Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы Побої ладижинських міліціянтів можуть викликати онкозахворювання у профспілкового активіста

Побої ладижинських міліціянтів можуть викликати онкозахворювання у профспілкового активіста

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1700_img_1129.jpg
Як ми вже повідомляли, на початку вересня Ладижинський міський суд визначив профспілковому активісту Олександру Чайковському більш м’який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Відразу після цього Олександра Чайковського було госпіталізовано в міську лікарню за підозрою у запаленні легенів. Під час лікування з’ясувалось, що хвороба може бути наслідком завданих тілесних ушкоджень, яких зазнав профспілковий активіст під час затримання 16 лютого цього року зі сторони ладижинських міліціянтів.

Лікарі Ладижинського МТМО у зв’язку з підозрою виникнення онкозахворювання направили Олександра Чайковського в Вінницькій обласний клінічний онкологічний диспансер на обстеження.

В серпні місяці цього року прокуратурою Вінницької області порушена кримінальна справа по факту нанесення тілесних ушкоджень профспілковому активісту Олександру Чайковському.


Слід нагадати, що 16 липня в помешканні в якому проживав Олександр Чайковський було проведено санкціонований обшук внаслідок якого він був затриманий і доставлений у ладижинський відділок міліції після чого Ладижинський міський суд визначив йому запобіжний захід у формі тримання під вартою.
26 вересня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 863 Коментарів: 13
aleksandr
Написав: aleksandr 26.09.2014 - 11:36
Соловейчук , Балій ,Швець,Рябокінь Р.,Лаврук ,Гончаренко І.І. Шибінський ,Журба та і інші причепні - сушіть сухарики. А краще рвіть в Рашу до свого "ПАХАНА-ШАПКОКРАДА" ВИ Ж ЙОМУ ВІРНО СЛУЖИЛИ , А ТЕПЕР СВОЇ "КОРМУШКИ" ЗАХИЩАЕТЕ !!! ВИ НЕ ДОБИТІ МАЙДАНОМ БАНДИТИ !!! МОЖЕТЕ ТЕПЕР НА МЕНЕ В СУД ПОДАТИ , ЯКЩО ЦЕ НЕ ПРАВДА... ЗАКОН ПРО ЛЮСТРАЦІЮ СКОРО НАБЕРЕ ЧИННОСТІ... БЕСІТЬСЯ , А КРАЩЕ ВІШАЙТЕСЬ - ВАМ НЕ МІСЦЕ В ВІЛЬНОМУ м.ЛАДИЖІНІ !!!
Partizan
Написав: Partizan 26.09.2014 - 15:26
Зек, ти б прикрив рота. Не для цього тебе відпустили на підписку. Ти зек до останнього подиху. Ти мав проблеми з законом і при радянській владі і при всіх владах уже незалежної України. Ти кругом шукаєш винних, а винен ти і тільки ти. Тільки не кажи що тебе переслідують за твої погляди. Подивися на себе, хто є ти і хто є Ряба. Ти пиль, ніщо порівняно з таким гігантом виробництва. Ти суспільно небезпечна особа, яку треба ізолювати від нормальних людей. Ще раз кажу, навіть не заїкайся що тебе переслідують як буцім то профспілкового діяча. Ти деятель, тільки не профспілковий, а кримінальний. Чому не роблять обшуки і не знаходять наркоту наприклад у помешканні Скакодуба, Сутика і їм подібним? Вони ж також борються з владою і набагато краще і ефективніше ніж Чайковський. Логічно б було їм таким же чином закрити рота. Але все набагато простіше, Скакодуб чи Сутик не наркобарони, тому у них і не шукають наркоту.
Я тут вже два місяці читаю про обшук в помешканні Чайковского. Мовчав, але завжди було цікаво, а під час обшуку щось знайшли? Якщо знайшли наркоту то чому він на волі? Закрити як особливо небезпечного рецидивіста.
Ну і звичайно прикро що кримінал знаходить місце в лавах такої поважної партії як "Батьківщина". Я поважаю всі демократичні партії, як "Свобода", "Удар" та інші. Але люди добрі, треба інколи головою думати кого в партію беремо. Мало Лозинських? Давай всяку гопоту до себе брати? Це ж пятно на партію і на всі демократичні засади.
Написав: OstapBender 26.09.2014 - 15:39
Partizan, все правильно сказано.
Partizan
Написав: Partizan 26.09.2014 - 17:08
Дякую, Остапе. А то бачу що гопніки і наркоші взагалі страх втратили. Під шумок Майдану хочуть відбилити свої кримінальні діяння.
aleksandr
Написав: aleksandr 26.09.2014 - 22:10
Partizan, OstapBender, ЩЕ ДО НЕ ДАВНІХ ЧАСІВ ВИ ЦІЛУВАЛИ ЗАД ЯНУКОВИЧУ .ДЕ ТОДІ БУЛИ...Я З ВАМИ БОРОВСЯ І БУДУ БОРОТИСЯ , ЯК БИ ВИ НЕ ГАВКАЛИ ВИ ШАВКИ РЯБІВСЬКІ...КУРЕЙ ПЕРЕЇЛИ МАБУТЬ...ЧОМУ НЕ ПИШЕТЕ СВЇ ПРИЗВІЩА...ДИВАННІ ПАРТИЗАНИ ХРЕНОВІ...ТЕПЕР ЗА БАТЬКІВЩИНУ...НЕ ВИ МЕНЕ ТУДИ ПРИЙМАЛИ І НЕ ВАМ МЕНЕ ЗВІДТЕ ВИКЛЮЧАТИ .ЩЕ НЕ ДАВНО ВИ ХЛОПАЛИ В ЛАДОНІ І РАДІЛИ , ЩО ЮЛЮ ПОСАДИЛИ...ЗА РЯБУ... МЕНІ НАЧХАТИ НА ЇЇ АВТОРИТЕТ.РЯБА ЩОМІСЯЦЯ КРАДЕ В РОБІТНИКІВ 2млн. Ще 1 млн. не попадае в бюджет.Вам слабо поборотися з цим...РЯБА З 30 ТРАВНЯ ПОСТАЧАЛА КУРЕЙ В РАШУ , А ЗВІДТЕ ПОВЕРТАЛАСЯ ТАНКАМИ І ГРАДАМИ.ЧОМУ ДИВАННІ ПАРТИЗАНИ МОВЧЕТЕ ЗА РЯБІВСЬКИЙ ФІЛІАЛ В КРИМУ ,ЯКИЙ КОСЮК ВЖЕ ПЕРЕОФОРМИВ НА РОСІЙСЬКУ ФІРМУ І КОРМИТИЬ КУРМИ ОКУПАНТА ,НАЛОГИ ТЕЖ ІДУТЬ В РАШУ... СУЧНЯ ВИ ПРОПУТІНСЬКА...ЧОМУ НЕ ПИШЕТЕ , ЩО ПРОДАЖНІ МЕНТИ ШМОНАЮТЬ ОФІСИ БАТЬКІВЩИНИ В ВІННИЦІ...А ВЗАГАЛІ МЕНІ НІЧОГО З ВАМИ СПІЛКУВАТИСЬ. Я НА ДРУГІЙ СТОРОНІ БАРИКАДИ... І ВИ МОІ ВОРОГИ...СУЧНЯ РАДЯНСЬКА...cool
Написав: Pyatkovskiy 26.09.2014 - 23:15
Украинские СМИ сообщают о том, что бойцов криворожской танковой бригады кормят кашей с червями, а пить им приходится воду из-под крана сомнительного качества. В результате нормальную, очищенную воду им приходится покупать за своей счет. Об этом украинскому порталу 0564.ua сообщили сами бойцы, подкрепив свои слова фотографиями.

«Обед. В пшеничной каше черви. Личный состав питается исключительно плохо. Вода бесплатно только из крана. В меню на протяжении двух месяцев только подлива из тушенки без мяса. В других частях ситуация объективно лучше. Возникает вопрос: „Почему?“

При этом, когда бойцы пожаловались на качество еды старшим по званию, покрасневший офицер, представившийся заместителем по тылу бригады сказал, чтобы не устраивали «майдан» в столовой, и отметил, «что из-за таких недовольных у нас бардак, майдан, война и Крым отдали», сообщили журналистам танкисты.

Впрочем, это уже не первая жалоба украинских бойцов, воюющих в зоне так называемой АТО на востоке Украины на качество питания. Ранее сообщалось о том, что военным порой доставляют хлеб с плесенью и просроченную тушенку, а один сухпаек приходится растягивать на несколько дней.
aleksandr
Написав: aleksandr 27.09.2014 - 00:32
Pyatkovskiy, Вот вам и Косюк "куратор" силовиков... 2,5 мес. "КУРИРУЕТ"... Деньжат уже маловато Власти захотелось... На выходные на яхте отдыхает... А те кто его дворцы и заводы отбивает пусть с червями едят... ЗОЛОТЫЕ БАТОНЫ УЖЕ ВИДЕЛИ - С ТАКИМИ "КУРАТОРАМИ" НЕ РАВЕН ЧАС ЗОЛОТЫЕ ЯЙЦА УВИДИМ... ИСТОРИЯ ПОМНИТ БРОНЕНОСЕЦ "ПОТЕМКИН"...А В НАШЕ ВРЕМЯ ЕТО МОЖЕТ СТАТЬ - М А Й Д А Н О М Т Р И !!!
aleksandr
Написав: aleksandr 28.09.2014 - 23:42
OstapBender, КУДАХТАЮТЬ ТУТ КУРИ , ТАКІ ЯК ТИ...
Написав: OstapBender 29.09.2014 - 10:16
aleksandr, ти зовсім не думаєш свою головою, що ти робиш? Мало того, що просидів пів життя, з наркотою зловився, ще й коменти пишеш, як з гарячки. Правду кажуть, що звіти нормальними не виходять.
aleksandr
Написав: aleksandr 29.09.2014 - 11:44
OstapBender, ПТХ-ПТН !!! ЛА-ЛА-ЛА !!!
Написав: OstapBender 29.09.2014 - 12:41
aleksandr, взагалі то - ПТН-ПНХ... Якщо пишеш щось, то краще перечитуй
Написав: Pyatkovskiy 29.09.2014 - 21:03
Російський бізнесмен просив Порошенка і Яценюка призначити його міністром 29.09.2014 19:45 Україні потрібно провести радикальні і негайні реформи із "залізобетонними" правами власників. Про це заявив російський підприємець і засновник "Євросеті" Євген Чичваркін. "Щоб були гроші годувати армію (українську армію, ЕП), потрібно провести радикальні, найрадикальніші, негайні реформи із залізобетонними правами власників", - сказав він. За словами Чичваркіна, також українській владі, в першу чергу, необхідно думати про інвестклімат. "Щоб будь-який іноземець, який захотів купити завтра половину української компанії, без будь-яких дурниць і податків купив цю частку і заплатив би грошей цим людям, з яких би вони віддали малесеньку частину у вигляді податків. Малесеньку. Або взагалі не віддавали. Щоб вони реінвестували сюди ж", - підкреслив бізнесмен. "Потрібно, щоб в цю країну закачувалися гроші, бо згенерувати ви їх так швидко не зможете. Те, що належить державі і те, що неефективно, треба продавати", - додав він. Чичваркін вважає, що Україні слід замінити ПДВ на податок з продажів, а всіх людей, які рахують ПДВ, "потрібно викинути на ринок". "Усіх, хто з обох сторін обманює один одного по ПДВ, потрібно відправити шукати роботу. Щоб вони знижували вартість робочої години. Щоб "менти", які залишилися без роботи, знижували вартість робочої години. Щоб будівництво обходилося дешевше", - сказав він. Бізнесмен навів приклад, коли в Росії, щоб побудувати будинок, потрібно отримати 70 документів, в Грузії для дому до двох поверхів - тільки два, а для великого будинку - вісім або десять. Також Чичваркін розповів, як він пропонував свою кандидатуру на пост міністра економіки в українському уряді. "Я дзвонив Яценюку, мене з ним не з'єднали. Дзвонив Порошенко, коли звільнився пост міністра економіки. Я казав - візьміть мене. Не передзвонили. Це серйозно. Я ж не жартував, коли говорив: візьміть мене. Я займався тарифно-митною політикою, я займався галузевим лобіюванням і "Атлант" - моя книга", - зазначив він. За словами Чичваркіна, місцеве російське співтовариство розділене радикально. "Людина, яка у мене була на дні народження і з якою у нас багато спільного, їздить по Лондону з георгіївською стрічкою. Думки розділилися. Причому розділилися до бійки. Можуть, наприклад, на дні народження, де немає жодного українця, побитися, розбити один одному обличчя через українське питання", - пояснює він. "У моєму магазині в Лондоні мені (бізнесмени) пошепки кажуть - настільки вони залякані. Усі бояться. Приходить людина, у якої в РФ все добре, на якого немає наїзду, він усім платить і сам заробляє нормальні гроші. Але він розуміє, до чого все йде, і яка перспектива, і пошепки мені каже, що він би цю "гниду" задушив власними руками", - каже він. Євген Чичваркін - співзасновник і колишній співвласник мережі салонів стільникового зв'язку "Євросеть", деякий час лідер московського відділення опозиційної партії "Союз правих сил". Політичний емігрант. З кінця 2008 року проживає у Великобританії, де заснував винний магазин Hedonism Wines, нагадує Економічна правда
aleksandr
Написав: aleksandr 30.09.2014 - 09:30
OstapBender, Всіх хто з вами не згоден і хто навідь думае не так - в ДУРДОМ !!! (Де це "совкові" часи)...........OstapBender, Ти - angry

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль