Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада, Интервью Платники податків Ладижина сплатили до місцевого бюджету понад 71,5 мільйонів гривень

Платники податків Ладижина сплатили до місцевого бюджету понад 71,5 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5512_podatki.jpg
За сім місяців 2014 року платники податків, які перебувають на обліку у Ладижинському відділенні Бершадської ОДПІ, сплатили до місцевої скарбниці понад 71,5 мільйона гривень податків і зборів. За словами заступника начальника Бершадської ОДПІ-начальника відділення Валерія Короля, це на 11,6 млн. грн. більше, чим за відповідний період у минулому році.
- Адміністрування податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування, надання сучасних послуг громадянам і бізнесу, розвиток взаємоважливих партнерських стосунків, та, як результат - забезпечення наповнення дохідної частини бюджету є основними пріоритетними напрямками діяльності служби,- зазначив Валерій Король.
При цьому, посадовець проінформував, що самий вагомий податок на доходи фізичних осіб – збільшено більш ніж на 5,1 мільйона гривень. Від юридичних і фізичних осіб, що обслуговуються на території міста Ладижина – збільшено надходжень єдиного податку понад 553 тисячі гривень. З плати за землю - на 551 тисячу грн., екологічного податку – майже 1,5 мільйона гривень.
Джерело інформації: офіційний сайт Ладижинської міської ради
21 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1076 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль