Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Працівники культури та освіти міста Ладижина зібрались за «круглим столом»

Працівники культури та освіти міста Ладижина зібрались за «круглим столом»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3438_aa2.jpg23 січня в міській бібліотеці міста Ладижина працівники культури та освіти провели «круглий стіл».
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Завідуюча сектором краєзнавства МБК «Лада» Тетяна Макаревич, запропонувала відредактувати і підготовити до видання, зібраний місцевий пошуковий матеріал, стосовно Великої Вітчизняної війни. Видати брошури присвячені 70-річчю визволення міста Ладижин від німецько-фашистських загарбників.
В обговоренні приймали участь: ветеран Великої Вітчизняної війни П.З. Шутурминський, П.П. Климик, учасник бойових дій, свідок часів окупаційного режиму 1941-44р.р. в Ладижині, його дочка К.П. Ходаківська, С.А. Зінько, методист міської відділу освіти, Л.С. Сириця,учитель історії ЗОШ №2, О.А. Косюк, учитель історії ЗОШ №1, Тоня Пронькіна, учениця ЗОШ №1.
Як відомо, під час війни Ладижин знаходився під контролем румунської окупаційної адміністрації, але у вересні 1941 року в Ладижин прийшли фашисти.
У цей трагічний для ладижинців період було розстрілено 460 євреїв. Про це розповів Павло Петрович Климик, який був очевидцем цих подій. А ще він спас жінку-єврейку, яка ховалась у погребі біля його хати.
Школярка Тоня Пронькіна та її вчитель Олена Анатоліївна Косюк, розповіли про власні дослідження щодо цієї теми.
Лариса Степанівна Сириця познайомила присутніх з творчою роботою про життя та подвиг Героя Радянського Союзу Анатолія Гавриловича Наконечного, іменем якого названа центральна вулиця нашого міста.
Також, про свій бойовий шлях, розповів учасникам «круглого столу» ветеран ВВ Петро Захарович Шутурминський.
27 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 641 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль