Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство «Наша Ряба» не знає з ким домовлятися

«Наша Ряба» не знає з ким домовлятися

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8138_ryaba.jpg
7 травня пройшла позачергова сесія Ладижинської міської ради ініційована 15-ма депутатами від опозиції.
Цього дня на засідання прийшло 27 депутатів. Крім інших, на порядок денний було винесено питання, яке набуло в нашому місті широкого резонансу – про автостоянку по вулиці Будівельників, яку облаштувала «Наша Ряба».
Нагадаємо, що «Наша Ряба» незаконно захопила земельну ділянку в центрі міста і користувалася нею без відповідних документів та не сплачуючи податки до державної казни. А після спроб громадськості, зокрема активістів ГО «Ладижинська громадська рада», домогтися дотримання закону, нашорябівське керівництво припинило фінансування двох дитячих садків.
За словами пана Лещенка, між керівництвом підприємства та попереднім мером Ладижина Валерієм Коломєйцевим, було досягнуто домовленості по автомобільній стоянці та дитячими садочками. Про що саме домовлялися замовчується, а офіційних паперів, що підтверджують дані домовленості не існує.
Як з’ясувалося, право оренди на дану земельну ділянку, було виставлено на продаж на земельних торгах, рішенням 17 сесії Ладижинської міської ради від 28.12.2012р.
Після цього, «Наша Ряба» не оформлюючи жодних документів облаштувала автостоянку для своїх співробітників зайнявши 0,50 га землі.
Отже, депутати від опозиції вимагали скасувати рішення про винесення ділянки по вулиці Будівельників на аукціон по продажу права оренди.
Гарячі баталії навколо автостоянки тривали близько двох годин. Виступали депутати та представники громадськості.
Позицію ГО «Ладижинська громадська рада» висловив голова організації Андрій Скакодуб:
- Ми вважаємо, що земельну ділянку під автостоянку у цьому місці не можна було надавати, тому що згідно генерального плану міста Ладижин, там знаходяться землі під багатоквартирну забудову і це протирічить законодавству, Земельному кодексу, Закону про планування землеустрою території.
Якщо аукціон відбудеться, ми звернемося в суд з позовом і маємо всі підстави скасувати це рішення і автостоянки там не буде. Вносьте зміни в генеральний план міста Ладижин і приймайте законні рішення!
Ми не проти автостоянки, в місті існує потреба в двох, принаймні, автостоянках, але не в цьому місці. Як на мене, в центрі міста - це просто архітектурне збочення, яке я особисто назвав конюшнею, а не автостоянкою.

Крім того, з’ясувалося, що і окремі жителі навколишніх будинків висловлювалися проти даної автостоянки.
Обурює Андрія Скакодуба і позиція керівництва «Нашої Ряби», яка та через скандал зі стоянкою припинила фінансування дитячих садків та вплітання в цю подію зарплат медиків та педагогів.
- До мене почали телефонувати медики і знайомі педагоги і говорити, що із-за мене вони не отримають заробітної плати, - розказує голова «Ладижинської громадської ради». Цілком очевидно, що «Наша Ряба» вирішила політизувати цей процес.
Після цього випадку нас зацікавили відносини територіальної громади з інвестором. Тому що підприємство повинно будувати відносини не з міським головою, а з територіальною громадою міста Ладижин, все повинно відбуватись прозоро і відкрито. Тоді і проблем не буде виникати з автостоянкою і садочки будуть фінансуватися.

На мою думку, не повинні садочки залежати від одного підприємства, вони повинні фінансуватися за бюджетні кошти.
Щоб зясувати позицію МХП, слово надали представнику підприємства Ельдару Едемову. За словами представника «Наша Ряба» припинила фінансування всіх своїх домовленостей до того часу, поки не відбудуться вибори. Також МХП не буде брати участь у аукціоні, який має відбутися 14 травня.
- Потому –что непонятно с кем общаться. Мы ждем конечный результат, когда стабилизируется обстановка, - поідомив пан Ельдар.
Також представник МХП повідомив, що навколо автостоянки зріжуть паркан та приберуть звідти сторожа.
Після виступу Ельдара Едемова, питання про скасування рішення про внесення ділянки по вулиці Будівельників до переліку таких, на які планується на аукціоні продати право оренди було винесено на голосування. Голосування вирішили зробити поіменним.
Отже, за скасування рішення проголосували:
Ванзіляк О.Я.
Дубров В.В.
Денисюк О.Я.
Косяк Е.С.
Комишна В.М.
Новицький В.В.
Підвашецький В.З.
Піча В.С.
Сутик В.В.
Фурманова О.М.
Цехмейструк М.Д.
Яроменко В.М.
Ясинська Г.М.
Мельник Г.П.

Проти:

Багнюк М.В.
Брушницький С.А.
Бучко Л.Д.
Гуменна В.І.
Гуцал О.Д.
Жариков О.М.
Журба Ю.В.
Касіян М.П.
Ляховченко Р.М.
Максименко
Панкратьєв Ю.О.
Шайдюк С.В.
Шубрат В.М.
Всього за скасування рішення проголосувало 14 депутатів. Таким чином голосів, аби скасувати рішення, опозиція не назбирала.
9 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 860 Коментарів: 7
Написав: Миша 9.05.2014 - 18:29
Таким чином голосів, аби скасувати рішення, опозиція не назбирала.
опозиція до Партії регіонів?
Написав: Patriot UA 9.05.2014 - 23:12
Шо вам не дає спокою та "Наша ряба"? Ну зробила вона ту стоянку. Ну не довела міськрада офіційні папери до ладу. Ну використовує для паркування своїх автомобілів. Не подобається взяли їх і викурили з від туди. Побудували будинок чи щось інше. Тільки хто будувати буде і коли? А поки що, хай би стояли їх машини організовано там, ніж вони будуть соватися по всім куткам по під тією 9-ти поверхівкою. Краще було б, якщо б "Наша ряба" довела її до пуття, висадила дерева, зробила асфальтне покриття та інше.
Написав: антифашист 10.05.2014 - 00:07
Patriot UA, однозначно! Андрюша з самообороною знайшли хто збудує там будинок? Ну небуде там стоянки..і реально.всі ці машини під будинками.і будуть чадіти в під'їзди і вікна і ніхто не викурить. Біля смачної хати багацько машин на стоянці? Фіг там. 200тсч в рік місто не отримає. Шантаж садочками? З якого бена шантаж? Ряба платить податки і частину прибутку виділяє на місто. Добровільно. І це її право.давати чи не давати. Андрюша з суциком.самообороною та другими опонєнтами..так же яро.для міста знайдіть гроші .тоді ви чогось варті.а п...ти.не мішки ворочати.
Написав: Patriot UA 10.05.2014 - 10:16
Я так розумію, що все питання коштувало 180 тис.грн. на рік по оренді цього майданчика, які повинні були платитися у бюджет міста. lada.fm/2014/05/08/deputati-progolosuvali-za-urzannya-koshtv-z-byudzhetnikv-ladizhina-dlya-utrimannya-dvoh-ditsadkv.html - не мала баба (громадські організації) клопоту, купили порося.
Змагалися за 180 тис.грн. втратили 3 мільйони...
Отак і з'являються прислів'я: " - А чого ви такі бідні, якщо такі розумні?"
Написав: meshkanka 12.05.2014 - 23:07
Дурят нашего брата и конкретно! Когда инвестор заходит в город, он договаривается с населением и закрепляет эти договоренности социальные с мэром города. Тогда все знают, что зашел инвестор пусть даже со своими отрицательными моментами, но за это город имеет такие-то преимущества. В данном случае договоренность состояла среди двух лиц и нет достоверной информации каким образом деньги поступали на садики. Ведь садики передавались горсовету, а не "Нашей Рябе". Значит и деньги должны были выделятся бюджетные. Отсюда вопрос, а в чем состоял договор? И был ли там упомянут город? Не имея договора с мэром, инвестор в любой момент может отказаться от своих обещаний, а дышать и нюхать нам все равно приходится!
Написав: Бухгалтер 14.05.2014 - 14:44
финансированние садиков:

Стаття 4-2. Фінансування видатків, пов'язаних з утриманням об'єктів соціальної інфраструктури
1. Видатки з утриманням переданих у комунальну власність, протягом бюджетного року, фінансуються з бюджетів областей, та підприємств приватизації, у розмірі 30 відсотків витрат за відповідний період минулого року.
Кроме того абзац 3
залучення і використання коштів підприємств, приватизації на утримання об'єктів, визначається в угодах, які укладаються між підприємствами, та відповідним органом місцевого самоврядування.
2. Починаючи з наступного за роком передачі об'єктів у комунальну власність, видатки, пов'язані з утриманням цих об'єктів, фінансуються з бюджетів міст, або з обласних (у разі передачі у спільну власність територіальних громад міст).
Видатки з утриманням соціальної інфраструктури, враховуються під час відрахувань до бюджетів областей.

источник zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1294-14

Садики передавались за 5 дней до конца года как то кажется удивительно. Интерестно как Коломейцев сделал, подписал документ в новом финансовом году подождав пять дней или сразу же. То есть отказался от 30 відсотків доп содержания садиков в 2015 году 180 или нет...
Написав: meshkanka 14.05.2014 - 15:34
Питань дуже багато до минулої влади! А що сьогодні робить існуюча "влада"?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль