Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Народна самооборона Ладижина провела перше засідання

Народна самооборона Ладижина провела перше засідання

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4171_yc22.jpeg
В наш нелегкий час, коли в любий момент може розпочатися війна, люди гуртуються, об’єднуються, аби захистити свою Батьківщину, своїх дітей та побудувати оновлену незалежну Україну.
10 березня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради відбулися збори громадської організації Народна самооборона.
Зібрання пройшло під головуванням представника Штабу самооборони Вінницької області Ярослава Станкевича.
Цього вечора в залі зібралися всі ті, хто записався в самооборону міста Ладижина.
Метою зібрання стало вирішення організаційних питань самооборони, а саме організація нічного патрулювання міста, створення охоронних десяток та сотень самооборони, формування мобільних груп бистрого реагування, питання забезпечення інформацією на випадок надзвичайних ситуацій та інше.
Обговорювалося також медичне питання. Представник самооборони міста Ладижина Кройтер Сергій повідомив, що він створює медичну десятку, куди увійдуть люди здатні надавати першу медичну допомогу. Пізніше в кожну десятку самооборони буде входити медичний представник.
Слід зазначити, що на даний момент Народна самооборона - це напіввоєнна організація, яка є юридичним лицем.
Як розказав пан Ярослав, самооборона наразі співпрацює з внутрішніми військами. В Ладижині, щоденно, два представники самооборони, разом з працівниками ДАЇ, здійснюють патрулювання міста.
В найближчий час будуть створені мобільні групи бистрого реагування, які в разі необхідності зможуть оперативно виїжджати на місця надзвичайних подій.
Бажаючі долучитися до місцевої самооборони можуть звертатися в новостворений штаб.
Штаб Народної самооборони працює у внутрішньому дворі міської ради, на даний момент громадян приймають з 9.00 до 17.00, але в разі погіршення ситуації він буде працювати цілодобово. Телефон штабу: 068-706-60-26
Оскільки наразі громадська організація Народна самооборона не фінансується, висловлюємо прохання до небайдужих містян оказати представникам самооборони добровільну посильну допомогу. Також організації потрібен сейф для зберігання документів, якщо хтось може вирішити цю проблему дзвоніть на телефон штабу.
11 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 709 Коментарів: 4
Написав: Паша 11.03.2014 - 20:20
Арсеній Яценюк оголосив про те що він
скорочує додаткові виплати,
скасовує надбавки медичним
працівникам, вводить плату за харчування під
час лікування в стаціонарах. Крім того,
рятувати нашу економіку планують і
за рахунок працюючих пенсіонерів. Пенсії їм
скоротять наполовину.
Тим часом, за російськими містами
прокотилися так звані народні
сходи на підтримку України і
росіян, що живуть на її території. У
Минулої неділі в різних містах
проходили ходи і мітинги,
організовані патріотичними
молодіжними та ветеранськими
організаціями. У Москві, Санкт-Петербурзі
і Краснодарі на вулиці вийшли десятки тисяч
чоловік.
Ініціативу підтримали Білгород, Брянськ,
Новочеркаськ, Ростов-на-Дону. У
Новосибірську заради українців городяни
готові відмовитися від Coca-Cola і Pepsi і
навчитися обходитися без іномарок.
Заходи проходили під девізами «Забратскій народ!»,
«Своїх не здаємо!»
А напередодні Міжнародного жіночого дня на Василівському узвозі в Москві відбувся грандіозний мітинг-концерт «Ми разом!»,
організований на підтримку Криму.
Написав: Sandra 11.03.2014 - 22:45
Паша, ти фашист? Не було жодного разу сказано, що пенсію двічі скоротять. Фільтруй, що пишеш. Бездарь.
Написав: York 11.03.2014 - 23:07
Sandrа, Прикольно!kiss
Написав: Народ 12.03.2014 - 15:02
Sandra, пенсії скоротять наполовину працюючим пенсіонерам. Не всім пенсіонерам. Хоча я не згоден з таким рішенням влади. За рахунок пенсіонерів економіку не витягнути.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль