Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Суспільство, Відео, Топ-5 Покращення від мерії Ладижина для підопічних міського Будинку престарілих (відео)

Покращення від мерії Ладижина для підопічних міського Будинку престарілих (відео)

Нещодавно, влада Ладижина заговорила про необхідність оптимізації Ладижинського територіального центру соціального обслуговування, яка передбачала ліквідацію стаціонарного відділення ладижинського Будинку престарілих.
Після втручання громадськості, зокрема ГО «Ладижинська громадська рада», процес ліквідації вдалося зупинити. Мерія пообіцяла облаштувати в міській лікарні соціальні палати для літніх людей, які потребують нагляду, але не мають поряд рідних чи близьких. Подбати мали і про обслуговуючий персонал, який, за словами заступника міського голови Олександра Ткачука і надалі зможе працювати в центрі соціального обслуговування.
Чи створюють соціальні палати в Ладижинському ТМО, поки що невідомо, але відомо те, що літніх людей потроху вивозять з Ладижина до інших закладів.
Те, що в липні 2014 року з Ладижинського центру соціального обслуговування дійсно виписані 3 громадян до Тиврівського будинку-інтернату, підтверджує і прокурор міста Ладижина В.М.Гирба.
Одного з підопічних ладижинського Будинку престарілих взагалі відправили додому. Пан Віктор прожив в міському центрі соціального обслуговування 9 років. Але, він має кімнату в «гостинці», туди його і спровадило керівництво закладу, звісно з найкращих міркувань.
Як сказав Олександр Ткачук: «Люди повинні перебувати там, де їм краще». Такої ж думки притримується і міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.
Пенсіонер пан Віктор, має змогу вже сьогодні відчути покращення на собі. Тепер він буде жити по-новому – в кімнатці, яка вже давно потребує ремонту, без ванни та гарячої води, варитиме собі їсти на старенькій електричній плитці і чекатиме на соціальних працівників, які до речі відвідують його не кожен день.

sad
2418_img_0282.jpg (80.32 Kb)9585_img_0285.jpg (62.07 Kb)05_img_0286.jpg (102.9 Kb)3002_img_0287.jpg (90.72 Kb)2477_img_0290.jpg (93.61 Kb)1202_img_0291.jpg (93.61 Kb)9220_img_0292.jpg (107.81 Kb)
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4458_prok.jpg
24 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 987 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль