Олімпійський день в Ладижинському коледжі ВНАУ
7 травня в Ладижинському коледжі ВНАУ був проведений Олімпійський день – свято спорту, яке проводиться в ознаменування заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, яке выдбулось 23 червня 1894 року. В заході взяли участь всі студенти колледжу, крім випускних курсів.
Змагання проходили згідно з правилами та чесно. Студенти пройшли ряд досить складних випробувань - біг 100 м, стрибки в довжину з місця, підтягування на перекладині, підняття в сід з положенням лежачи за 1 хвилину.
Учасники змагань показували свою відмінну підготовку, не шкодуючи сил. У безкомпромісній боротьбі, переможці і призери визначилися в окремих видах спорту та в триборстві.
Стрибки в довжину з місця : серед хлопців - Дзюбак Арсеній Е-31 - 285 см.- 1 місце; Гошкодер Вадим Е-31 – 280 см.- 2 місце; Пилипенко Андрій Е-31 – 276 – 3 місце.
Серед дівчат - Кириленко Анна Б-21-210 см. - 1 місце; Полянецька Людмила Б-21-191 см. – 2 місце; Зубрицька Вікторія Е-31-185 см – 3 місце.
У стометрівці серед хлопців першим лінію перетнув Войтенко Артур М –21 – 12.2 с; другим прийшов Гнатенко Микола Е-32 – 12.6 с.; третім - Гошкодер Вадим Е-31 – 12.7 с.
Серед дівчат першою фінішну стрічку зірвала Кириленко Анна Б-21 – 15.1 с.; друге місце у Полянецької Людмили Б – 21 15.2 с.; третє – у Шуєнкової Юлії Б-21 -15.4 с.
Виявили свої здібності студенти і в підтягуванні на перекладині :
Рибак Антон М-13 – 30 раз – 1 місце
Лисянський Павло Б-11 – 29 раз – 2 місце
Мохорук Петро М-21 – 28 раз – 3 місце
Пілявоз Вячеслав Е-22 -28 раз – 3 місце
Шевчук Ігор Е-22 -28 раз – 3 місце
Підняття в сід за 1 хвилину з положенням лежачи:
Зубрицька Вікторія Е -31 – 71 раз – 1 місце
Шуєнкова Юлія Б-21 – 70 раз – 2 місце
Кучерук Іванна Е-21 – 55 раз – 3 місце
Триборство:
Білінський Роман Е-11 – 83 оч. - 1 місце
Заборонюк Володимир Е-32 – 77 оч. – 2 місце
Пілявоз Вячеслав Е-22 – 77 оч. – 2 місце
Гошкодер Вадим Е-31 – 76 оч. – 3 місце
Кириленко Анна Б-21 – 71 оч. - 1 місце
Шуєнкова Юлія Б-21 – 69 оч. – 2 місце
Зубрицька Вікторія Е-31 – 55 оч. – 3 місце
В командному заліку – в триборстві 1 місце посіла група Е-31, куратор якоъ - Величко Т.Г. а ,фізорг - Гошкодер Вадим, 2 місце посіла група Е-32, куратор якоъ Паламарчук І.В., а фізорг - Заборонюк Володимир, 3 місце група М 23, куратор якоъ - Сташок М.С., а фізорг - Яцета Юрій.
За результатами спартакіади коледжу переможцем стала група Е-41, куратор якоъ - Нагачевська С.М., а фізорг – Тарасюк Володимир.
2 місце зайняла група Е-32, куратор якої Величко Т.Г.,фізорг Гошкодер Вадим.
3 місце зайняла група Е-32, куратор якої - Паламарчук І.В., а фізорг - Заборонюк Володимир.
Приэмно також, що учасники змагань не мали у своїх очах байдужості, що свідчить про потрыбність таких заходів, які прищеплюють молоді любов до здорового способу життя, розвивають ініціативність, кмітливість, почуття взаємопідтримки.
Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж -
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж -
Сформовано склад окружної виборчої комісії з центром в місті Ладижин
Начальник ладижинської поліції: оплата роботи агітаторів та членів виборчих комісій є злочином
Заступник мера Ладижина гарантує відкриття краєзнавчого музею в Ладижині
Правопорушнки відбуватимуть громадські роботи на кладовищах та стихійних сміттєзвалищах
В Ладижині лікарі отримують службове житло
На ремонт доріг в Ладижині витратять 60 млн. грн.
Кошторисна заробітна плата на будівельні робити в Ладижині буде складати 8500 гривень
За підсумками 2018 року Ладижин був відзначений за спортивні досягнення
Ладижинські спортсмени здобули перші місця на змаганнях з дзюдо в Одесі
МХП побудує ще один житловий будинок в Ладижині
Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність
Додати коментар