Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Підприємці Ладижина зібрали 18 тисяч гривень для воїнів у зоні АТО

Підприємці Ладижина зібрали 18 тисяч гривень для воїнів у зоні АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9172_flag.jpg
Цими днями в багатьох магазинах Ладижина можна було придбати маленькі жовто-блакитні прапорці. Чітко визначеної ціни на них не було. Хтось міг купити маленького прапорця за 100, 50, чи 20 гривень, але не менше ніж за 10. Така умова акції: придбай символ держави – врятуй українського воїна.
Ініціатором ідеї стала підприємець Оксана Чорноморець, пише газета «Нове місто».
Пані Оксана розповіла, що спочатку вона разом із самообороною міста зверталася до підприємців за пожертвами. Відгукнулися майже всі. Потім прийшла ідея не просто просити гроші для оснащення наших хлопців бойовим спорядженням, а заробляти.
Тобто підприємець закупила прапорці, які наразі продаються у всіх торгових точках міста. Крім того, усі її продавці щомісяця віддають певну суму на АТО. Дівчата впевнені, що їхні гривні допоможуть придбати ще один бронежилет, який врятує комусь батька чи сина.
У вівторок порахували гроші, виручені за прапорці, які продалися 23-24 серпня на базарі та площі Фонтанів.
Сума склала 5 тисяч 736 гривень. Крім того, підприємці міста передали 12 тисяч 344 гривні.
Найактивнішу участь у зборі коштів прийняли такі підприємці: Тамара Величко, Олена Гусак, Максим Водяний, Олександр Побережний, Євген Мовчан, Олександр Нагірняк, Петро Юрченко, Руслан Ковтун.
Загалом сума склала 18 тисяч 80 гривень. За ці гроші мають закупити для ладижинських вояків необхідні у зоні АТО речі.
29 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 413 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль