Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Наша Ряба знизить поставки курятини в Митний союз

Наша Ряба знизить поставки курятини в Митний союз

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7642_ryaba.jpegНайбільший виробник м'яса птиці в Україні агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) у рамках стратегії диверсифікації експорту в 2014 році планує скоротити частку зовнішніх поставок м'яса птиці, що припадає на країни Митного союзу, до 28-30% з 45% у 2013 році.

Про це УНІАН повідомила керівник відділу по роботі з інвесторами та ЗМІ агрохолдингу Анастасія Соботюк.

«У минулому році на Митний союз припадало близько 45% наших експортних поставок. У 2014 році ми плануємо знизити цю частку до 28-30%», - сказала Соботюк.

Всього, за її словами, МХП в цьому році планує експортувати в Митний союз 50 тис. тонн курятини, зокрема 25 тис. тонн - в Російську Федерацію.

Стосовно обмеження поставок продукції «Миронівської птахофабрики» в країни Митного союзу, то Соботюк повідомила, що компанії досі не повідомили, які шкідливі організми й у якій партії продукції було виявлено ветеринарним відомством Росії.

Як ми вже повідомляли, Росія в лютому місяці обмежила ввезення на свою територію продукції «Миронівського хлібопродукту» у зв*язку з відхиленням від норм за показниками якості.
16 лютий 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 599 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль