Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Питання по «рябівській» самообороні будуть вирішувати на обласному рівні

Питання по «рябівській» самообороні будуть вирішувати на обласному рівні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1559_img_0020.jpg
Як вже повідомлялося, на підприємстві Нашої Ряби створили загін самооборони в який входить 120 осіб.
Оскільки, новостворена самооборона зареєструвалася в Вінниці без узгодження з самообороною міста Ладижина, ця подія викликала багато нарікань з боку останньої.
За словами ладижинських самооборонівців, «рябівська» самооборона не виконує функцій покладених на подібні об’єднання, таких як патрулювання міста, виїзди на певні завдання, які стосуються громадської безпеки, збір коштів та гуманітарної допомоги для військових та інше.
Натомість, вони вже встигли «засвітитися» на інавгурації мера та під час несанкціонованого мітингу під Ладиижнським міським судом, стоячи з плакатами та викрикуючи «Ганьба!» українському громадянину, який використовує своє законне право спробувати поновитися на роботі через суд.
А якщо взяти до уваги інциденти з проколюванням шин та обливанням зеленкою «ворогів Ряби», які сталися відразу після створення «рябівської самооборони», то виникає питання кого буде охороняти дане об’єднання.
За роз’ясненнями даної ситуації самооборона міста Ладижина, яку очолює Ярослав Станкевич, звернулася до начальника штабу Вінницької самооборони Алексєєва І.М.
14 червня відбулася зустріч членів самооборони міста Ладижина та представника обласного громадського формування в місті Вінниці та Вінницької області «Самооборона України».
Представник приїхав щоб вислухати людей та прояснити обстановку та настрої у місті.
Було вирішено винести питання по самообороні Нашої Ряби на обласний рівень та досягти якогось консенсусу.
14 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 819 Коментарів: 3
aleksandr
Написав: aleksandr 14.06.2014 - 23:24
[b][/b]ЕТО ПЕТУШИНАЯ САМООБОРОНА !!! ОНИ УЗАКОНЕНЫЕ БАНДЮКИ ! УМЕЮТ ТОЛЬКО КРУТИТЬ РУКИ РАЗБИВАТЬ ТЕЛЕФОНЫ И ПРЕПЯТСТВОВАТЬ ПРОФСОЮЗНОЙ И ПАРТИЙНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ! НЕ ЗАБЫВАЙТЕ 35%% АКЦИЙ У САШИ БАНДЮКОВИЧА(СТОМАТОЛОГА).ОНИ ПУТЛЕРА НА ТАНКЕ ЖДУТ.!!!У РЯБЫ ВСЕ СХВАЧЕНО И ЗАПЛАЧЕНО !!! С РУДЫМ СНОВА СНЮХАЛИСЬ... СТАРЫЕ "ПОРЯДКИ" В ГОРОДЕ УЖЕ ПЫТАЮТСЯ ВОСТАНОВИТЬ...tired
Написав: Y 14.06.2014 - 23:38
колір смайлика - це як наслідок! Xи хлопці вгадали?
Написав: patriot 14.06.2014 - 23:47
чайковскому.
ШНЫРЬ - будь по-проще

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль