Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Влада Наша Ряба незаконно захопила земельну ділянку

Наша Ряба незаконно захопила земельну ділянку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7692_ryaba.jpeg
Як відомо, біля новозбудованої 9-поверхівки, облаштували автостоянку призначену для співробітників МХП. Для решти ладижинців, які забажають ставити тут свої автівки, було запропоновано сплачувати гроші у вигляді благодійних пожертв.
Про це керівник МХП Ігор Лещенко, заявив в своєму інтерв’ю опублікованому в газеті «Нове місто»:
- Автостоянкою користуються співробітники МХП безкоштовно. Для решти ладижинців це буде платна послуга. Вона коштуватиме 5 гривень на день. Гроші збиратимуться як добровільні пожертви на благоустрій найближчих до комунального господарства МХП територій.
Як виявилося, законність облаштування даної автостоянки викликає сумніви, оскільки земельна ділянка під нею використовується без правустановчих документів та без укладеного договору оренди. Як наслідок, територіальній громаді міста Ладижин та державі не сплачувались орендна плата та земельний податок.
Вражає бездіяльність працівників Ладижинської міської ради та виконкому, які дозволили захопити земельну ділянку в самісінькому центрі міста.
Враховуючи неспроможність або небажання місцевої влади покласти край беззаконню, в ситуацію втрутилась громадськість Ладижина.
14 квітня, представники місцевої громади – голова ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб, голова місцевого осередку ВО «Свобода» Віталій Гулевтатий та голова ГО «Народна самооборона» міста Ладижина Ярослав Станкевич підготували та передали лист власникам незаконної автостоянки з вимогою звільнити її протягом 48 годин та відшкодувати збитки територіальній громаді міста Ладижина.
Листи з проханням втрутитись у ситуацію були також направлені в.о. міського голови Людмилі Бучко та в прокуратуру міста Ладижина.
Зокрема, в листі висловлене прохання в негайному порядку забезпечити
- Визначення розміру збитків завданих внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки площею 0,50 га під автостоянкою по вул. Будівельників в місті Ладижин;
- Підготовку та звернення в суд з відповідним позовом про відшкодування збитків та звільнення земельної ділянки під вказаною автостоянкою;
- Зупинити процедуру аукціону щодо продажу на конкурентних засадах права оренди на вказану земельну ділянку;
- Винести питання про облаштування автостоянки в центрі міста Ладижин на громадські слухання.
Представники громадськості міста пообіцяли контролювати ситуацію та перевірити виконання вимог через 48 годин. В разі невиконання до порушників будуть застосовані заходи впливу згідно норм чинного законодавства.
14 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1356 Коментарів: 27
KrisBlutenstein
Написав: KrisBlutenstein 14.04.2014 - 23:07
Написав: True 14.04.2014 - 23:56
вы что там такое у себя курите?
спрашиваю - потому что подобный бред мог написать только укурышь.
Какие убытки? там до стоянки вроде как какие то столбы бетонные торчали? Фундамент здания постройку которого город не осилил. Бетон вернуть? И почему вы не озвучиваете сумму которая в городской бюджет пошла в замен на разрешение сделать стоянку?
Написав: Arhip 15.04.2014 - 00:03
Жодних правоустановчих документів на стоянку немає. Це факт. По генплану там земля житлової забудови, ніяких комерційних стоянок нре передбачено. Власник повинен був коли проект будинку замовляв, передбачити місця паркування, а можливо навіть підземний паркінг. Цієї конюшні в центрі міста не буде. Я все докладу, щоб там був 9-поверховий будинок. Є землі за телекомом, вздовж дороги метрів 50 цілком логічно попадає стоянка. Повинні бути задоволені всі. І власники автомобілів і жителі міста. За тиждень цієї стоянки там не повинно бути. ніяких грошей до речсі бюджет не отримав за цю стоянку. Принаймні такої інформації нам виконком не повідомив.
KrisBlutenstein
Написав: KrisBlutenstein 15.04.2014 - 00:24
Arhip, скільки стоїть ця стоянка? чому всі починають рухатись саме зараз?
Написав: Arhip 15.04.2014 - 01:22
Про стоянку я писав давно і згадував її весь час. Просто депутати мене запевнили, що на неї є документи. Я не міг подумати навіть, що можна півгектара землі в центрі міста захопити. Вирішив перевірити і от результат. Я коли прочитав лист міськради, своїм очам не повірив. Стоянка стоїть менше року. Гадаю, що збитки склали кількасот тисяч гривень за методикою. Це гроші для бюджету за які можна побудувати дитячу площадку, наприклад. Чому б ні.
KrisBlutenstein
Написав: KrisBlutenstein 15.04.2014 - 01:35
Arhip, тоді що виходить? депутати голосували за те, чого навіть не читали?
Написав: Arhip 15.04.2014 - 09:54
Депутати проголосували за те, щоб цю земельну ділянку виставити на аукціон та передати на конкурентних засадах в оренду, але аукціону ще не було, тому Ряба не мала права там розміщувати автостоянку, доки вони не виграли аукціон і не уклали договір оренди. Стоянка в місті потрібна. Для цього є дві земельні длянки. Перша - біля автовокзалу, друга вздовж дороги на полі напроти першого гуртожитку коледжу. Впевнений, що там ці стоянки впишуться ідеально в архітектуру міста і не будуть нікому заважати. Депутати відносять поверхнево до голосувань. Я можу знайти прийнмні до 3-4 рішення на кожній сесії, які є незаконними, які були проголосовані депутатами. Ніна Бурлаченко правильно розкритикувала депутатів, що вони голосують автоматом за всі рішення.
Написав: Стас 15.04.2014 - 10:01
Андрій, а відео останньої сесії буде?
Написав: Arhip 15.04.2014 - 10:07
Відео останньої сесії записував офіцерський корпус, я гадаю, що звернемось до них, щоб вони надали нам копію., тоді виставимо, бо сесія була цікавою.
Написав: nina 15.04.2014 - 10:28
Ще десь у 2001-2002 році, Коломєйце, за поданням начальника архітектурного відділу Мельниченко Л.А. виборов для себе права першого підпису на участь у конкурсах на право оренди землі. Пролунало це примірно так: "Щоб нам довго с цим( с конкурсами на оренду землі) не затягувати, я прошу визнати за мною право на надання погодження всім, а потім нехай вони збирають погодження відповідних служб та установ" На питання: "А раптом, потім не буде наступних погоджень від відповідних служб?" Відповідь була слідуюча: "Ну тай шо? Це буде їхній комерческий ризик". Як, не хіло? Я була присутня на тій сесії. Після того рішення, майже всі землі під будівництво роздавались таким же чином. Перша підпис Коломєйцева!!! А потім "комерційні ризики" Можна будь яку земельну ділянку перевірити, ситуація буде повторюватись.
Написав: Виталий Сутык 15.04.2014 - 13:55
Андрей! Видео записи сесии месного совета за последних пол года и некоторых ранее, записаны мною твоей видеокамерой и на твою Flash. Это отдано на сайт. Я понимаю что ты очень загруженный общественной работой и наверняка просто руки не доходят, а может просто забыл.
Также имеются около 90% времени аудио записи сесий и комисий (20%) за время моей каденции. Авторские права записи сделаные мной я не против передать сайту.
Написав: Valeriy Ivanovich 15.04.2014 - 15:05
Виталий Сутык, авторські права? Ну ти реально на приколі...
Написав: Стас 15.04.2014 - 17:34
Valeriy Ivanovich, upupupbiggrin
Написав: антифашист 15.04.2014 - 22:59
Десятки лет был котлован и сваи. И за кондрицкого и за боднаря и за рыжего. И скакодуб еще в животике мамы по пути в роддом это видел. И только счас.упал на умняк и прозрел. Что ж ты.такой пипецный и умный не решил и не предпринял и не подал идею-чтобы там что то да было. Я не сторонник рябы.но пи......,не мешки ворочать.Что ты лично для города сделал?
Написав: Стас 15.04.2014 - 23:31
антифашист, Він привів в політику рижого
Написав: Yоrk 16.04.2014 - 00:34
Arhip, Андрій! Як там Виталя? Собачок, годує?
Написав: pasa28 17.04.2014 - 10:07
Правильно робиш що пишеш правду! Бачу що на сайті багато людей які не хочуть чути правду - гірку правду. (Головне щоб все було по закону)
Написав: LADGYD 17.04.2014 - 23:16
Люди, а Вам не здається, що у Arhipа з"явилися свої інтереси. Кому мішає ця стоянка, правильно, якщо хочеш щоб твоя машина охоронялась, плати 5 грн. і став (якщо місце є) - так в любому місті буває. - птахофабрика не проти. А як появляться кошти (дай Бог) на так званий запланований будинок на цьому місці - тоді і можна підняти це питання. Архіп піариться зараз!!!
P.S. Я не переслідую чиїсь інтереси, я просто живу поряд, звичайний пересічний житель Ладижена.
Написав: антифашист 17.04.2014 - 23:43
Ясна річ.стоянка не найкращий варіант. Але де був андрюша.коли фепментний років 20ні копійки не сплачувала за ці землі.і те що там діти.травмувались у котлованах і сваях??? Питання оренди? Так. Мають в міський бюджет платити. Те шо самозахват.нісенітниця.є рішення сесіїї. А от чиновників міськради до відповідальності за те що договорів з оябою немає. І те що в рішенні сесії передбачено звільнення ділянки в разі будівництва будинку слушна. Думаю зараз треба сісти за стіл опозиціїї.міськради.ряби.жителів.особливо сусідів стоянки і прийняти рішення. І поки не буде реальних планів з будівництва будинку.най буде стоянка.але там мають бути авто і не рябівців.най і за 5 грн. Але стоянка по всьому периметру має бути зашорожена гарними деревами чи кущами і будуть збудовані ігрові майдансики.за рахунок ряби.
Написав: Стас 18.04.2014 - 00:19
антифашист, те що андрюша має свій інтерес це і не обговорюється. Андрюша любить бабло і це всім відомо. Він тут стверджував що на місці стоянки буде стояти багатоквартирний будинок. ОК, ти андрюша будеш будувати цей будинок? Може хоть один із вчорашніх опозиціонерів захоче вкласти кошти в будівництво? А може вони хоча б знайшли інвестора що побудує будинок? Ні, ніхто нічого не вкладає і не будує. Значить що, відновити сваї і чагарник? Дякуємо андрюша. Можливо стоянка це і погано, але якщо немає кращої альтернативи, то ти губошлеп.
Написав: True 18.04.2014 - 20:40
Молодцы!!! не съем так понадкусываю, местная администрация поднимает арендную плату участка земли для МХП, Андрюша ждет отката? Вот пприкол, и документы появились, и все вроде по закону, но денег видно нехватает, если вы думаете что добившись закрытия стоянки там останется будка охраны и забор...ну не настолько ж вы наивны, я надеюсь, там опять будет пустырь.
Написав: Sandra 20.04.2014 - 16:08
Пропоную підняти все можливе по земельних питаннях, взяти за одне місце Коломейцева, Баламута та продажніх депутатів і передати справи до суду, бажано не до Ладижинського.
Написав: Valeriy Ivanovich 20.04.2014 - 16:51
Sandra, Пропоную заткнутися, у людей свято ...
Написав: антифашист 20.04.2014 - 17:04
Valeriy Ivanovich, респект! Христос Воскрес!
KrisBlutenstein
Написав: KrisBlutenstein 20.04.2014 - 17:28
Написав: Володимир 21.04.2014 - 20:13
Андрій Скакодуб хоче землі то дайте йому
Написав: pasa28 21.04.2014 - 21:31
Ну тоді давайте всі будемо мовчати - жити стане креще , жити стане веселіще. Всі мають дотримуватись закону - в тому числі й бюрократи які замутили дану земельну ділянку в центрі міста.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль