Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Новий дитячий садок у Ладижинській ЗОШ №1 не готовий приймати діток

Новий дитячий садок у Ладижинській ЗОШ №1 не готовий приймати діток

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5528_sadik.jpg
Наразі єдиний у старій частині міста дитячий садок «Барвінок» знаходиться у вкрай плачевному стані і потребує капітального ремонту, а відновлювати садочок міська влада, напевне, вважає недоцільним. Тому, міська влада та особисто міський голова Валерій Коломєйцев, вирішили перепланувати під дитячий садок частину приміщення ЗОШ №1.
За словами директора Агенції міського економічного розвитку м.Ладижин Михайла Багнюка, загалом кошторисний проект на створення дитячого садка складає 1 мільйон 300 тисяч гривень, із яких 895 тисяч гривень – це гроші компанії ДТЕК.
Вже першого вересня майбутній дитячий садочок планував зустріти своїх вихованців, але ремонтні роботи затягнулися, пише газета «Нове місто».
- Тут великий обсяг робіт, тому до початку навчального року закінчити їх не встигнемо, - розповідає начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба. – Дітей у садок плануємо приймати з 1 жовтня, а до цього часу вони залишаться у д/с «Барвінок», з якого сюди мають перевести малюків. Реконструкція школи під дитсадок, на яку виділила гроші ДТЕК (900 тис. грн.), дасть можливість набирати більше дітей за рахунок збільшення груп – їх буде три, тоді як у «Барвінку» усього дві групи. До речі, наразі пройшов експертизу проект на будівництво господарської будівлі у «Барвінку», його вартість – 1 тис. 300 грн. Нагадаю, що нині діюча, згідно з технічним звітом знаходиться в аварійному стані.

Чи планується в майбутньому відновлення дитячого садочка «Барвінок» невідомо.
Нагадаємо, Ладижинський будинок престарілих, також, був доведений до аварійного стану.
22 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 573 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль