Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство «Підступна зрада» в оточенні Валерія Коломєйцева

«Підступна зрада» в оточенні Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/4285_img_0597.jpg
Коли громада міста почала вимагати відставки мера Ладижина, першими до кого він звернувся по допомогу були медики. На щастя, допомога Валерію Івановичу була потрібна не медична, він розраховував за підтримки бюджетників залишитися у кріслі міського голови.
І дійсно, медичні працівники виявилися палкими прихильниками міського голови, адже на їхню думку саме він зберіг для них робочі місця, саме завдяки йому вони живуть і працюють у нашому місті.
Довелося побувати на тодішній зустрічі Валерія Івановича з медиками – схвильовані лікарі та медсестри на яких дивилися очі мера повні сліз зворушення. Тоді вони були одним цілим, йшли в одному напрямку.
- І ось що сьогодні? – питає Валерій Коломєйцев зі сторінок газети «Нове місто» (22 травня 2014 року) – А сьогодні знаходяться серед медиків одиниці співробітників, які агітують виборців, прямо скажу, не за мене.
Валерій Іванович вважає таку зухвалість зрадою:
- Дуже здивувала зрада, не підлість, а саме зрада.
Взагалі незрозуміло, чому висловлювання своєї громадянської позиції жителями нашого міста, Валерій Іванович називає зрадою. Адже кожен має право мати свою думку і своє бачення покращення життя в Ладижині.
24 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 934 Коментарів: 2
Написав: nina 24.05.2014 - 08:38
Всі ми смертні. Коли я помру і хтось не прийде на мій похорон, він мене ЗРАДИТЬ????
Написав: Olga 24.05.2014 - 21:09
Спасибо автору за этот материал! Должна иметь место демократия в нашей стране и в нашем городе!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль