Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3-А, Суспільство, Відео, Топ-5 Покращення від мерії Ладижина для підопічних міського Будинку престарілих (відео)

Покращення від мерії Ладижина для підопічних міського Будинку престарілих (відео)

Нещодавно, влада Ладижина заговорила про необхідність оптимізації Ладижинського територіального центру соціального обслуговування, яка передбачала ліквідацію стаціонарного відділення ладижинського Будинку престарілих.
Після втручання громадськості, зокрема ГО «Ладижинська громадська рада», процес ліквідації вдалося зупинити. Мерія пообіцяла облаштувати в міській лікарні соціальні палати для літніх людей, які потребують нагляду, але не мають поряд рідних чи близьких. Подбати мали і про обслуговуючий персонал, який, за словами заступника міського голови Олександра Ткачука і надалі зможе працювати в центрі соціального обслуговування.
Чи створюють соціальні палати в Ладижинському ТМО, поки що невідомо, але відомо те, що літніх людей потроху вивозять з Ладижина до інших закладів.
Те, що в липні 2014 року з Ладижинського центру соціального обслуговування дійсно виписані 3 громадян до Тиврівського будинку-інтернату, підтверджує і прокурор міста Ладижина В.М.Гирба.
Одного з підопічних ладижинського Будинку престарілих взагалі відправили додому. Пан Віктор прожив в міському центрі соціального обслуговування 9 років. Але, він має кімнату в «гостинці», туди його і спровадило керівництво закладу, звісно з найкращих міркувань.
Як сказав Олександр Ткачук: «Люди повинні перебувати там, де їм краще». Такої ж думки притримується і міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.
Пенсіонер пан Віктор, має змогу вже сьогодні відчути покращення на собі. Тепер він буде жити по-новому – в кімнатці, яка вже давно потребує ремонту, без ванни та гарячої води, варитиме собі їсти на старенькій електричній плитці і чекатиме на соціальних працівників, які до речі відвідують його не кожен день.

sad
2418_img_0282.jpg (80.32 Kb)9585_img_0285.jpg (62.07 Kb)05_img_0286.jpg (102.9 Kb)3002_img_0287.jpg (90.72 Kb)2477_img_0290.jpg (93.61 Kb)1202_img_0291.jpg (93.61 Kb)9220_img_0292.jpg (107.81 Kb)
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4458_prok.jpg
24 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 994 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль