Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Интервью Платники податків Ладижина сплатили до місцевого бюджету понад 71,5 мільйонів гривень

Платники податків Ладижина сплатили до місцевого бюджету понад 71,5 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5512_podatki.jpg
За сім місяців 2014 року платники податків, які перебувають на обліку у Ладижинському відділенні Бершадської ОДПІ, сплатили до місцевої скарбниці понад 71,5 мільйона гривень податків і зборів. За словами заступника начальника Бершадської ОДПІ-начальника відділення Валерія Короля, це на 11,6 млн. грн. більше, чим за відповідний період у минулому році.
- Адміністрування податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування, надання сучасних послуг громадянам і бізнесу, розвиток взаємоважливих партнерських стосунків, та, як результат - забезпечення наповнення дохідної частини бюджету є основними пріоритетними напрямками діяльності служби,- зазначив Валерій Король.
При цьому, посадовець проінформував, що самий вагомий податок на доходи фізичних осіб – збільшено більш ніж на 5,1 мільйона гривень. Від юридичних і фізичних осіб, що обслуговуються на території міста Ладижина – збільшено надходжень єдиного податку понад 553 тисячі гривень. З плати за землю - на 551 тисячу грн., екологічного податку – майже 1,5 мільйона гривень.
Джерело інформації: офіційний сайт Ладижинської міської ради
21 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1063 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль