Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы, Відео Наша Ряба зробила з профспілкового лідера терориста (відео)

Наша Ряба зробила з профспілкового лідера терориста (відео)

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/image002_1.jpgЧайковський Олександр Володимирович одинокий батько, виховує 16-річного сина. До Ладижина приїхав з села Соболівка Теплицького району і влаштувався працювати на одне з підприємств Нашої Ряби в червні минулого року.
За словами Олександра Володимировича - за час роботи довелося стикнутися зі свавіллям керівництва та грубим порушенням Законів про працю.
- Нас вважають там за рабів. Засуджені, які працюють на підприємстві мають кращі умови, чим звичайні робітники.
Наприклад. засуджені мають право на свої 10-хвилинні перерви, вони не переробляють години і ніхто не може їх до цього примусити. А ось з іншими працівниками, яких звозять на роботу з усієї області, зовсім інші справи, попри те, що вони старанно відносяться до роботи
, - розповідає Олександр Чайковський.
Дивлячись на це все, Олександр Володимирович вирішив створити профспілковий комітет, в цьому його підтримала група товаришів. І вже 7 березня створили профспілку, приєдналися до Всеукраїнської спілки трудящих і на даний час пройшли державну реєстрацію. Проблеми почалися коли про створення профспілки дізналася адміністрація підприємства.
- Коли адміністрація дізналася, що профспілка створена і служба безпеки прозівала цей факт, мене 7 квітня було звільнено за те, що я організував профспілку. Спочатку був тиск – пиши заяву на звільнення, але я відмовився профспілка існувала і буде існувати нас не залякати, - стверджує Олександр Чайковський.
За словами засновника профспілки, 9 квітня до нього додому приїхала комісія у складі трьох осіб, яка відібрала пояснення чому він не на роботі не зважаючи на те, що 8-9 чоловік мав законний вихідний. Нонсенс полягає у тому, що працівника звільнили 7-мим числом за прогули 8-9.
Але, на цьому поневіряння Олександра Чайковського не закінчилися.
14 квітня він приїхав на підприємство, як профорганізатор профспілки, але оскільки не мав перепустки, то на прохідній його не пропустили. Тому на п’ятачку, де розвертаються автобуси, Олександр Володимирович приймав заяви працівників, які бажають вступити до профспілки та роздавав агітаційні листки. А вже коли їхав додому «рябівським» автобусом, служба безпеки зупинила автобус і доставила чоловіка в ладижинський відділок міліції. За твердженням пана Олександра, по дорозі до міліції йому висунули звинувачення в закликах підірвати Нашу Рябу та у підготовці диверсії.
- Я ніяку диверсію не готую, - зазначив Олександр Чайковський, - в райвідділі міліції розібралися і мене відпустили.
Я буду домагатися справедливості, якщо потрібно дійду до Європейського суду. Профспілка буде існувати хоче хтось цього чи ні. Ми йдемо в Європу і це європейський вибір!

Отже, як бачимо, на «рябівських» підприємствах створення профспілок не схвалюють.
Наш сайт, буде слідкувати за подальшим ходом подій, та висвітлюватиме їх.
15 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 2775 Коментарів: 19
Написав: Юрченко 16.04.2014 - 09:46
Ви тільки й робите що стежте! Не треба гучних слів!
Написав: Вова 16.04.2014 - 17:41
Це видно він хоче зірвати гроші з підприємства я вже бачив таких шахраїв. Андрійко хотів записатися під них але вирішив через чужі руки це зробити. Це очевидно як божій день.
Написав: ALEKSANDR 16.04.2014 - 23:43
ВОВА , ВСІХ ПО СОБІ РІВНЯЕШ ?!
Написав: evro 18.04.2014 - 00:11
Типичный работник профсоюза, вместо того, чтобы работать на зарплату он устраивает Профзоюзы, чтобы работать "помелом" и за это деньги профсоюзовские получать (а это деньги наши - мы, обычные работники и платим с своей зарплаты профсоюзу). Хочешь зарплату получать - не надо ныть, надо было работать, а я то видел как ты роаботал!!! Чтобы в Европу идти (а ты там по видео идешь) надо работать, а не деньги на ровном месте сшибать.
Написав: ALEKSANDR 18.04.2014 - 01:02
evro СМЕНИ НИК . НЕ ПОЗОРЬ ЕВРО . . .
Написав: Гость 19.04.2014 - 17:15
evro,
Полность с тобой согласен.
Такие профсоюзы уже не первый раз создаются, некоторые организаторы в прошлом не раз притягивались за мошенничество.
aleksandr
Написав: aleksandr 21.04.2014 - 15:17
ГОСТЮ. Еще , один "Рябовский" писака...БОИТЕСЬ ПРОФСОЮЗА ,ОБЛИВАЕТЕ ГРЯЗЬЮ. ПРОФСОЮЗ НЕ ДАСТ ВАМ ПОКОЯ !!! МЫ НЕ РАБЫ !!!
Написав: избиратель 24.04.2014 - 12:49
Мужик молодец. Побольше бы таких
Написав: True 25.04.2014 - 11:12
мужик - молодец!!! странно что он о себе так мало нам поведал. после просмотра видео у меня возник вопрос, почему он в суд не обратился? а теперь я знаю ответ, у него около 6-ти судимостей, в основном за мошенничество в особо крупных, общий срок отсидки около 30-ти лет, конечно с таким прошлым в суде лишний раз лучше не показываться, да и профсоюз его похож на очередную махинацию, теперь он директор профсоюза, поправьте меня если я ошибаюсь, но ведь з/п директора профсоюза получает из профсоюзных взносов, и будет неправильно если он кинет людей которые ему поверили, которые в свою очередь во всем будут обвинять рябу.
Вот такие вот дела
Написав: Майданутий 26.04.2014 - 05:46
В ладижинском горсуде 24.04.14 г.за вх.№1765 зарегистрировано исковое заявление Чайковского А.В. к "РЯБЕ". Со слов Чайковского моральний ущерб (15 т.грн.) он передаст в "кассу взаимопомощи" профсоюза.НИКАКИХ ВЗНОСОВ ОН НЕ СОБИРАЕТ ,до реальних изменений на "РЯБЕ".Юристи профсоюза готовят еще несколько исков по нарушениям прав рабочих.25.04.Чайковский А.В.вступил в ВО "Батькивщина"
aleksandr
Написав: aleksandr 28.04.2014 - 14:14
28 апреля в Ладижинское отделение милиции поступило 2 заявления от Чайковского А.В. первое в 8.00 Второе в 10.30 По первому заявлению предусмотрна уголовная ответственость по ст.170 УК Украины (НАША РЯБА)ЗАПРЕЩАЕТ И ПРЕПЯТСТВУЕТ ПРОФСОЮЗНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ,А ТАКЖЕ ЗАПРЕЩАЕТ АГИТАЦИЮ ЗА КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТЫ ТИМОШЕКО !!! Второе. В доме Чайковского неизвесние взломали двери веранды .Из дома ничего не похищено.Он подозревает ,что ето связано с его профсоюзной деятельностью.Наверное искали профсоюзные документы ИЛИ ЕТО БЫЛ КИЛЕР ?!ВЕРСИИ ПРОВЕРИТ МО ЛАДЫЖИНА...
Написав: Олександр 1.05.2014 - 21:23
Чучало ти, ти людей маєш захищати які працюють на даному виробництві. ти чого мовчиш коли на забійному з людей знущаються, там люди виконують роботу які виходить за їхні людські можливості я в тому розумнні, що має бути наприклад в цеху мийки тари 20 чоловік, а їх всього 10 і вони не встигають фізично виконати поставлену роботу. А їхня мігера виробляє з ними, що душі забажається. Чому ти їх не захищав і не захищаєш. Ще раз запитую чому. Чи ти тільки зі своїми биками кошти з кирівництва зриваєш за мовчання ці. Подивись людям в очі і скажи чесно, або виконуй покладені на тебе обовязки
aleksandr
Написав: aleksandr 2.05.2014 - 09:36
ОЛЕКСАНДР !!!! ЗВОНЫ 098 85 17 457 , , 050 761 97 15 ВЗНАЕШ ПРАВДУ. . .
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 12:14
Олександр, Я НЕ МОВЧУ !!! НАДІСЛАВ УЖЕ МАТЕРІАЛИ ПО "РЯБІВСЬКОМУ ДИРЕКТОРАТУ" В СТРАСБУРГ... НЕХАЙ УВЕСЬ СВІТ ЗНАЕ , ЯКА ЦЕ ЄВРОКОМПАНІЯ. НЕ ХОТЯТ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФСПІЛКИ - БУДУ ДАВИТИ ЇХ ЕКОНОМІЧНО ... ЯК УПАДУТЬ ПРОДАЖІ КУРКИ В ЕВРОПІ ТОДІ ПОЧУХАЮТЬ ГОЛОВИ... Я ПІДУ ЗА ЛЮДЕЙ ДО КІНЦЯ. І ЦЕ Я РОБЛЮ НЕ ЗА ГРОШІ !!! Я НЕ ВИБИВАЮ НІЯКІ КОШТИ В РЯБИ.А ЯКЩО І ВИБИВАЮ ТО УСІМ РАБАМ.Я ЗА ЛЮДЕЙ , Я ЗА СКОРОЧЕННЯ РОЗРИВУ ВДОХОДАХ ОЛІГАРХІВ І ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ. Я ЗА ПРОФСПІЛКУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА. МИ ДОБЬЕМСЯ СВОГО. РВІТ КАЙДАНИ. ВИГАНЯЙТЕ З СЕБЕ РАБА. ЧОГО ВИ МОВЧЕТЕ , ЩО У ВАС КРАДУТЬ ВИХІДНІ ДНІ , ЧОМУ ВИ МОВЧЕТЕ , ЩО У ВАС КОЖЕН ДЕНЬ В НІЧНУ ЗМІНУ НЕ ДОЗАКРИВАЮТЬ ПО 1-3 год.ЧОМУ ЗА ПЕРЕРОЛБЛЕНІ ГОДИНИ ВИ НЕ ОТРИМУЕТЕ ПОДВІЙНУ З\П.НА РЯБІ СОТНІ ПОРУШЕНЬ КЗОТу... Я НЕ МОВЧУ І МОВЧАТИ НЕ БУДУ !!!
Написав: True 1.07.2014 - 18:53
ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ,
Мне интересно, как вы повлияете на спрос курицы в Эвропе?
И почемы вы всегда пишете в верхнем регистре как будто у вас истерика?
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 19:36
True, В верхнем регистре мне проще писать без очков. На счет продаж курицы в эвропе... У меня много друзей в Польше , Португалии , Израиле , Италии... Мой родной брат был главным конструктором СССР.(Минцветметекспорта)Он уже предупрежден и не только он. В случае если даже меня "уберут". В инете появлятся десяток видеосьемок о порядках на "Рябе" .Появлятся и записаные мной на диктофон "высказывания" нескольких мастеров (смотрящих). Кроме етого европейцы увидят всю "прелесть" екологично чистой продукции...Есть много чего "показать"... Не будет на "Рябе" независеемого профсоюза не будет и "Рябы"...
Написав: Ростислав Широкобород 1.07.2014 - 19:57
Александр Чайковський, я звами повністю згоден,побільше таких людей як ви,я дуже хочу спроведливість, на цій рябі,я хочу щоб не обманювали нас всіх,я за вас,я хочу записатись в провспілку.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 1.07.2014 - 22:02
Ростислав Широкобород, Мої тел. 098 85 17 457 , 063 19 220 69, 050 761 97 15 (цілодобові) Звоніть... Разом нас багато - нас не подолати...
aleksandr
Написав: aleksandr 7.06.2015 - 12:52

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль