Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Народна самооборона міста Ладижина відправила продукти до зони АТО

Народна самооборона міста Ладижина відправила продукти до зони АТО

У четвер 11 вересня представники Народної самооборони міста Ладижина відправили до зони АТО черговий вантаж з гуманітарною допомогою. Цього разу до машини загрузили продукти харчування зібрані небайдужими містянами. Доставлять продукти на пункт призначення хлопці з Тростянецької самооборони.
Так, до зони АТО було відправлено: 510 кг картоплі, 140 кг цибулі, 15 кг часнику, 40 кг буряку та моркви, 6 кг квасолі, 25 банок рибних та м’ясних консервів, 51 л домашньої консервації, 17 кг макаронів, 49 кг крупів, 7 кг цукру, 27 л мінеральної та солодкої води. Крім того, до машини загрузили – сало, мед, олію, горіхи, сіль, чай, каву, какао, солодощі, цигарки та синю глину для очистки води.
Разом з продуктами харчування до зони АТО було відправлено засоби особистої гігієни, мило, шампунь, туалетний папір, серветки, зубні пасти та щітки, а також ліки, вату, бинти, медичні системи.
Але, не хлібом єдиним живе людина. Тож, щоб підняти бойовий дух нашим воякам, до зони АТО вирушать малюнки з привітаннями та побажаннями від маленьких ладижинців.
Народна самооборона міста Ладижина висловлює щиру подяку всім, хто долучився до надання фінансової та гуманітарної допомоги на потреби українських військових.
Адже, лише об’єднавши наші зусилля ми переможемо!
6252_dscn3231.jpg (80.42 Kb)5090_dscn3233.jpg (75.16 Kb)7264_dscn3237.jpg (76.16 Kb)3283_dscn3243.jpg (88.99 Kb)0584_dscn3246.jpg (74.61 Kb)4564_dscn32.jpg (137.61 Kb)0660_dscn3250.jpg (102.93 Kb)
12 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 538 Коментарів: 3
Partizan
Написав: Partizan 16.09.2014 - 17:43
Весьма точно сущность профессионально организованной психологической войны выражена в наставлениях древнекитайского философа и военного деятеля Сунь Дзы (VI век до нашей эры) Они сводятся к следующему:
1) Разлагайте все хорошее что имеется в стране вашего противника
2) Вовлекайте видных деятелей противника в преступные предприятия
3) Подрывайте престиж командиров противника и представляйте его в нужный момент на позор общественности
4) Используйте в этих целях сотрудничество с самыми подлыми и гнусными людьми
5) Разжигайте ссоры и столкновения среди граждан враждебной нам страны
6) Подстрекайте молодежь против стариков
7) препятствуйте всеми способами нормальному снабжению войск и поддержанию в них порядка
8) Сковывайте волю воинов противника песнями и музыкой
9) Делайте все возможное чтобы обесценить традиции ваших врагов и подорвать их веру в своих богов.
10) присылайте женщин легкого поведения с тем чтобы дополнить дело разложения
11) будьте щедры на предложения и подарки для покупки информации и сотрудников
12) вообще Не экономьте ни на деньгах ни на обещаниях так как они приносят прекрасные результаты
Не важно что говорят они. Главное- что думаем мы. Наши души и разум- главный объект атаки. Чтобы не приняла ВР, чтобы не решили за нас- этого не будет пока этого не захотим мы сами. Давайте держатся вместе и быть участниками а не зрителями. И все будет хорошо.
Слава Украине!!!
Написав: Protcenko 14.10.2014 - 20:40
-Чому В Україні багато учасників АТО досі приховують свої обличчя?
-Так им же ще на заробітки в Росію їхати ...
,
Написав: petruxa 15.10.2014 - 09:12
Не по темі. Видалено (v)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль