Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Культура Найкращі вихованці Ладижинської музичної школи гідно представили наше місто у Вінниці

Найкращі вихованці Ладижинської музичної школи гідно представили наше місто у Вінниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9900_mr11.jpg
17 травня, у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича відбувся IIΙ заключний тур обласного конкурсу «Подільська весна – 2014».
У конкурсі взяли участь найкращі учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Вінницької області. Серед кращих були і учні Ладижинської дитячої музичної школи, які вибороли перемогу у Тульчині на ІІ турі конкурсу. Це Лобачова Софія – 5 клас (скрипка), Плотніков Максим – 4 клас (труба) та Кунгурова Анжеліка – 6 клас (фортепіано).
На заключному турі конкурсу наші учні також виступили успішно. Кунгурова Анжеліка (викладач Пегорькова В.М.) нагороджена Подякою за участь у конкурсі, Лобачова Софія (викладач Кускова С.П., концертмейстер Дубова А.В.) та Плотніков Максим (викладач Недзельський В.М., концертмейстер концертмейстер Гнасько М.О.) отримали Дипломи за зайняте друге місце.
Найближчим часом переможці отримають цінні подарунки від Управління культури ВОДА.
20 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 687 Коментарів: 1
Написав: pasa28 21.05.2014 - 12:03
На скільки я памятаю наша музична школа робить кожного року концерт в ДК, нажаль я там не був. Було б не погано щоб вони виступили на площі на день міста.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль