Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы Начальник комунгоспу Руслан Шерсткий пішов у відпустку з послідуючим звільненням

Начальник комунгоспу Руслан Шерсткий пішов у відпустку з послідуючим звільненням

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1370603180_dscf2743.jpgЯк нам стало відомо, директор комунального підприємства КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Руслан Шерсткий кілька днів тому написав заяву на відпустку з послідуючим звільненням.

Про це нам повідомила Людмила Бучко, яка виконує обов’язки міського голови міста Ладижин.

Так, Людмила Бучко зазначила, що нею було підписано розпорядження на підставі заяви Руслана Шерсткого. Виконувати обов’язки директора комунального підприємства до призначення нового керівника буде головний інженер комунгоспу.

До виборів призначати на посаду директора КП "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Людмила Бучко не планує. За її словами це повинен зробити новообраний міський голова міста Ладижин.

Як ми вже повідомляли, працівників комунгоспу використовували в якості ті тушок під час акцій в місті Києві та в Ладижині 23 лютого, коли міський голова подав у відставку, тому імовірною причиною звільнення директора комунгоспу може бути саме ця обставина.
5 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1176 Коментарів: 2
Написав: Sem 6.03.2014 - 23:59
Ганьба!!!!!!!! Ви жили за наші гроші, та ще й нас били. Ганьба вам вічна, навряд чи ви зможете колись без сорому дивитися людям в вічі. ГАНЬБА ПРОДАЖНИМ БЮДЖЕТНИКАМ !!!!!!!!!!!
Написав: pasa28 24.03.2014 - 15:50
Мене більше цікавить питання за які кошти він за рік побудував собі 2 поверховий будинок по вул.Базарна та купив землю.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль