Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Новий дитячий садок у Ладижинській ЗОШ №1 не готовий приймати діток

Новий дитячий садок у Ладижинській ЗОШ №1 не готовий приймати діток

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5528_sadik.jpg
Наразі єдиний у старій частині міста дитячий садок «Барвінок» знаходиться у вкрай плачевному стані і потребує капітального ремонту, а відновлювати садочок міська влада, напевне, вважає недоцільним. Тому, міська влада та особисто міський голова Валерій Коломєйцев, вирішили перепланувати під дитячий садок частину приміщення ЗОШ №1.
За словами директора Агенції міського економічного розвитку м.Ладижин Михайла Багнюка, загалом кошторисний проект на створення дитячого садка складає 1 мільйон 300 тисяч гривень, із яких 895 тисяч гривень – це гроші компанії ДТЕК.
Вже першого вересня майбутній дитячий садочок планував зустріти своїх вихованців, але ремонтні роботи затягнулися, пише газета «Нове місто».
- Тут великий обсяг робіт, тому до початку навчального року закінчити їх не встигнемо, - розповідає начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба. – Дітей у садок плануємо приймати з 1 жовтня, а до цього часу вони залишаться у д/с «Барвінок», з якого сюди мають перевести малюків. Реконструкція школи під дитсадок, на яку виділила гроші ДТЕК (900 тис. грн.), дасть можливість набирати більше дітей за рахунок збільшення груп – їх буде три, тоді як у «Барвінку» усього дві групи. До речі, наразі пройшов експертизу проект на будівництво господарської будівлі у «Барвінку», його вартість – 1 тис. 300 грн. Нагадаю, що нині діюча, згідно з технічним звітом знаходиться в аварійному стані.

Чи планується в майбутньому відновлення дитячого садочка «Барвінок» невідомо.
Нагадаємо, Ладижинський будинок престарілих, також, був доведений до аварійного стану.
22 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 565 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль