Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Підступні перевізники скористалися довірливістю мера Ладижина!

Підступні перевізники скористалися довірливістю мера Ладижина!

Як вже повідомлялося раніше, виконком Ладижина вирішив зробити «Приємний» подарунок для містян до Новорічних та Різдвяних свят, підвищивши плату за проїзд в автобусах загального користування.
Таке непопулярне рішення прийшлось прийняти через те, що із вересня місяця держказначейство припинило перераховувати перевізникам дотацію з міського бюджету на пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах.
Тому виконком не винайшов нічого кращого, ніж витягнути додаткові кошти з людей, створивши додаткове навантаження на містян.
Своє невдоволення почали висловлювати батьки, діти яких змушені платити за проїзд у міському транспорті навіть у години занять.
Як виявилося, мер «ні сном ні духом» що відбувається у нього під носом. Адже, перевізники підпорядковуються владі міста, отримуючи щорічно з міського бюджету дотації у розмірі 540 тисяч гривень.
Звичайно, дізнавшись про проблему, очільник Ладижина, як справжній герой, став на захист інтересів містян.
Ось що розповів з цього приводу Валерій Іванович у своєму інтерв’ю опублікованому у газеті «Нове місто»:
- Прийнявши рішення брати кошти зі школярів, які їздять у школу та повертаються з уроків додому, мої колеги, які курують питання міських пасажирських перевезень, власники автобусів, що возять містян, вчинили неприпустимо.
З огляду на цю ситуацію, я попередив Олександра Олійника, свого заступника, щодо відповідності займаній займаній посаді.
Хочу вибачитися перед жителями міста за вчинок свої колег.

За словами мера, з 16 січня проїзд для ладижинських учнів у школу на уроки та назад – безкоштовний.
Підвищення тарифів на проїзд влада Ладижина назвала тимчасовим. Але, скільки саме буде тривати ця тимчасовість невідомо. Крім підвищення тарифів на проїзд, мерія також відмінила рух пільгових автобусів. Отже, грошей з гаманців містян витягнуть немало.
До речі, держказначейство нехай пізніше, але розрахується з перевізниками. А ось переплачені за проїзд гроші, ніхто ладижинцям не поверне.
16 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 564 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль