Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Топ-5 Очільник ладижинської самооборони після отримання поранення повернувся з передової

Очільник ладижинської самооборони після отримання поранення повернувся з передової

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3602_dscn3216.jpg
Три місяці тому, Народна самооборона міста Ладижина з тривогою у серці та непохитною вірою у краще, проводжала свого керівника Ярослава Станкевича, який вирушив добровольцем на захист суверенітету та територіальної цілісності України.
Нагадаємо, Ярослав Станкевич начальник штабу Народної самооборони міста Ладижина записався добровольцем у батальйон «Айдар» та вирушив до зони АТО.
І ось радісна звістка - Ярослав повернувся додому, щоправда позаду поранення, декілька операцій та тривале лікування. Попереду ще також тривалий термін одужання, але очільник ладижинської самооборони бадьорий, сповнений сил та готовий приступити до своїх обов’язків.
Спершу, звісно, Ярослав Станкевич зустрівся зі своїми побратимами, які чекали на нього, переживали та підтримували його сім’ю. За його словами, на полі бою було важко, але віра у перемогу ніколи не полишала його.
- В батальйон «Айдар» я пішов через те, що в ньому було багато людей, які були разом зі мною на Майдані, - розповідає Ярослав. - Спочатку ми пройшли підготовку - виїжджали на стрільбище, тренувалися. По закінченні навчань, я був підпорядкований в штурмове відділення у складі батальйону «Айдар».
Нашим завданням було заходити в села, що знаходяться поблизу Луганська, щоб перекрити дорогу, якою сепаратисти могли завозити зброю та боєприпаси до інших міст. Отже, спочатку, ми село звільняли від сепаратистів. Після того, як ми зачистили село, приїжджали воєнні і ставили блокпости у цих селах. Коли село було чисте і наша допомога була більше не потрібна, то воєнні залишалися, а ми вирушали на другі села такі як Григорівка, Хрищевате, Новосветлівка. Ми звільняли села які є біля міста Луганська. Поступово село за селом, день за днем ми їх зачищали. При собі мали стрілецьку зброю, гранатомети, в залежності від обставин нам давали танки та бронетранспортери. Ми йшли як піхота за бронею і таким чином зачищали села.
І в процесі цих боїв, коли в черговий раз ми зачищали село, попали під шквальний мінометний вогонь і під час розриву мінометної міни я отримав поранення в руку. Спочатку в місцевій лікарні у Щасті мені зробили операцію по зшиванню сухожиль, потім етапом відправили в польовий госпіталь «Перемога». Пізніше гелікоптером мене доправили до Харкова, а звідти до Києва. У Києві також зробили дві операції та доправили до Вінниці. Коли вінницькі лікарі побачили, що мій стан стабільний та йде до одужання, мене відправили додому, адже до лікарні поступає багато поранених, які також потребують допомоги.

Як розповів Ярослав, доводилося і бачити і смерть друзів, адже це війна і там без втрат не буває.
Будемо сподіватися, що протистояння української армії та сепаратистів невдовзі закінчиться і на долю нашого народу більше ніколи не випадуть такі тяжкі випробування. А нашим українським патріотам велика подяка за їх мужність та вірність нашій державі!
Слава Україні!
7 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 922 Коментарів: 33
Partizan
Написав: Partizan 7.09.2014 - 18:24
"Людина складається на 78% із води, а москаль - на 90% з вати"
Написав: folk 7.09.2014 - 18:40
Partizan, biggrinbiggrinbiggrin А ХОхЛОП ?
aleksandr
Написав: aleksandr 10.09.2014 - 11:20
petruxa, Чому призвіще свое не пишеш .патріот диванний... Чайковський
Написав: OstapBender 10.09.2014 - 11:54
petruxa, Станкевич нічим не гірший за тебе. Принаймні, він своє обличчя не ховає.
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 12:25
petruxa, слухай, ти вже дістав. Ти тільки в інтернеті такий крутий? Може покажеш своє обличчя? Я б із задоволенням з тобою поспілкувався б.
Написав: Pyatkovskiy 11.09.2014 - 13:47
Почему Петруха достал, если такие факты имели место, то такое подразделение необходимо отозвать, провести расследование, виновных расстрелять, причастных наказать. Далее батальон направить на самое опасное направление и под присмотр элитных частей.
Преступления против мирных граждан не должны замалчиваться и обязательно должны расследоваться, иначе кроме гражданской войны можем получить ещё и партизанскую, когда всё измученное, ограбленное, изнасилованное население будет партизанить и нападать на регулярные части. Местные жители хотят жить в демократической европейской стране, не важно унитарной или федеративной, стране где власть с их мнением будет считаться , где никто не будет на них нападать, грабить и убивать.
Мир стоит очень дорого и это не значит, что какие то подлецы могут нарушить перемирие и спокойствие! Неужели мало погибло людей с обоих сторон и мирного населения, чтобы в конец остановиться! Обменятся пленными, похоронить погибших, выяснить где пропавшие безвести , помочь раненым, протезировать инвалидов и примириться !

Бандерлоги и рашисты помиритесь! Обнимитесь! И займитесь экономикой! Отстраивайте Донбасс и Украину! Подумайте за пенсионеров, дайте им достойные пенсии, увеличьте выплаты молодым мамам! И установите один общий день памяти всех жертв этой глупой войны! Здесь нет и не может быть победителей! Есть только жертвы и проигравшие.
Население и так сокращается! Кому нужны гробы вместо живых детей? Только сумасшедшие могут быть за войну.
Дух мира и пацифизма должен обязательно победить!
Если Порошенко хочет войны пусть идёт сам и берёт своего сына, но не в штаб, а на передовую!
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 15:32
Pyatkovskiy, на весь Ладижин знайшлось дві ложки дьогтю, ти і петруха. Давайте зустрінемось, можете вдвох приходити, я вам розкажу, чому ви не праві. Можете зразу оформити абонемент до травматолога.
Написав: petruxa 11.09.2014 - 16:01
Гестап, ты в ВДВ служил? Если нет, то я девочек не бью. И вот еще, ты за весь Ладыжин не расписывайся. У нас в городе очень много нормальных мужиков которые ненавидят люто таких недобитых мразей бендеровских как ты.
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 16:18
petruxa, ахах...а ти кумедний, я тебе залишу на останок))
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 17:09
folk, і з тобою можна. Тільки наскільки я пам"ятаю, ти вже бив себе в груди, що прийдеш і поб"єш мене, але так і не прийшов. Видно духу мало. Але це нормально, такі, як ти тільки слиною можуть бризкати перед монітором.
Написав: folk 11.09.2014 - 18:14
OstapBender, ЧМО ссыклявое..down
Написав: OstapBender 11.09.2014 - 19:06
folk, рівняєш всіх по собі? Може хоч зустрітись, чи знов перелякаєшся?
Написав: Pyatkovskiy 11.09.2014 - 23:06
OstapBender, Pyatkovskiy, на весь Ладижин знайшлось дві ложки дьогтю, ти і петруха. Давайте зустрінемось, можете вдвох приходити, я вам розкажу, чому ви не праві. Можете зразу оформити абонемент до травматолога. [color=#cd3600][/color]
Если ты против справедливого расследования и соответствующего наказания виновных, то у меня складывается такое мнение, что такие факты действительно имели место и такие лже патриоты как ты их покрываете!
Я готов поддержать разумные идеи даже самообороны, но их нет, а есть дешёвый популизм, пиар и пижонство!
Твои угрозы--- это твое психологическое поражение. Ты не можешь ничего сделать полезного для страны и города. Ты только путаешься под ногами и гавкаешь на тех, кто работает на будущее города и Украины. После нервного срыва тебя ждёт психушка. Ты такой же бесноватый как и твой кумир Гитлер, и конец твой будет такой же...
Написав: OstapBender 12.09.2014 - 00:47
Pyatkovskiy, для міста і країни я зробив більше ніж ти зі своїм фолком і петрухою разом взяті. І Гітлер не мій кумир, я набагато достойніші люди, щоб їх поважати. В лстанньому коментарі ти написав про свої особисті страхи? Чого ж ви боїтесь свої обличчя показати?
Написав: Pyatkovskiy 12.09.2014 - 08:49
Я , ёщё раз повторяю, я ,в отличии от тебя и прочих не прячусь за никами и подписываюсь фамилией! Чего ты стыдишься подписываться своей фамилией? Или может твоя фамилия Коломейцев?
Твои кумир Бандера от Гитлера не далеко убежал. Ему в аду вечности не хватит, дабы искупить вину за убитых, покалеченных людей: учителей, детей и милиционеров.
Надо иметь совесть! Нужно иметь собственное мнение! Его конечно необходимо защищать, но доводы должны быть разумными.
Что ты меня лепишь к пророссийским сторонникам , сепаратистам и тд. Я к ним отношусь также как и к Бандерлогам. Они все виноваты в рязвязке войны.
Но я за мир! За разоружение всех незаконных формирований! Наказание всех виновных!
Каждый грамотный ладыжинец прекрасно понимает, что главная проблема экономическая . От достатка каждой семьи зависит и экономика Украины. Над этим надо работать! Создавать новые рабочие места, развивать ифраструктуру, побороть коррупцию и повышать доходы каждого украинца!
А такие, как ты, вечно будут искать внешних и внутренних врагов, чтобы не отвечать перед народом за не выполненную работу, за безработицу, бедность и вымирание населения!
Написав: OstapBender 12.09.2014 - 08:57
Pyatkovskiy, та задовбав ти своїм Гітлером в Бандерою. Мій кумир А. Волинець. Легше? Мені здається, що в тебе плівку зажувало, несеш одне й те ж саме. Може щось нове придумай
Написав: Pyatkovskiy 12.09.2014 - 09:21
Легче выбрать себе кумира, чем заняться экономикой! Проще рассказывать о боевой славе Волынца, чем объяснить людям, почему у них такие мизерные зарплаты и пенсии.
Да и не такой твой Волынец великий, хотя по некоторым бумагам мой прадед и его старший брат и был в его банде, но скорее всего они просто были сочувствующие ибо противились красному режиму. По крайней мере бабушка об этом ничего не знала и всё отрицала. А в народе его все боялись, потому что грабил всех без разбору.
Да и в придачу твой кумир был антисемитом!
как не крути , но все равно ты трёшься возле фашистов.
Написав: OstapBender 12.09.2014 - 11:21
Pyatkovskiy, слухай, великий економіст. А чого тебе не видно ніде? Не підіймаєш економіку міста? Ти ж так розпинаєшся за це? Чи ти підіймаєш економіку, коли бухло купляєш?
Написав: petruxa 23.09.2014 - 10:04
Поток страшных свидетельств о зверствах, которые творили украинские каратели в занятых ими населенных пунктах Донбасса, не перестает иссякать. В деревне под Донецком, которую недавно оставили каратели, бойцы Народного ополчения обнаружили растерзанную семью из пяти человек.

Несчастные вначале подверглись нечеловеческим пыткам и затем были убиты со звериной жестокостью. Выжить в аду чудом удалось лишь самому маленькому члену семьи – крохотной девочке. Несчастная малышка провела целую неделю возле трупов родных...

«Несколько часов назад вернулись с ребятами с боевого. По возвращении решили срезать путь и пройти по выселкам. От основной трассы километрах в трех наткнулись на странную хибару — сторожка не сторожка, сарай не сарай. Хотели уже пройти мимо, ну, что там может быть, как вдруг услышали изнутри какую-то возню, голос приглушенный. Когда вошли — обомлели все. На полу изуродованные тела двоих мужчин лет 35-ти, старика. Чуть поодаль тела молодых женщин, абсолютно голые, со вспоротыми животами, со следами серьезных побоев. И между всем этим ползает маленький комочек и что-то бормочет. Вынесли ребенка, оказалось девочка двух-трех лет. На головке рубленная рана, по сути снесена одна сторона кожи с ухом. Каким чудом уцелела, непонятно. Судя по состоянию трупов, им около недели. Видимо, это беженцы, которых загнали в этот сарай и убили. Ребенка видимо тоже убивали, но не добили. Один из наших взял её на руки, так и нёс до расположения. Хотели накормить чем было, но она сразу же уснула. Шли три часа молча. Внутри всё кипит до сих пор. В горле ком», — пишет в социальных сетях ополченец Александр Шувалов, рассказ которого цитируют СМИ.
Накануне же, в селе Трехизбенка, что на территории ЛНР, было обнаружено тело пропавшей ранее молодой жительницы села Кряковка. Девушку перед смертью насиловали. Вопрос кто — не стоит, в районе села дислоцировался батальон «Айдар».
«По сообщениям очевидцев, 16 сентября девушку и ее подругу на глазах у многочисленных свидетелей силой затолкали в микроавтобус и увезли в неизвестном направлении трое нацистов указанного подразделения. Поиски второй пострадавшей продолжаются», — сообщили в штабе армии Юго-Востока.
И буквально сегодня пришло страшное известие из Мариуполя. Двое подростков катались на велосипедах неподалеку от блокпоста силовиков и были расстреляны за отказ подчиниться окрику и остановиться. При попытке отъехать подальше от извергов, испуганные дети были расстреляны. Один из них скончался на месте, другой с тяжелым ранением сейчас находится в больнице.

antifashist.com/item/zverinye-nravy-nacgvardiya-rasterzala-semyu-iz-pyati-chelovek.html#ixzz3E7EkI5qL
Написав: OstapBender 23.09.2014 - 10:06
petruxa, Gogu, я вже "потеряв", може ще й від тебе звільнити громаду міста?
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 11:53
OstapBender, На тебе, дурника, просто не треба звертати уваги, і ти сам захлебнёшся від своєї злоби ...biggrin
aleksandr
Написав: aleksandr 23.09.2014 - 12:05
petruxa, petruxa, ТИ ТАКА З А Л - П А !!! КУПЛЯЙ БІЛЕТ І ДУЙ В СВОЮ ЛУГАНДОНІЮ І НЕ ПЛЮЙСЯ ТУТ РЯБІВСЬКИМ ПОСЛІДОМ...ПОЇЗД КИЇВ - ЛУГАНСЬК УЖЕ ХОДЕ...
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 12:34
aleksandr, Я прочитав всі ваші коментарии ... дайствітельно, Вам, треба лікується у психиатора ...
Написав: OstapBender 23.09.2014 - 12:37
Protcenko, о, Серий появився, як там справи? Коли ти вже собі нормальний транспорт купиш? Бо на своєму мотоциклові в свої сорок, виглядаєш невдахою. Що ж ти можеш про політику писати, якщо ти своє життя не влаштував))) Зустрінемось на вулиці))
aleksandr
Написав: aleksandr 23.09.2014 - 13:06
Protcenko, ЩЕ ОДНА РЯБІВСЬКА КУРКА ЗАКУДКУДАКАЛА ...
Написав: petruxa 23.09.2014 - 15:16
Україна повинна зупинити триваючі зловживання і воєнні злочини з боку про-українських добровольчих сил

На сьогоднішній зустрічі з українським Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, Генеральний секретар Amnesty International Саліл Шетті закликав українську владу зупинити зловживання та воєнні злочини, які вчиняються добровольчими батальйонами, що діють разом з регулярними українськими збройними силами.

"Українська влада не повинна повторювати беззаконня і зловживання, які переважали в районах, коли ті були під контролем сепаратистів",- сказав Саліл Шетті, Генеральний секретар Amnesty International, перебуваючи в Києві.

"Нездатність або небажання зупинити зловживання та можливі воєнні злочини добровольчих батальйонів може значно посилити напруженість в східній частині країни, а також підриває проголошені новою українською владою наміри до зміцнення і підтримки верховенства права в більш широкому сенсі."

Цей заклик організації послідував після публікації нового польового дослідження Amnesty International “Зловживання та воєнні злочини з боку добровольчого батальйону «Айдар» на півночі Луганської області”.

Айдар є одним з понад тридцяти так званих добровольчих батальйонів, які виникли на фоні конфлікту та були слабо інтегровані в структури українських сил безпеки у той час, як їх метою є повернення захоплених сепаратистами територій.

Amnesty International зафіксувала зростаючу хвилю зловживань, у тому числі викрадення, незаконні затримання, жорстоке поводження, грабіж, вимагання і можливі страти, скоєні батальйоном Айдар. Деякі з них являють собою воєнні злочини.

Організація закликає владу України інтегрувати всі добровольчі батальйони, в тому числі Айдар, в систему чіткого підпорядкування, контролю та підзвітності, а також оперативно розслідувати всі повідомлення про зловживання та притягнути винних до відповідальності.

Український Прем'єр-міністр висловив готовність уряду вжити заходів, які б сприяли притягненню до відповідальності всіх, хто вчиняв зловживання під час конфлікту.

amnesty.org.ua/node/778
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 15:35
aleksandr, А ти, рябовскій півень... кукурікай!
Написав: OstapBender 23.09.2014 - 16:09
Protcenko, гребинь ты наш певучий!
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 17:10
OstapBender, aleksandr, Е ні! До "ваших" (до півнів) мене зараховувати не треба! "Цвірінькайтесь" удвох !!!
biggrin
aleksandr
Написав: aleksandr 23.09.2014 - 19:20
petruxa, ФСБик в інеті... Пора тебе за ГОГОЮ в мусорку... БУВШИХ МЕНТІВ НЕ БУВАЕ !!! Мусорка в Мусорку !!! Моська Рябівська ти, скавчиш тут та під ногами вештаешся...Лещенко скоро з будки гайне - пеньком під хвіст...cool

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль