Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Начальник комунгоспу Руслан Шерсткий пішов у відпустку з послідуючим звільненням

Начальник комунгоспу Руслан Шерсткий пішов у відпустку з послідуючим звільненням

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1370603180_dscf2743.jpgЯк нам стало відомо, директор комунального підприємства КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Руслан Шерсткий кілька днів тому написав заяву на відпустку з послідуючим звільненням.

Про це нам повідомила Людмила Бучко, яка виконує обов’язки міського голови міста Ладижин.

Так, Людмила Бучко зазначила, що нею було підписано розпорядження на підставі заяви Руслана Шерсткого. Виконувати обов’язки директора комунального підприємства до призначення нового керівника буде головний інженер комунгоспу.

До виборів призначати на посаду директора КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Людмила Бучко не планує. За її словами це повинен зробити новообраний міський голова міста Ладижин.

Як ми вже повідомляли, працівників комунгоспу використовували в якості ті тушок під час акцій в місті Києві та в Ладижині 23 лютого, коли міський голова подав у відставку, тому імовірною причиною звільнення директора комунгоспу може бути саме ця обставина.
5 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1202 Коментарів: 2
Написав: Sem 6.03.2014 - 23:59
Ганьба!!!!!!!! Ви жили за наші гроші, та ще й нас били. Ганьба вам вічна, навряд чи ви зможете колись без сорому дивитися людям в вічі. ГАНЬБА ПРОДАЖНИМ БЮДЖЕТНИКАМ !!!!!!!!!!!
Написав: pasa28 24.03.2014 - 15:50
Мене більше цікавить питання за які кошти він за рік побудував собі 2 поверховий будинок по вул.Базарна та купив землю.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль