Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Олімпійський день у Ладижині

Олімпійський день у Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0532_sport.jpg
На Ладижинському стадіоні “Авангард”, відбувся фінал обласних заходів з нагоди Олімпійського дня.
Мета спортивного свята, яке проводиться щорічно починаючи з 2001 року – розвиток олімпійського руху в Ладижині, пропаганда здорового способу життя, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом.
Організатором фізкультурно-спортивного заходу, у якому взяли участь понад 100 дітей із пришкільних оздоровчих таборів, виступив міський відділ з питань фізичної культури і спорту за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області.
Почесне право відкрити змагання, надали членам збірної України з боротьби самбо, призерам чемпіонату Європи-2014 року - Світлані Богач, Дмитру Стременовському та Оксані Майданик.
До програми Олімпійського дня входив біг на 60 і 30 метрів.
Переможці та призери були нагороджені грамотами відділення НОК України Вінницької області і міського відділу з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.
Нагородження допомагав проводити призер чемпіонату Вінницької області з легкоатлетичного кросу серед ветеранів – 2014 року Анатолій Галкін.
Судили змагання Ганна Всяченкова та Анатолій Сасюк.
29 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 726 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль