Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Наша Ряба знизить поставки курятини в Митний союз

Наша Ряба знизить поставки курятини в Митний союз

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7642_ryaba.jpegНайбільший виробник м'яса птиці в Україні агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) у рамках стратегії диверсифікації експорту в 2014 році планує скоротити частку зовнішніх поставок м'яса птиці, що припадає на країни Митного союзу, до 28-30% з 45% у 2013 році.

Про це УНІАН повідомила керівник відділу по роботі з інвесторами та ЗМІ агрохолдингу Анастасія Соботюк.

«У минулому році на Митний союз припадало близько 45% наших експортних поставок. У 2014 році ми плануємо знизити цю частку до 28-30%», - сказала Соботюк.

Всього, за її словами, МХП в цьому році планує експортувати в Митний союз 50 тис. тонн курятини, зокрема 25 тис. тонн - в Російську Федерацію.

Стосовно обмеження поставок продукції «Миронівської птахофабрики» в країни Митного союзу, то Соботюк повідомила, що компанії досі не повідомили, які шкідливі організми й у якій партії продукції було виявлено ветеринарним відомством Росії.

Як ми вже повідомляли, Росія в лютому місяці обмежила ввезення на свою територію продукції «Миронівського хлібопродукту» у зв*язку з відхиленням від норм за показниками якості.
16 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 611 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль