Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Повний комплект нагород привезли ладижинські веслувальники з чемпіонату України

Повний комплект нагород привезли ладижинські веслувальники з чемпіонату України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7174_sport.jpg
12-15 червня ладижинські веслувальники брали участь у чемпіонаті України з академічної греблі серед дорослих, який проходив у Дніпропетровську.
Хлопці серйозно готувалися до відповідальних і важливих змагань, тому на фоні 300 учасників виступили дуже добре, порадувавши свого тренера Наталю Топалову. Про це повідомляє газета «Нове місто».
Золото здобули Ростислав Джигерей та Андрій Черкашин у гонці на човні-двійці без стернового; на четвірці – срібло.
Сергій Гуменний, чемпіон світу в одиночці, до фінішу прийшов третім. А під час виступу у четвірці (з напарниками, яких уперше побачив під час змагань) Сергій програв лише 0,03 секунди. Новоспечена четвірка прийшла до фінішної лінії другою.
Загалом ладижинські веслувальники привезли з чемпіонату України з академічної греблі дві золотих, три срібних та одну бронзову медалі.
Вітаємо переможців!

22 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 658 Коментарів: 1
Написав: убий у собi мoскаля 23.06.2014 - 00:08
0,03 секунди - это как наказание. Но всеравно спасибо!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль