Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Олімпійський день у Ладижині

Олімпійський день у Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0532_sport.jpg
На Ладижинському стадіоні “Авангард”, відбувся фінал обласних заходів з нагоди Олімпійського дня.
Мета спортивного свята, яке проводиться щорічно починаючи з 2001 року – розвиток олімпійського руху в Ладижині, пропаганда здорового способу життя, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом.
Організатором фізкультурно-спортивного заходу, у якому взяли участь понад 100 дітей із пришкільних оздоровчих таборів, виступив міський відділ з питань фізичної культури і спорту за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області.
Почесне право відкрити змагання, надали членам збірної України з боротьби самбо, призерам чемпіонату Європи-2014 року - Світлані Богач, Дмитру Стременовському та Оксані Майданик.
До програми Олімпійського дня входив біг на 60 і 30 метрів.
Переможці та призери були нагороджені грамотами відділення НОК України Вінницької області і міського відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.
Нагородження допомагав проводити призер чемпіонату Вінницької області з легкоатлетичного кросу серед ветеранів – 2014 року Анатолій Галкін.
Судили змагання Ганна Всяченкова та Анатолій Сасюк.
29 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 720 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль