Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство «Підступна зрада» в оточенні Валерія Коломєйцева

«Підступна зрада» в оточенні Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4285_img_0597.jpg
Коли громада міста почала вимагати відставки мера Ладижина, першими до кого він звернувся по допомогу були медики. На щастя, допомога Валерію Івановичу була потрібна не медична, він розраховував за підтримки бюджетників залишитися у кріслі міського голови.
І дійсно, медичні працівники виявилися палкими прихильниками міського голови, адже на їхню думку саме він зберіг для них робочі місця, саме завдяки йому вони живуть і працюють у нашому місті.
Довелося побувати на тодішній зустрічі Валерія Івановича з медиками – схвильовані лікарі та медсестри на яких дивилися очі мера повні сліз зворушення. Тоді вони були одним цілим, йшли в одному напрямку.
- І ось що сьогодні? – питає Валерій Коломєйцев зі сторінок газети «Нове місто» (22 травня 2014 року) – А сьогодні знаходяться серед медиків одиниці співробітників, які агітують виборців, прямо скажу, не за мене.
Валерій Іванович вважає таку зухвалість зрадою:
- Дуже здивувала зрада, не підлість, а саме зрада.
Взагалі незрозуміло, чому висловлювання своєї громадянської позиції жителями нашого міста, Валерій Іванович називає зрадою. Адже кожен має право мати свою думку і своє бачення покращення життя в Ладижині.
24 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 949 Коментарів: 2
Написав: nina 24.05.2014 - 08:38
Всі ми смертні. Коли я помру і хтось не прийде на мій похорон, він мене ЗРАДИТЬ????
Написав: Olga 24.05.2014 - 21:09
Спасибо автору за этот материал! Должна иметь место демократия в нашей стране и в нашем городе!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль