Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Найкращі вихованці Ладижинської музичної школи гідно представили наше місто у Вінниці

Найкращі вихованці Ладижинської музичної школи гідно представили наше місто у Вінниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9900_mr11.jpg
17 травня, у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбувся IIΙ заключний тур обласного конкурсу «Подільська весна – 2014».
У конкурсі взяли участь найкращі учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Вінницької області. Серед кращих були і учні Ладижинської дитячої музичної школи, які вибороли перемогу у Тульчині на ІІ турі конкурсу. Це Лобачова Софія – 5 клас (скрипка), Плотніков Максим – 4 клас (труба) та Кунгурова Анжеліка – 6 клас (фортепіано).
На заключному турі конкурсу наші учні також виступили успішно. Кунгурова Анжеліка (викладач Пегорькова В.М.) нагороджена Подякою за участь у конкурсі, Лобачова Софія (викладач Кускова С.П., концертмейстер Дубова А.В.) та Плотніков Максим (викладач Недзельський В.М., концертмейстер концертмейстер Гнасько М.О.) отримали Дипломи за зайняте друге місце.
Найближчим часом переможці отримають цінні подарунки від Управління культури ВОДА.
20 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 752 Коментарів: 1
Написав: pasa28 21.05.2014 - 12:03
На скільки я памятаю наша музична школа робить кожного року концерт в ДК, нажаль я там не був. Було б не погано щоб вони виступили на площі на день міста.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль