Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Працівники Ладижинської ТЕС долучилися до збору коштів для військових АТО

Працівники Ладижинської ТЕС долучилися до збору коштів для військових АТО

Сьогодні в Україні іде неоголошена війна з Росією. На сході країни йдуть справжні бойові дії, в яких, захищаючи суверенітет рідної держави гинуть наші українські побратими. Мріючи про мир та злагоду, сподіваючись прискорити довгоочікувану перемогу ми стараємося допомогти нашим українським військовим, підтримати їх у ці нелегкі часи.
На підтримку наших вояків, працівники Ладижинської ТЕС провели акцію по збору допомоги для 9-го Вінницького територіального батальйону.
- Спочатку, це була ініціатива працівників охорони Ладижинської ТЕС, але згодом до неї долучилися всі працівники нашої електростанції, - розповідає начальник охорони Ладижинської ТЕС ДТЕК Сервіс Жаріков Олександр Михайлович. – На зібрані кошти було закуплено 20 комплектів ОЗК – захисний водонепроникний одяг (1100 грн), три бінокля (1350 грн), крім того, 3 тисячі 820 гривень ми передали Народній самообороні Ладижина для придбання необхідних речей на замовлення нашого Вінницького батальйону.
Працівниками ТЕС було зібрано: крупи, макарони, сало, рибні та м’ясні консерви, солодощі, воду, білизну, миючі засоби тощо. Також, хлопці з охорони передали свої запаси форменого одягу та берци.
Хочеться подякувати людям, які з розумінням ставляться до збору допомоги для військових, а також повідомити, що ця акція буде йти постійно, тому просимо бажаючих долучатися до неї. Запевняємо, що вся зібрана допомога буде доставлена до місця призначення.

Зібрану допомогу своїм власним автомобілем нашим землякам повезе Микола Мареняк працівник гідро цеху Ладижинської ТЕС. Варто зазначити, що Микола активний член ладижинської самооборони і це вже друга його поїздка на схід країни. Разом з ним у путь вирушить Петро Мельниченко командир роти 9-го територіального Вінницького батальйону. Приємно відзначити, що Петро Мельниченко - мешканець Ладижина.
Дорога на хлопців чекає далека, адже наразі 9-тий територіальний Вінницький батальйон несе свою службу на кордоні з Росією. Тож, побажаємо нашим сміливцям щасливого путі та вдалого повернення додому.
3618_dscn2932.jpg (107.75 Kb)8353_dscn2933.jpg (89 Kb)8316_dscn2934.jpg (90.43 Kb)2705_dscn2937.jpg (135.59 Kb)
4 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 682 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль