Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Топ-5 Наша Ряба почала інформаційну війну проти незалежних профспілок

Наша Ряба почала інформаційну війну проти незалежних профспілок

В останньому номері газети «Нове місто» був опублікований лист комірника складу замороженої продукції філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Наталії Анатоліївни Гладько в якому вона адресує цілий ряд звинувачень на адресу Вінницької обласної профспілки «Трудящі» та Андрія Бондаренко.
24_otskanirovano_05_06_2014_16-41_2.jpg (106.22 Kb)
Наталія Гладько повідомляє, що всі газети та електронні видання писали про неї, як про покалічену на виробництві жінку, залишену без засобів для існування. Але ця інформація не відповідає дійсності за її словами.

Пані Наталія бере вину за каліцтво на виробництві на себе, дякую керівництву ТОВ «Вінницька птахофабрика» та звинувачує профспілку «Трудящі в непрофесійності.

Наш ресурс поширював матеріал після звернення Наталії Гладько в якому ми поширювали відеозвернення пані Наталії в якому вона повідомляла зовсім протилежні речі, наприклад, вона попереджала про те, що на її підприємстві ( переробний комплекс Нашої Ряби) поводяться з людьми погано, і застерігала всіх від своїх помилок.

Андрій Бондаренко, який є виконуюючим обов’язки голови Вінницької обласної профспілки «Трудящі» в своєму блозі дав офіційний коментар з приводу листа Наталії Гладько, правового статусу профспілки на Вінницькій птахофабриці.
Лист Наталії Андрій Бондаренко вважає початком інформаційної війни проти профспілки «Трудящі»:
Однак, я не звинувачую Гладько Н.А., яка, на моє переконання, не складала цього листа, а лише підписала текст, який «люб’язно» був запропонований службою безпеки «Нашої Ряби» в обмін на обіцянку дотримання її трудових прав адміністрацією підприємства. Даний лист слід сприймати як початок брудної інформаційної війни, яку розв’язала адміністрація «Нашої Ряби» і мета якої дискредитувати Вінницьку обласну профспілкову організацію «Трудящі».
В’ячеслава Бабенко Андрій вважає людиною адміністрації «Нашої Ряби», який у незаконний спосіб привласнив собі звання голови профспілки.
Далі пропонуємо передісторію конфлікту, яки розгорнувся між незалежними профспілками та Вінницькою птахофабрикою.

Коментує Андрій Бондаренко, в.о. голови Вінницької обласної профспілки «Трудящі»:

Протягом тривалого часу до нашої обласної профспілкової організації звертаються працівники «Нашої Ряби» зі скаргами на порушення керівництвом «Нашої Ряби» їх трудових та загальновизнаних у всьому цивілізованому світі прав і свобод. 07.03.2014 року на «Нашій Рябі» було створено незалежну від керівництва первинну профспілкову організацію для захисту трудових прав працівників підприємства. Дана первинна профспілка є організаційною ланкою Вінницької обласної профспілки «Трудящі». Проте, служба безпеки «Нашої Ряби» змусила двох працівників підприємства підробити документи профспілки та подати до державного реєстратора недостовірні відомості про зміну керівництва первинної профспілки на людину підконтрольну директору «Нашої Ряби». Отже, на даний час директор Ігор Лещенко відмовляється спілкуватись з головою первинної профспілки Ігорем Попенком з питань дотримання трудового законодавства, мотивуючи це тим, що головою профспілки підприємства є В’ячеслав Бабенко. Ну звісно, навіщо спілкуватись з головою незалежної профспілки, який буде відстоювати трудові права працівників, коли можна тільки робити вигляд, що на підприємстві діє профспілкова організація. Для цього потрібно лише писати статті у газету «Наше місто», який хороший В’ячеслав Бабенко і як він завзято відстоює трудові права працівників.
Надприбутки, які отримують власники та керівництво «Нашої Ряби» напряму пов’язані з обкраданням працівників «Нашої Ряби». Незалежна профспілка на підприємстві – це крах всім надприбуткам, які отримує власник та керівництво «Нашої Ряби». Тому цілком зрозуміло, що адміністрація буде використовувати всі свої сили та ресурси для перешкоджання працівникам відстоювати свої трудові права. Адміністрація «Нашої Ряби» протягом всього існування підприємства відноситься до працівників як до рабів. Принцип такий – «Не хочеш працювати за нашими драконівськими правилами пиши заяву на звільнення. Рабів в Україні вистачає». Режим та умови роботи, які у незаконний спосіб запровадила адміністрація «Нашої Ряби», неможливо фізично витримувати впродовж тривалого часу. Тому з «Нашої Ряби», попрацювавши декілька місяців, масово звільняються люди. Іншими словами, керівництво підприємства за декілька місяців буквально висмоктує всі фізичні та моральні сили з працівника, а потім викидає його за ворота підприємства та приймає на роботу свіженьку дешеву робочу силу. Обласна профспілка «Трудящі» публічно заявила, що такому відношенню до працівників буде покладено край. Профспілка «Трудящі» не відступить від своєї мети створити на «Нашій Рябі» потужну організацію здатну захищати трудові права працівників. І ніякі брудні статті у газеті «Наше місто» не зупинять керівництво профспілки у досягненні цієї мети.


Розмістивши коментар профспілки «Трудящі» наш ресурс радо розмістить офіційну позицію ТОВ «Вінницька птахофабрика» в цьому конфлікті.

Нагадаємо також, що ТОВ «Вінницька птахофабрика» послідовно веде війну також і проти нашого ресурсу. Минулого року порушувалась кримінальна справа за ініціативою керівництва Вінницької птахофабрики проти нашого ресурсу, а останніх півроку під надуманим приводом, на нас подали до суду. В позовній заяві вказувалась сума в 480 000 гривен, яку Вінницька птахофабрика хотіла отримати в якості компенсації за недоотриманий прибуток, яки вони нібито упустили внаслідок опублікованих на сайті в жовні 2013 року критичних матеріалів щодо порушень на підприємстві трудового законодавства.
6 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1616 Коментарів: 3
Написав: ПРОКУРОР 6.06.2014 - 13:55
ГАНЬБА - ПРОРИГІВСЬКІЙ ЖОВТІЙ ГАЗЕТЦІ ! РУДЕ ПОВЕРНУЛОСЯ І ШАВКИ ЙОГО ГАВКАТЬ ПОЧИНАЮТЬ. СОБАКА ЛАЕТ , А КАРАВАН ИДЕТ !!! ГАНЬБА РЯБІВСЬКОМУ ДЕРЕКТОРАТУ ! НЕ ДАМО ПОРУШУВАТИ ЗАКОНИ УКРАІНИ! МИ НЕ РЯБІВСЬКІ РАБИ !!!
Написав: DOC 6.06.2014 - 15:12
Де статут самооборони Ладижина їх цілі завдання?????
Статтею 260 Кримінального кодексу України за створення воєнізованих або збройних формувань та участь у їх діяльності передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, а за керівництво такими формуваннями - від п’яти до десяти.

Самооборона без статута - бандитська організація - під єгідою сборів коштів - також на патрони росіянам
Написав: Y 21.06.2014 - 16:15
у ПРОКУРОРa - SNIKERS чефірковського???

порада: КОРИСТУЙТЕСЬ КЛАВІШОЮ Caps Lock ! ( але це, нажаль, не рятує від майдаунутості )

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль