Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Народна самооборона Ладижина оголошує акцію зі збору малюнків для військових АТО

Народна самооборона Ладижина оголошує акцію зі збору малюнків для військових АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9919_dscn2943.jpg
Народна самооборона міста Ладижина запрошує дітей взяти участь у акції зі збору листів та малюнків для військових у зоні АТО.
Нещодавно, ми розповідали про зустріч з ладижинцем, який несе свою службу у військах спецпризначення Національної гвардії України. Олександр, так звати молодого вояка, розповів, як приємно солдатам отримувати дитячі листи та малюнки. Військові перечитують їх неодноразово, тримають біля серця, у жилетах. Адже усвідомлення, що про них не забувають підіймає моральний дух українських солдатів на передовій, нагадує їм, що Україна пам’ятає, переживає і молиться за своїх захисників. І головне – їх люблять і знають наймолодші українці - знайомі і навіть незнайомі.
Тож, кожен може відправити військовим частинку своєї підтримки. Для цього потрібно лише намалювати листівку і занести її до намету Народної самооборони міста Ладижина, яка щодня перебуває на Площі фонтанів з 16.00 до 20.00
Приблизно раз на тиждень самооборона відправляє машину з гуманітарною допомогою в зону АТО і зібрані малюнки також будуть доставлені нашим українським військовим.
Малюнки приймаються будь-якого формату. Підписувати свої роботи краще ім’ям і віком дитини, також можна додати побажання солдатам від маленьких українців.
4 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1490 Коментарів: 1
Написав: petruxa 19.09.2014 - 10:28
В Волновахе местные жители сообщают о том, что солдаты украинского батальона «Черкассы» хотят сдаться ополченцам. Якобы украинские солдаты ходят по городу и продают автоматы по 500 грн (около $35). Солярку продают по 8 грн. за литр. Их бросили голодными, они стоят, помирают с голоду. Сердобольные местные люди их, конечно, подкармливают.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль