Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Найкращі тренери і спортсмени Ладижина отримуватимуть стипендію міськради

Найкращі тренери і спортсмени Ладижина отримуватимуть стипендію міськради


20 грудня в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулося засідання колегії відділу з питань фізичної культури і спорту, де на розгляд були винесені такі питання:
- про виділення стипендій кращим спортсменам міста Ладижин та їх тренерам на 2014 рік;
- про подання на міський конкурс «Людина року – 2013» в номінаціях «Спортсмен року» та «Кращий працівник галузі фізичної культури і спорту».
На засіданні було вирішено виділити стипендії кращим 6-ти спортсменам з боротьби самбо, карате, ушу, тхеквондо ВТФ та веслування академічного та їх тренерам.
Також вирішили подати на міський конкурс «Людина року – 2013» в номінації «Спортсмен року», чотириразового чемпіона України з боротьби самбо, учасника чемпіонатів Європи та світу, «Майстра спорту України» Бакуна Владислава, в номінації «Кращий працівник галузі фізичної культури і спорту», директора ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва, «Майстра спорту України» Жаруна Олександра Івановича.
Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
21 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 422 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль