Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Працівники культури та освіти міста Ладижина зібрались за «круглим столом»

Працівники культури та освіти міста Ладижина зібрались за «круглим столом»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3438_aa2.jpg23 січня в міській бібліотеці міста Ладижина працівники культури та освіти провели «круглий стіл».
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Завідуюча сектором краєзнавства МБК «Лада» Тетяна Макаревич, запропонувала відредактувати і підготовити до видання, зібраний місцевий пошуковий матеріал, стосовно Великої Вітчизняної війни. Видати брошури присвячені 70-річчю визволення міста Ладижин від німецько-фашистських загарбників.
В обговоренні приймали участь: ветеран Великої Вітчизняної війни П.З. Шутурминський, П.П. Климик, учасник бойових дій, свідок часів окупаційного режиму 1941-44р.р. в Ладижині, його дочка К.П. Ходаківська, С.А. Зінько, методист міської відділу освіти, Л.С. Сириця,учитель історії ЗОШ №2, О.А. Косюк, учитель історії ЗОШ №1, Тоня Пронькіна, учениця ЗОШ №1.
Як відомо, під час війни Ладижин знаходився під контролем румунської окупаційної адміністрації, але у вересні 1941 року в Ладижин прийшли фашисти.
У цей трагічний для ладижинців період було розстрілено 460 євреїв. Про це розповів Павло Петрович Климик, який був очевидцем цих подій. А ще він спас жінку-єврейку, яка ховалась у погребі біля його хати.
Школярка Тоня Пронькіна та її вчитель Олена Анатоліївна Косюк, розповіли про власні дослідження щодо цієї теми.
Лариса Степанівна Сириця познайомила присутніх з творчою роботою про життя та подвиг Героя Радянського Союзу Анатолія Гавриловича Наконечного, іменем якого названа центральна вулиця нашого міста.
Також, про свій бойовий шлях, розповів учасникам «круглого столу» ветеран ВВ Петро Захарович Шутурминський.
27 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 620 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль