Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы По факту побиття Олександра Чайковського порушена кримінальна справа.

По факту побиття Олександра Чайковського порушена кримінальна справа.

9774_img_0114.jpg (104.39 Kb)

Як нам стало відомо, прокуратурою Вінницької області порушена кримінальна справа по факту нанесення тілесних ушкоджень профспілковому активісту Олександру Чайковському.

Нагадаємо, 16 липня в помешканні в якому проживав Олександр Чайковський було проведено санкціонований обшук внаслідок якого він був затриманий і доставлений у ладижинський відділок міліції.

Олександр Чайковський лідер профспілкового руху, який нещодавно намагався довести в суді своє незаконне звільнення з ТОВ «Вінницька птахофабрика», сьогодні сам опинився на лаві підсудних.

Під час судових засідань з’ясувалось, що ладижинськими міліціянтами Олександру Чайковському було завдано тілесних ушкоджень серед яких перелом ребра, збиті коліна та садна.

З пояснень пана Чайковського стало відомо, що 16 липня 2014 року співробітники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області приблизно о 17 годині скоїли напад на нього неподалік будинку де він мешкає, побили його, намазали руки люмінесцентною фарбою та силою доставили до помешкання, де він проживає за адресою: м. Ладижин Вінницької області, вул. Наконечного, буд. 132. В помешканні працівники Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області за участю залежних від них понятих сфабрикували протокол обшуку, згідно якого виявили у Олександра Чайковського 1500 гривень з надписом «Закупка» в кармані його шортів, а в помешканні «знайшли» пакет з речовиною рослинного походження.

Розслідуванням кримінальної справи буде займатись обласна прокуратура.
19 серпня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 722 Коментарів: 17
Написав: nina 19.08.2014 - 21:39
Хрен редьки не слаще. Ворон ворону око не виклює!
Написав: patriot-Lad 19.08.2014 - 21:44
НІНА
aleksandr
Написав: aleksandr 6.09.2014 - 11:09
nina, Виклюю ... Я виклюю... Олександр Чайковський. Буде в Ладижинї люстрацЇя ї кастрацїя Катївнї (мїлїцїї). Соловейчик , Гирба ,Рябокінь,Журба,Балїй,Сідча МВ Мїлїції Гончарук готовте сухарі тюрьма за вами вже ридае !!!Мене ви НЕ ЗЛОМАЛИ І НЕ ЗЛОМАЕТЕ ВИ МОЖЕТЕ МЕНЕ БИТИ ЛОМАТИ РЕБРА ЗРИВАТИ З МЕНЕ ХРЕСТИК , АЛЕ ВИ НІКОЛИ НЕ ВБЬЕТЕ В МЕНІ МОЇ ДУМКИ ПРО ВАС ... Я ВАС НЕ БОЮСЯ І БУДУ З ВАШОЮ КОРУМПОВАНОЮ БАНДИТСЬКОЮ ВЛАДОЮ БОРОТИСЯ ДО ОСТАНЬОГО ПОДИХУ...СОЛОВЕЙКО ТОБІ НЕ ДОВГО ЖИТИ В ЕЛІТНІЙ КВАРТИЦІ , ЯКУ ТОБІ РЯБА ДАЛА ЗА ТЕ ЩОБ МЕНІ ЗАКРИВ РОТА І ЗРОБИВ З МЕНЕ НАРКОБАРОНА.ТРУСІТЬСЯ БЕСІТСЯ - ВИ НЕ НА ТОГО НАПАЛИ , А КРАЩЕ ТІКАЙТЕ В РАШУ ДО СВОГО ПАХАНА...
Написав: folk 6.09.2014 - 13:30
aleksandr, Фу! Бризкаеш своєю отруйною слиною як скажена собака! Тебе дійсно треба закрити подалі від суспільства, наркоторговець!
Partizan
Написав: Partizan 7.09.2014 - 11:45
БІЙЦІ БАТАЛЬЙОНУ «СІЧ» НЕ ВІРЯТЬ У ЧЕСНІСТЬ НАМІРІВ МОСКВИ
Напередодні підписання так званого «перемир’я» із сепаратистами, бійці батальйону особливого призначення «Січ» разом із бійцями Нацгвардії зачистили декілька населених пунктів на Донеччині від промосковської нечисті. А скільки ж ще їх тут лишилося, розбіглося, як мишей по закутках в очікуванні нових наказів «згори».

Бійці батальйону ОП «Січ» співпрацюють із побратимами із Нацгвардії, адже не мають наразі своєї важкої техніки. Але така співпраця пішла лише на користь січовикам. Вони перейняли досвід у хлопців, які знаходяться у цих краях уже не перший день. Тим більше, що всі вони мають спільну мету – звільнити території від окупанта та навести лад у нашій державі.
Ситуацію стосовно чергового «перемир’я» на сході України прокоменту вав речник батальйону ОП «Січ», депутат Тернопільської обласної ради Володимир Стаюра:

«Жодне перемир’я, із задекларованих раніше Президентом, до миру на Україні не призвело. Тому очікувати завершення війни після підписання чергового договору із сепаратистами – ставлениками Москви, – це просто нонсенс. Уже за першу добу оголошеного спокою, бойовики більше десятка разів порушили договірні умови. Ми не віримо у чесність намірів одвічного ворога українців – москалів та їхнього царька Путіна. Вважаємо, що слід очікувати на нові провокації зі сторони промосковських бойовиків та сепаратистів найближчим часом.

Ми, бійці батальйону «Січ», приїхали на Схід, аби очистити українські землі від промосковської нечисті, від засланців та прихвоснів путлерівського режиму. Ми у себе вдома, на своїй українській землі. І зробимо все, аби Україна нарешті стала незалежною та самостійною».
Написав: folk 7.09.2014 - 12:08
ДО ТРЕТЬОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ОДИН КРОК
Сьогодні розвивається найгірша і потенційно найнебезпечніша конфронтація Америки та Росії за багато років, можливо з часів Кубинського ракетного кризи 1961 року. Громадянська війна на Україні, старт якої дала незаконна зміна влади в Києві в лютому, вже переростає в непряму американо-російську війну. Те, що колись здавалося немислимим, сьогодні здається уявленим: справжнісінька війна між НАТО на чолі з США і пост-радянською Росією.
Тому кілька причин:
- Епіцентр нової холодної війни знаходиться прямо на кордоні Росії, на Україні, регіоні, з точки зору Москви, крайней важливому як для її національної безпеки, так і цивілізаційно.
- Ще небезпечніше те, що нова холодна війна може набагато легше перерости в ядерну, ніж все, що ми могли уявити собі в період американо-радянської конфронтації. Я маю на увазі заяви деяких російських військових стратегів про те, що на увазі переважної переваги НАТО в звичайних озброєннях у Росії може не залишитися вибору, окрім як вдатися тактичної ядерної зброї.
- Ще один фактор ризику полягає в тому, що в новій холодній війні немає тих взаємних обмежень, які так чи інакше сформувалися за 40 років першої «холодної війни». Заважають взаємні підозри, омани, антипатії, дезінформація. І в першу чергу, це відноситься до демонізації Володимира Путіна, що прийняла вже абсолютно сюрреалістичний характер.
Нова холодна війна подвійно небезпечна і з тієї причини, що на відміну від часів першої, в Америці більше немає ефективної опозиції. Її немає ні в рядах президентської адміністрації, ні в конгресі, ні в провідних медіа, ні в університетах, ні в дослідницьких центрах, ні в суспільстві.
«НИ У КОГО НЕМАЄ ПРАВА НА ВЛАСНІ ФАКТИ»
Покійний сенатор Деніел Патрік Мойніхен якось сказав: «Кожен має право на власну думку, але не на власні факти. Нова холодна войцна майже повністю грунтується на помилках. Ось 5 основних:

Помилка №1. Після розпаду Радянського Союзу в 1991 році Вашингтон ставився до пост-комуністичної Росії як істинний друг і партнер і зробив все, щоб вона перетворилася в демократичного і процвітаючого учасника західної системи безпеки. Росія, однак, не захотіла або не змогла оцінити американське безкорисливість.
В В В  Факт. Починаючи з 1990-х, кожен американський президент і конгрес ставився до посткомуністичної Росії як до переможеної нації, ураженої в правах як у себе вдома, так і за кордоном. Цей підхід переможця особливо яскраво проявився в розширенні НАТО, в одностороннім вихід з договору, що забороняє створення систем протиракетної оборони, а тепер і в розміщенні системи ПРО в традиційній зоні безпеки Росії. По суті, Росія була виключена з загальноєвропейської системи безпеки.

Помилка №2. Існує держава під назвою «Україна» і «український народ», які жадають позбутися багатовікового спадщини російського гноблення і стати частиною Заходу.
В В В  Факт. Як знає будь інформована людина, Україна - це країна, здавна розділена по етнічної, мовної, релігійної, культурної, економічної та політичної лініях на захід і схід, але не тільки. Коли почалася нинішня криза, Україна була єдиною державою, але не була єдиним народом.

Помилка №3. В листопада 2013 року Європейський Союз за підтримки Вашингтона запропонував президенту України Віктору Януковичу чудові умови приєднання до європейської демократії і процвітання, але Путін частково шантажем, а частини підкупом змусив його відмовитися від цього. Так почалися протести на Майдані.
В В В  Факт. Пропозиція Євросоюзу було безсоромною провокацією. Її мета - змусити демократично обраного президента глибоко розділеною країни вибирати між Росією і Заходом. Такий же провокацією був і відмова ЄС від редложенія Путіна розробити спільний російсько-американсько-європейський план порятунку України від фінансового краху. Те, що ЄС пропонував від себе, було фінансово повністю неспроможним. Передбачалися і протоколи, що вимагають від України дотримуватися європейської «політики в сфері оборони і безпеки». Коротше кажучи, зовсім не «путінська агресія» спровокувала криза, а «оксамитова агресія» Брюсселя і Вашингтона з метою залучити Україну в Захід (і, дрібним шрифтом) в НАТО.

Помилка №4. Сьогоднішня громадянська війна на Україні спровокована агресивним відповіддю Путіна на мирні протести на Майдані проти Януковича.
В В В  Факт. У лютому 2014 протести на Майдані стали насильницькими. Активну роль в них стали грати крайні націоналісти і навіть напівфашистські освіти. Сподіваючись на мирний результат, міністри закордонних справ низки європейських країн добилися компромісу між активістами майдану, представленими в парламенті, і Януковичем. Не минуло й кількох годин, як вуличне насильство порушило цю угоду. Вашингтон і Брюссель схвалили переворот і взяли переможців під своє крило. Все, що послідувало далі - від анексії Росією Криму до повстання на південному сході України і що послідувала громадянської війни і «анти-терористичної операції - прямо звідти.

Помилка №5. Єдино, що може вирішити кризу на Україні - це змусити Путіна припинити свою «агресію» і відкликати своїх агентів з південного сходу України.
В В В  Факт. Причина кризи - це внутрішній розкол України, а зовсім не дії Путіна. Головний фактор його ескалації, починаючи з травня цього року - київська «антитерористична» кампанія проти власних громадян. Якщо Київ припинить вогонь, Путін швидше за все переконає повстанців вступити в переговори.

ТРИ сценарій вирішення КРИЗИ
У політиці як і в історії завжди є альтернативи. У кризи на Україну можливі три результати.

- Громадянська війна буде розростатися, втягуючи Росію і, можливо, збройні сили НАТО. Це найстрашніше, що можна собі уявити.

- Україна розпадається на дві держави. Одне підтримує Захід, а інше - Росія. Відносини між ними балансують на межі холодної війни і холодного світу. Це не кращий варіант, але й не найгірший.

- Найкращим варіантом було б збереження єдиної держави. Це вимагало б переговорів у дусі доброї волі за участю лідерів повсталого Південного Сходу, можливо, під егідою Вашингтона, Москви та Європейського Союзу. Це те, що давним-давно пропонує Путін.

Тим часом, людська трагедія на Україні триває. Тисячі людей вбиті або поранені, стверджує представник ООН. Майже мільйон біженців. Це безглузда трагедія, оскільки всі раціонально мислячі люди знають, на яких умовах потрібно укладати мир:
В В В  - Україна повинна стати федеративною або достатньо децентралізованою державою, щоб люди в різних регіонах могли самі вибирати собі представників, жити відповідно до власної культурою і мати вплив на податкову і бюджетну політику, як це буває у всіх федеральних державах від Канади до Німеччини.
В В В  - Україна не повинна складатися в жодному військовому альянсі, включаючи НАТО. Точно також туди не повинні входити й інші радянські республіки, які зараз обхаживает НАТО.
В В В  - Керівництво України повинно дбати про розвиток або створення економічних зв'язків зі Сходом і Заходом. Інакше вона ніколи не стане процвітаючою державою.
В В В  -такие Принципи повинні отримати гарантії від Росії, Заходу і, можливо, шляхом прийняття спеціальної резолюції Ради Безпеки ООН.
Але такі переговори не зможуть розпочатися до тих пір, поки не припиниться військова операція Києва на сході України. "Антитерористичної операції" можуть закінчити тільки ті, хто її почав - Київ і Вашингтон.
На жаль, тут, у Вашингтоні, немає гідних лідерів. Президент Обама втратив обличчя як державний діяч в ході української кризи. Державний секретар Джон Керрі публічно висловлюється як військовий міністр, а не головний дипломат. На відміну від руйнувань в секторі Газа американське телебачення майже ніколи не показує, як Київ руйнує Луганськ, Донецьк та інші українські міста. Відповідно, у громадськості не виникає ні питань, ні тривоги.
Ось і виходить, що ми патріоти-єретики, залишаємося наодинці і нерідко в паплюженні. І саме оптимістичне, що я можу сказати в цій ситуації - це згадати, що позитивні зміни в історії нерідко починалися з єресі.
Partizan
Написав: Partizan 7.09.2014 - 12:47
Солдат РФ насильно переводят в путинское «ополчение» Донбасса. Многие отказываются

В лагерях под Ростовом российских солдат открыто готовят к сражению за Мариуполь, но многие отказываются воевать с Украиной.

Об этом заявила глава организации «Солдатские матери Санкт-Петербурга» Элла Полякова, сообщает «Новый Регион2».

«Масштабы колоссальные, сигналы идут отовсюду. Разные рода войск, сколько людей – мы, естественно, не можем сказать, только можем догадываться. Потери колоссальные. Те ребята, с которыми нам удалось поговорить, которые вернулись оттуда живыми, они рассказывали страшные подробности того, что происходило там. Мы написали заявление в Следственный комитет России – ответа мы до сих пор не получили. Самое обидное, что документы липовые, место смерти не указано, захоронения происходят постыдно, я об этом вчера сказала на встрече заместителю министра обороны», – рассказала Полякова.

По ее словам, «буквально сегодня пришло сообщения, что три «груза 200» пришли в Мурманск, также в Кострому пришел очередной «груз 200».

«Также есть новое странное сообщение, что ребята, которые находятся в лагере под Ростовом, их открыто хотят направить в Мариуполь – они отказываться. Им сообщили, что с ними расторгают контракт и считают их ополченцами. Но такого статуса в российской армии нет. Поэтому это очень странная ситуация и она очень нас тревожит», – заявила Полякова.
Написав: La-la-La-la 7.09.2014 - 14:24
folk, давай ссылку на оригинал статьи на сайт ватников, и не кажись читателям LAD.VN.UA умником.
www.kp.ru/daily/26279.7/3156348/

Зачем ты ее безграмотно переводиш гугл транслятором?
Украинцы в отличии от безграмотных ватников умеют читать на русском. Но такую хрень читать не будут. Им сейчас интересно читать о партизанских движениях во время окупации рашистов.
Написав: folk 7.09.2014 - 14:28
La-la-La-la, Держи на Русском ХОхЛОП!!
ДО ГОРЯЧЕЙ ВОЙНЫ ОДИН ШАГ
Сегодня развивается худшая и потенциально самая опасная конфронтация Америки и России за много лет, возможно со времен Кубинского ракетного кризиса 1961 года. Гражданская война на Украине, старт которой дала незаконная смена власти в Киеве в феврале, уже перерастает в косвенную американо-российскую войну. То, что когда-то казалось немыслимым, сегодня кажется представимым: самая настоящая война между НАТО во главе с США и пост-советской Россией.
Тому несколько причин:
- Эпицентр новой холодной войны находится прямо на границе России, на Украине, регионе, с точки зрения Москвы, крайней важном как для ее национальной безопасности, так и цивилизационно.
- Еще опаснее то, что новая холодная война может гораздо легче перерасти в ядерную, чем все, что мы могли представить себе в период американо-советской конфронтации. Я имею в виду заявления некоторых российских военных стратегов о том, что в виду подавляющего превосходства НАТО в обычных вооружениях у России может не остаться выбора, кроме как прибегнуть тактическому ядерному оружию.
- Еще один фактор риска заключается в том, что в новой холодной войне нет тех взаимных ограничений, которые так или иначе сформировались за 40 лет первой «холодной войны». Мешают взаимные подозрения, заблуждения, антипатии, дезинформация. И в первую очередь, это относится к демонизации Владимира Путина, принявшей уже совершенно сюрреалистический характер.
Новая холодная война вдвойне опасна и по той причине, что в отличие от времен первой, в Америке больше нет эффективной оппозиции. Ее нет ни в рядах президентской администрации, ни в конгрессе, ни в ведущих медиа, ни в университетах, ни в исследовательских центрах, ни в обществе.
«НИ У КОГО НЕТ ПРАВА НА СОБСТВЕННЫЕ ФАКТЫ»
Покойный сенатор Дэниел Патрик Мойнихен как-то сказал: «Каждый имеет право на собственное мнение, но не на собственные факты. Новая холодная войцна почти полностью основывается на заблуждениях. Вот 5 основных:
Заблуждение №1. После распада Советского Союза в 1991 году Вашингтон относился к пост-коммунистической России как истинный друг и партнер и сделал все, чтобы она превратилась в демократического и процветающего участника западной системы безопасности. Россия, однако, не захотела или не смогла оценить американское бескорыстие.
РИА Новости
1995 год, президент РФ Борис Ельцин приветствует президента США Билла Клинтона в Кремле.
Фото: РИА Новости
Факт. Начиная с 1990-х, каждый американский президент и конгресс относился к посткоммунистической России как к побежденной нации, пораженной в правах как у себя дома, так и за рубежом. Этот подход победителя особо ярко проявился в расширении НАТО, в односторонним выходе из договора, запрещающего создание систем противоракетной обороны, а теперь и в размещении системы ПРО в традиционной зоне безопасности России. По существу, Россия была исключена из общеевропейской системы безопасности.
Заблуждение №2. Существует государство под названием «Украина» и «украинский народ», которые жаждут избавиться от многовекового наследия русского угнетения и стать частью Запада.
РИА Новости
Август 2014 года, участник одного очередного митинга в Киеве держит в руках флаг Украины.
Фото: РИА Новости
Факт. Как знает любой информированный человек, Украина — это страна, издавна разделенная по этнической, языковой, религиозной, культурной, экономической и политической линиям на запад и восток, но не только. Когда начался нынешний кризис, Украина была единым государством, но не была единым народом.
Заблуждение №3. В ноябре 2013 года Европейский Союз при поддержке Вашингтона предложил президенту Украины Виктору Януковичу великолепные условия присоединения к европейской демократии и процветанию, но Путин частично шантажом, а части подкупом заставил его отказаться от этого. Так начались протесты на Майдане.
РИА Новости
Сторонники Партии Регионов во время митинга в поддержку Виктора Януковича в Киеве, декабрь 2013 года.
Фото: РИА Новости
Факт. Предложение Евросоюза было бесстыдной провокацией. Ее цель - заставить демократически избранного президента глубоко разделенной страны выбирать между Россией и Западом. Такой же провокацией был и отказ ЕС от редложения Путина разработать совместный российско-американско-европейский план спасения Украины от финансового краха. То, что ЕС предлагал от себя, было финансово полностью несостоятельным. Предусматривались и протоколы, требующие от Украины придерживаться европейской «политики в сфере обороны и безопасности». Короче говоря, вовсе не «путинская агрессия» спровоцировала кризис, а «бархатная агрессия» Брюсселя и Вашингтона с целью вовлечь Украину в Запад (и, мелким шрифтом) в НАТО.
Заблуждение №4. Сегодняшняя гражданская война на Украине спровоцирована агрессивным ответом Путина на мирные протесты на Майдане против Януковича.
РИА Новости
Сотрудник Беркута бросает камень в сторону собравшихся на Майдане, 19 февраля 2014 г.
Фото: РИА Новости
Факт. В феврале 2014 протесты на Майдане стали насильственными. Активную роль в них стали играть крайние националисты и даже полуфашистские образования. Надеясь на мирный исход, министры иностранных дел ряда европейских стран добились компромисса между активистами майдана, представленными в парламенте, и Януковичем. Не прошло и нескольких часов, как уличное насилие нарушило это соглашение. Вашингтон и Брюссель одобрили переворот и взяли победителей под свое крыло. Все, что последовало дальше — от аннексии Россией Крыма до восстания на юго-востоке Украины и последовавшей гражданской войны и «анти-террористической операции — прямиком оттуда.
Заблуждение №5. Единственно, что может разрешить кризис на Украине — это заставить Путина прекратить свою «агрессию» и отозвать своих агентов с юго-востока Украины.
РИА Новости
Брошенная украинская военная техника в селе Новоекатериновка, Донецкая область.
Фото: РИА Новости
Факт. Причина кризиса — это внутренний раскол Украины, а вовсе не действия Путина. Главный фактор его эскалации, начиная с мая этого года — киевская «антитеррористическая» кампания против собственных граждан. Если Киев прекратит огонь, Путин скорее всего убедит повстанцев вступить в переговоры.
ТРИ СЦЕНАРИЯ РЕШЕНИЯ КРИЗИСА
В политике как и в истории всегда есть альтернативы. У кризиса на Украине возможны три исхода.
- Гражданская война будет разрастаться, втягивая Россию и, возможно, вооруженные силы НАТО. Это самое страшное, что можно себе представить.
- Украина распадается на два государства. Одно поддерживает Запад, а другое — Россия. Отношения между ними балансируют на грани холодной войны и холодного мира. Это не лучший вариант, но и не худший.
- Наилучшим вариантом было бы сохранение единого государства. Это потребовало бы переговоров в духе доброй воли с участием лидеров восставшего Юго-Востока, возможно, под эгидой Вашингтона, Москвы и Европейского Союза. Это то, что давным-давно предлагает Путин.
Тем временем, человеческая трагедия на Украине продолжается. Тысячи людей убиты или ранены, утверждает представитель ООН. Почти миллион беженцев. Это бессмысленная трагедия, поскольку все рационально мыслящие люди знают, на каких условиях нужно заключать мир:
- Украина должна стать федеративным или достаточно децентрализованным государством, чтобы люди в разных регионах могли сами выбирать себе представителей, жить в соответствии с собственной культурой и иметь влияние на налоговую и бюджетную политику, как это бывает во всех федеральных государствах от Канады до Германии.
- Украина не должна состоять ни в одном военном альянсе, включая НАТО. Точно также туда не должны входить и другие советские республики, которые сейчас обхаживает НАТО.
- Руководство Украины должно заботиться о развитии или создании экономических связей с Востоком и Западом. Иначе она никогда не станет процветающим государством.
-Такие принципы должны получить гарантии от России, Запада и, возможно, путем принятия специальной резолюции Совета Безопасности ООН.
Но такие переговоры не смогут начаться до тех пор, пока не прекратится военная операция Киева на востоке Украины. «Антитеррористическую операцию» могут закончить только те, кто ее начал — Киев и Вашингтон.
Увы, здесь, в Вашингтоне, нет достойных лидеров. Президент Обама потерял лицо как государственный деятель в ходе украинского кризиса. Государственный секретарь Джон Керри публично высказывается как военный министр, а не главный дипломат. В отличие от разрушений в секторе Газа американское телевидение почти никогда не показывает, как Киев разрушает Луганск, Донецк и другие украинские города. Соответственно, у общественности не возникает ни вопросов, ни тревоги.
Вот и получается, что мы патриоты-еретики, остаемся в одиночестве и нередко в поношении. И самое оптимистичное, что я могу сказать в этой ситуации — это вспомнить, что позитивные перемены в истории нередко начинались с ереси.
Из выступления С.Коэна на российско-американском форуме в Вашингтоне летом этого года. Полностью текст опубликован в журнале Nation.
Написав: La-la-La-la 7.09.2014 - 14:48
folk, дважды повтор статьи из комсомольской правды - это уже спам.
Лучше убей в себе москаля.
aleksandr
Написав: aleksandr 8.09.2014 - 09:39
folk, фак ю сепаратюга москальська ...cool
Написав: folk 8.09.2014 - 11:05
aleksandr, Ну да... а пока тебя "факают" свободовцы и менты!!! Наркоторговец ты, ХОхЛОПСКИЙ!!! biggrinbiggrinbiggrin
aleksandr
Написав: aleksandr 8.09.2014 - 23:49
folk, Сміеться той , хто сміеться останім ... Я ще посміюсь , прийде час... Почекаемо рішення Европейського суду з прав людини... Я привик десятеліттями добиватись справедливості...tongue
Написав: patriot-Lad 13.09.2014 - 14:21
aleksandr 6.09.2014 - 11:09, справедливість має торжествувати. Тут ти правий. А чи на руку це тобі? А твоїм підплічним? Тобі порада: ніколи в житті не згадуй одне із прізвищ, тобою перерахованих. Ти і твоя шолупонь знають прізвища порядних людей, але і надалі продовжуєте свою гнилу "роботу". Зараз говорю тобі і твоїм підплічним, які мають потенцію на люстрацію, - ПРОСТІШИМИ ТРЕБА БУТИ! ЛЮДЯНІСТЬ, до вашого відома, ЩЕ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ!
aleksandr
Написав: aleksandr 13.09.2014 - 23:56
patriot-Lad, Цікаво яке призвіще я не правильно назвав ...Хто з перечислених порядна людина... Щось не бачу в цьому списку нікого , навпавки , це ще не всі призвіща... Поки що не буду опускатися до Салавейка який собі по О.Б.С.- "Радио Лада" (одна бабка сказала) на пів області озвучував мое привіще і без суду зробив з мене наркобарона . Можливо патріоту не все відомо... Прийде час і я доведу за дані призвища все , що мені відомо... Йде слідство... Я не вправі зараз щось оприлюднювати... ПОЧЕКАЕМО...
Написав: patriot-Lad 14.09.2014 - 10:20
aleksandr 13.09.2014 - 23:56, якщо серед перечислених людей ти не бачиш порядних, то я - твій ворог!!!
aleksandr
Написав: aleksandr 12.10.2014 - 13:14
patriot-Lad, Чому призвіще не написав ? Не хочеться під люстрацію ?! БУДЕ ЛЮСТРАЦІЯ !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль