Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Наша Ряба має власну самооборону

Наша Ряба має власну самооборону

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3368_img_0043.jpg
11 червня відбулася зустріч Ладижинської самооборони із координатором загону самооборони від Нашої Ряби Гавриляком Олегом Ярославовичем. Зустріч мала ознайомчий характер, адже містом поповзли чутки про створення так званої «курячої» самооборони.
- По місту почали ходити чутки про створення паралельної самооборони в місті Ладижин і ми почали піднімати це питання, - розповідає керівник місцевої самооборони Ярослав Станкевич.
С понеділка, 9 червня область нам пояснила, що створений резервний батальйон на базі працівників Нашої Ряби. Їх всіх забезпечили формою з нашивками самооборони області.
Спочатку, ми їх побачили під час інавгурації мера Ладижина, тепер, 12 червня, ми бачили представників цієї ж самооборони біля стін суду, але вони позиціонують себе як активісти.

Слід зазначити, що саме 12 червня, біля приміщення Ладижинського міського суду відбулося кілька подій які вразили своїм цинізмом, позаяк серед білого дня в присутності міліції та напроти міського суду відбувається незаконний масовий захід, організаторів якого не притягують до адміністративної відповідальності, автомобіль голови обласної профспілки пошкоджують, а на колишнього працівника Вінницької птахофабрики скоюють напад люди в камуфляжі.
Коли Ігор Попенко голова обласної профспілки викликав правоохоронців, щоб зафіксувати факт пошкодження автівки, всі представники «рябівської» самооборони негайно сіли в свій автобус і уїхали.

Взагалі загони самооборони почали створюватися під час Майдану, коли люди об’єдналися задля досягнення спільної мети - cтворення нової, вільної від злочинної влади України і ця активність йшла від серця.
Тепер загін самооборони створило окреме підприємство, цікаво, як поведуть себе ці люди, якщо прийдеться діяти всупереч інтересів свого керівництва, чи ризикнуть вони втратити робоче місце або заробітну платню?
За словами ладижинських самооборонівців, їм ще не доводилося бачити, щоб загін самооборони створювало якесь окреме підприємство або корпорація.
Але, Ладижинська самооборона готова до співпраці.
- Ми не проти співпраці, якщо вони будуть дійсно виконувати ті ж самі функції, що виконує самооборона по всій області – патрулює місто, виходить на певні завдання, які стосуються громадської безпеки, займаються збором коштів та гуманітарної допомоги для військових, які відбувають свою службу на сході країни.
І звичайно, повинна бути активна громадська позиція, тому що проблеми міста є суттєвими і буде не дуже зрозуміло коли вони будуть представляти якусь певну корпорацію. Якщо станеться так, що конфлікт між містом і певною корпорацією розділить членів самооборони і ми будемо по різні сторони барикад, то це виходить якась нісенітниця
, - зазначив Ярослав Станкевич.
Щоб бути об’єктивними, ми попросили прокоментувати ситуацію координатора самооборони від Нашої Ряби - Гавриляка Олега Ярославовича.
За його словами створення на підприємстві загону самооборони було його особистою ініціативою, як жителя міста Ладижина. Олег Ярославович повідомив, що новостворена самооборона буде виконувати ті ж самі функції, що й інші самооборонівці – охороняти та підтримувати громадський порядок, входити в життя міста Ладижина, дивитися щоб не було ніяких антикорупційних схем та розкрадань.
Ні для кого ні секрет, що містом ходять чутки, начеб то у створенні самооборони на підприємстві Нашої Ряби зацікавлений мер Ладижина Валерій Коломєйцев і що у функції новоствореного об’єднання входить охорона очільника міста.
Олег Гавриляк повністю спростовує цю інформацію:
- Я з впевненістю заявляю, що це все брехня і чутки. Я особисто прийшов в самооборону як громадянин міста Ладижина, як простий, справжній українець. Ми пішли за свою честь, гідність і порядність.
Охороняти ні Коломєйцева, ні іншого якогось чиновника, чи їх інтереси не збираємося
, - зазначає він.
Також Олег Ярославович не погоджується з тим, що представники його самооборони охороняли мера на сесії під час оголошення результатів виборів.
- Ми в самооборону вступили недавно, буквально три дні назад. Вчора я тільки роздав всім працівникам посвідчення самооборони.
На той момент, ми ще не були представниками самооборони і я особисто прийшов туди взнати що дійсно переміг той чи інший кандидат. Я зайшов в сесійну залу, зі мною приїхали ще люди - такі самі жителі міста Ладижина, які просто хотіли впевнитися в чесності цих виборів.

Отже, тепер у Ладижині є дві окремі самооборони і головне, щоб вони не опинилися по різні сторони барикад. Інакше наше місто ризикує перетворитися на маленький Слов’янськ.
13 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1368 Коментарів: 17
Написав: Стас 13.06.2014 - 19:35
Та щоб наше місто не перетворилося на маленький Слов’янськ, потрібно щоб різні сутики, скакодуби та ванзіляки не роздмухували в місті смуту. А то вони для міста АБСОЛЮТНО нічого не роблять, а тільки провокують конфлікти де їх апріорі немає. Якщо такі вони чесні, то чому взимку не виступили проти головного фінансиста ПР Ахметова? Це за гроші Ахметова взимку вбивали майданівців. Але тут принципіальність наших демократів спить і навряд чи проснеться. Ау, Сутик, Ванзіляк проявіть свою принципіальність, покажіть людям свій патриотизм, покажіть що крім цуциків ви і людей любите.
Написав: Maks 13.06.2014 - 23:23
Питушиная куроохрана начинает вводить в городе новые правила жизни. Будет топтать всех неугодных. Заезжие донецкие хлопцы имеют опыт. Ляпота... Денег у Саши стоматолога хватит не на одну такую бригаду. Гопота... Вспомнятся ладыжинские лихие 70-е годы.
aleksandr
Написав: aleksandr 14.06.2014 - 09:27
Maks, Да ТИ ПРАВ !!!КУРОРООХРАНА ВО ГЛАВЕ С "ПЕТУХОМ" ГАВРЫЛЯКОМ УЖЕ ПОКАЗАЛИ СЕБЯ ВОЗЛЕ СУДА . ЕТО ИХ БАНДИТСКИЕ МЕТОДЫ.О КАКОМ СОТРУДНИЧЕСТВЕ С БАНДИТАМИ МОЖНО ГОВОРИТЬ ...ВСЕХ НЕУГОДНЫХ БУДУТЬ ТОПТАТЬ , ГРАБИТЬ ПРИКРЫВАЯСЬ МАЙДАНОМ.ЗА ГАВРИЛЯКОМ ТЮРЬМА ПЛАЧЕТ. И Я ЕТО ДОВЕДУ В СТРАСБУРГЕ.В ЛАДЫЖИНЕ НА ЖАЛЬ В ПРАВОВОМ ПОЛЕ ЕТО МНЕ НЕ УДАЕТСЯ СДЕЛАТЬ...
Написав: nina 14.06.2014 - 10:44
aleksandr, в 2003 году он меня приходил давить, но тогда милиция была ещё независимой от местной власти. Начальником был Килиевич Александр Павлович. Я обратилась к нему и он защитил меня от беспредела этого, так сказать "милиционера". Правда Килиевич не захотел лечь под мера и его "ушли", не дав доработать до пенсии 1,5 года. Вот вам вся ладыжинская правда.Теперь Гавриляк уж точно разберётся с такими как я, ему под соусом "майдан" развязали руки.
Написав: Стас 14.06.2014 - 10:52
Ніна, виходить що міліціонер Гавриляк зараз бореться з рецидивістом Чайковським? Символічно))) Ще раз переконуюсь що бувших ментів і зеків не буває. І чого ви так захищаєте рецидивіста? От ніяк не зрозумію. Тільки не треба говорити що боритеся за справедливість. Не треба, до виборів ще далеко.
Написав: nina 14.06.2014 - 14:20
Стас, а як я захищала рецидивіста. Процитуйте яким чином я його захищала. Чи якщо ви бачите мій комент, то це є захист когось, хто не ваш кумир? В нас в Ладижині тільки є дві думки- одна ваша, а друга неправильна. І всі повинні замовкнути, бо ви щось вже своє промовили?
aleksandr
Написав: aleksandr 14.06.2014 - 15:00
nina, Отакі оборотні , як Гавриляк в мене вибивали налагоджений бізнес в м.Суми. В тій війні з донецькою мафіею я програв.Дойшов до Євросуду але розгляд було відхилено по причині давності. Європейський суд розглядае справи ,якщо пройдені всі украінські правові інстанціі . поки я іздив по Верховним судам і прокуратурам пройшло більше пів року. І на жаль справа не була розглянута. ЦЕЙ РАЗ "ОБОРОТЕНЬ" НЕ ВИКРУТИТЬСЯ . КІЛЬКА СТАТЕЙ УК ВІН УЖЕ ЗАРОБИВ. А САМЕ СТ.170 ,186 (ПЕРЕШКОДЖАННЯ ПРОФСПІЛКОВІЙ ДІЯЙНОСТІ, ТА ГРАБІЖ) ІМІДЖ УКРІНИ ТІЛЬКИ ТАКІ "КУРОМАЙДАНІВЦІ" ПІДРИВАЮТЬ. ІСТОРІЯ ПОМНЕ ВИПАДОК З ЛЕНІНСЬКИМ СУБОТНИКОМ... БРЕВНО НА СУБОТНИКУ НЕСЛО РАЗОМ З ЛЕНІНИМ 108 !!! ЧОЛОВІК !!!
Написав: nina 14.06.2014 - 22:51
aleksandr, в мене трохи по іншому. Відбила всіх кого зуміла. На рівні Київського спеціалізованого суду. Ладижинські судді ледь не з їли мене за мою "падлючість", бож відміни рішень, яки вони неправильно винесли, не робить їм гарних показників, але так лягла карта.Рудий всіх дістав, а в мене здоровий глузд і ніякого страху. Але це їхні проблеми. Прийшлось їм винести рішення(жидівське, як я це рішення назіваю) Вони наказали ладижинський міській раді вирішити моє питання. А тим байдуже. Мер каже, вони роблять.А я беззаконна працюю.
Написав: Y 14.06.2014 - 23:26
aleksandr 14.06.2014 - 09:27? А ЗА "ПЕТУХА" ОЧКО НЕ В ПАДЛО ПОДСТАВИТЬ? Это у тебя привычка или образ жизни? Гомосятиной теплицкой пованивает
Написав: patriot 14.06.2014 - 23:41
nina, у твому віці бабусі радуються онукам, а не виставляютьт на посміховисько їх і всю родину!
Написав: nina 14.06.2014 - 23:44
patriot, доживёшь-порадуешся детям и внукам!!!. А пока о родителях подумай. Правильно ли они тебя воспитали, и не позоришь ли ты их!
Написав: patriot 15.06.2014 - 00:05
nina, так ты радуешся внукам, или нет? Я не знаю твою семью, по-этому и вопрос такой простой!
Написав: VOLKOdaV 15.06.2014 - 00:11
nina, а родителей patriotа не цепляй своим вонючим языком!!! Тебе это не нужно и может быть очень неприятно!
aleksandr
Написав: aleksandr 15.06.2014 - 00:32
nina, ТАМ У МЕНЕ БУЛА ВІЙНА З БЛИЖНІМ ОТОЧЕННЯМ БУВШОГО ГУБЕРНАТОРА СУМСЬКОІ ОБЛ. (ЩЕРБАНЯ). НЕ ХОЧЕТЬСЯ НАЗАД В ТІ ЧАСИ...БУДЕ МАЙДАН 3...ЯКЩО НЕ БУДЕ ЗМІН...І МЕНІ ВЖЕ ВСЕ ПО БАРАБАНУ...
Написав: Volody 15.06.2014 - 02:06
aleksandr, что значит по барабану? Держись приятель! Ты первопроходец в понятии настоящий профсоюз рабочих. Это должно быть выстрадано. Мало таких людей в обществе которые даже понимают в чем тут суть, я не говорю уже о таких которые могут как то себя противопоставить иностранному капиталисту которому главное прибыль. Я уверен найдутся люди которые поддержут.
Написав: aleksandr 15.06.2014 - 03:57
Volody,biggrin Люди всегда есть. А профсоюз будет. И не карманный. А НЕЗАВИСЕЕМЫЙ !!! И НЕ ПРОДАЖНИЙ. НЕ СРОСШИЙСЯ С РАБОТОДАТЕЛЕМ. ВСЕ ЕТУ ДАВКУ ПЕРЕЖИВУ.ПОЧУЯЛА РЯБА , ЧТО СУДЫ ПРОИГРЫВАЕТ ВОТ И ДАВИТ...ПО ВСЕЙ ОБЛАСТИ БУДУТ СУДЫ...
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 16.06.2014 - 00:20
aleksandr, Якщо ти мене підержуеш то хто ти ?МІЙ НОМЕР 098 85 17 457

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль