між Тульчинською районною державною адміністрацією та ЗАТ "Ензим" був укладений договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського використання, для обслуговування виробничої бази, яка знаходиться за межами населеного пункту с. Заозерне, Тульчинського району, Вінницької області, загальною площею 18,8249 га, строком на 49 років.

Відповідно до Постанови Верховної ради України "Про зміну меж міста Ладижина та Тульчинського району Вінницької області земельна ділянка, що передана в оренду ЗАТ "Ензим" увійшла в межі м. Ладижина Вінницької області.

Ладижинською міською радою на адресу ЗАТ "Ензим" було направлено листи з вимогами переукласти договір оренди земельної ділянки від 23.06.2008р., у зв"язку із зміною істотних умов договору, а саме розміру орендної плати. Однак відповідач на зазначені листи не відреагував.

У зв"язку з чим Ладижинська міська рада листом 28.01.2010р. звернувся до Управління з контролю за використанням та охороною земель у Вінницькій області з проханням провести перевірку дотримання вимог земельного законодавства відповідачем. Державним інспектором з контролю за використанням та охороною земель Вінницької області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог чинного земельного законодавства ЗАТ "Ензим" на земельній ділянці земель промисловості на території Ладижинської міської ради, за результатами якої складено акт № 204-05 від 05.03.2010р. перевірки дотримання вимог земельного законодавства та винесено припис, якими встановлено, що ЗАТ "Ензим" використовує земельну ділянку із земель промисловості на території Ладижинської міської ради в межах міста площею 18,8249 га, даний факт кваліфікується, як використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

12 лютого 2010р. відбулось засідання комісії по визначенню розмірів збитків, заподіяних тимчасовим зайняттям земельних ділянок комунальної власності, якою встановлено, що розмір збитків заподіяних місцевому бюджету у вигляді не отриманого доходу від орендної плати станом на 12.02.2010р. становить 1444340,45 грн. Якщо порахувати збитки місцевого бюджету нашого міста станом на сьогоднішній день, то сума буде складати розмір більший в багато разів за 832 тисячі гривень за яку депутати продали 18 земельних ділянок цьому підприємству.

Чому депутати не перевірили ці обставини та не порахували збитки громади? Чому міський голова не повідомив депутатів, що це підприємство завдало збитків місцевому бюджету на мільйони гривень? Чому продали 6, 2 гектара землі, якщо підприємство використовує 18, 8 гектара?

Читайте також:

Державного підприємства «ЕНЗИМ» фактично вже не існує

В Ладижині нова афера із землею
14 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1024 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль