Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Народна самооборона Ладижина провела перше засідання

Народна самооборона Ладижина провела перше засідання

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4171_yc22.jpeg
В наш нелегкий час, коли в любий момент може розпочатися війна, люди гуртуються, об’єднуються, аби захистити свою Батьківщину, своїх дітей та побудувати оновлену незалежну Україну.
10 березня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулися збори громадської організації Народна самооборона.
Зібрання пройшло під головуванням представника Штабу самооборони Вінницької області Ярослава Станкевича.
Цього вечора в залі зібралися всі ті, хто записався в самооборону міста Ладижина.
Метою зібрання стало вирішення організаційних питань самооборони, а саме організація нічного патрулювання міста, створення охоронних десяток та сотень самооборони, формування мобільних груп бистрого реагування, питання забезпечення інформацією на випадок надзвичайних ситуацій та інше.
Обговорювалося також медичне питання. Представник самооборони міста Ладижина Кройтер Сергій повідомив, що він створює медичну десятку, куди увійдуть люди здатні надавати першу медичну допомогу. Пізніше в кожну десятку самооборони буде входити медичний представник.
Слід зазначити, що на даний момент Народна самооборона - це напіввоєнна організація, яка є юридичним лицем.
Як розказав пан Ярослав, самооборона наразі співпрацює з внутрішніми військами. В Ладижині, щоденно, два представники самооборони, разом з працівниками ДАЇ, здійснюють патрулювання міста.
В найближчий час будуть створені мобільні групи бистрого реагування, які в разі необхідності зможуть оперативно виїжджати на місця надзвичайних подій.
Бажаючі долучитися до місцевої самооборони можуть звертатися в новостворений штаб.
Штаб Народної самооборони працює у внутрішньому дворі міської ради, на даний момент громадян приймають з 9.00 до 17.00, але в разі погіршення ситуації він буде працювати цілодобово. Телефон штабу: 068-706-60-26
Оскільки наразі громадська організація Народна самооборона не фінансується, висловлюємо прохання до небайдужих містян оказати представникам самооборони добровільну посильну допомогу. Також організації потрібен сейф для зберігання документів, якщо хтось може вирішити цю проблему дзвоніть на телефон штабу.
11 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 716 Коментарів: 4
Написав: Паша 11.03.2014 - 20:20
Арсеній Яценюк оголосив про те що він
скорочує додаткові виплати,
скасовує надбавки медичним
працівникам, вводить плату за харчування під
час лікування в стаціонарах. Крім того,
рятувати нашу економіку планують і
за рахунок працюючих пенсіонерів. Пенсії їм
скоротять наполовину.
Тим часом, за російськими містами
прокотилися так звані народні
сходи на підтримку України і
росіян, що живуть на її території. У
Минулої неділі в різних містах
проходили ходи і мітинги,
організовані патріотичними
молодіжними та ветеранськими
організаціями. У Москві, Санкт-Петербурзі
і Краснодарі на вулиці вийшли десятки тисяч
чоловік.
Ініціативу підтримали Білгород, Брянськ,
Новочеркаськ, Ростов-на-Дону. У
Новосибірську заради українців городяни
готові відмовитися від Coca-Cola і Pepsi і
навчитися обходитися без іномарок.
Заходи проходили під девізами «Забратскій народ!»,
«Своїх не здаємо!»
А напередодні Міжнародного жіночого дня на Василівському узвозі в Москві відбувся грандіозний мітинг-концерт «Ми разом!»,
організований на підтримку Криму.
Написав: Sandra 11.03.2014 - 22:45
Паша, ти фашист? Не було жодного разу сказано, що пенсію двічі скоротять. Фільтруй, що пишеш. Бездарь.
Написав: York 11.03.2014 - 23:07
Sandrа, Прикольно!kiss
Написав: Народ 12.03.2014 - 15:02
Sandra, пенсії скоротять наполовину працюючим пенсіонерам. Не всім пенсіонерам. Хоча я не згоден з таким рішенням влади. За рахунок пенсіонерів економіку не витягнути.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль