Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Питання по «рябівській» самообороні будуть вирішувати на обласному рівні

Питання по «рябівській» самообороні будуть вирішувати на обласному рівні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1559_img_0020.jpg
Як вже повідомлялося, на підприємстві Нашої Ряби створили загін самооборони в який входить 120 осіб.
Оскільки, новостворена самооборона зареєструвалася в Вінниці без узгодження з самообороною міста Ладижина, ця подія викликала багато нарікань з боку останньої.
За словами ладижинських самооборонівців, «рябівська» самооборона не виконує функцій покладених на подібні об’єднання, таких як патрулювання міста, виїзди на певні завдання, які стосуються громадської безпеки, збір коштів та гуманітарної допомоги для військових та інше.
Натомість, вони вже встигли «засвітитися» на інавгурації мера та під час несанкціонованого мітингу під Ладиижнським міським судом, стоячи з плакатами та викрикуючи «Ганьба!» українському громадянину, який використовує своє законне право спробувати поновитися на роботі через суд.
А якщо взяти до уваги інциденти з проколюванням шин та обливанням зеленкою «ворогів Ряби», які сталися відразу після створення «рябівської самооборони», то виникає питання кого буде охороняти дане об’єднання.
За роз’ясненнями даної ситуації самооборона міста Ладижина, яку очолює Ярослав Станкевич, звернулася до начальника штабу Вінницької самооборони Алексєєва І.М.
14 червня відбулася зустріч членів самооборони міста Ладижина та представника обласного громадського формування в місті Вінниці та Вінницької області «Самооборона України».
Представник приїхав щоб вислухати людей та прояснити обстановку та настрої у місті.
Було вирішено винести питання по самообороні Нашої Ряби на обласний рівень та досягти якогось консенсусу.
14 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 763 Коментарів: 3
aleksandr
Написав: aleksandr 14.06.2014 - 23:24
[b][/b]ЕТО ПЕТУШИНАЯ САМООБОРОНА !!! ОНИ УЗАКОНЕНЫЕ БАНДЮКИ ! УМЕЮТ ТОЛЬКО КРУТИТЬ РУКИ РАЗБИВАТЬ ТЕЛЕФОНЫ И ПРЕПЯТСТВОВАТЬ ПРОФСОЮЗНОЙ И ПАРТИЙНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ! НЕ ЗАБЫВАЙТЕ 35%% АКЦИЙ У САШИ БАНДЮКОВИЧА(СТОМАТОЛОГА).ОНИ ПУТЛЕРА НА ТАНКЕ ЖДУТ.!!!У РЯБЫ ВСЕ СХВАЧЕНО И ЗАПЛАЧЕНО !!! С РУДЫМ СНОВА СНЮХАЛИСЬ... СТАРЫЕ "ПОРЯДКИ" В ГОРОДЕ УЖЕ ПЫТАЮТСЯ ВОСТАНОВИТЬ...tired
Написав: Y 14.06.2014 - 23:38
колір смайлика - це як наслідок! Xи хлопці вгадали?
Написав: patriot 14.06.2014 - 23:47
чайковскому.
ШНЫРЬ - будь по-проще

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль