Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство На ТОВ «Вінницька птахофабрика» створена нова профспілка

На ТОВ «Вінницька птахофабрика» створена нова профспілка

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4799_lada.jpg
23 липня поточного року на переробному комплексі ТОВ «Вінницька птахофабрика» створено первинну профспілкову організацію, яка увійшла до складу Вінницької обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.

Про це повідомляє Lada.FM
У засіданні установчих зборів взяв участь, голова обласної профспілки працівників агропромислового комплексу Степан Нешик, який наголосив, що профспілка працівників агропромислового комплексу входить до Федерації профспілок Вінницької області, яка по вертикалі підпорядкована Федерації профспілок України.

- Більше 40 тисяч членів налічує сьогодні аграрна профспілка Вінничини, яку я представляю. Ми об’єднуємо весь агарний комплекс Вінницької області, і тих, хто вирощує, і тих, хто переробляє, є серед членів і аграрні будівельники. Профспілка має більше 300 первинних організацій. - каже Степан Нешик.

За його словами головним завданням профспілок є покращення умов праці для кожного трудівника Вінничини,
- Ми регулюємо питання заробітної плати, охорони праці, створення умов для відпочинку та лікування. У перспективі роль профспілок буде неухильно зростати, тому що, як ми змогли переконатися, профспілки залишаються чи ледве не єдиним органом, що стоїть на захисті прав і інтересів працюючих. Єдине, що профспілкам необхідно - удосконалювати методи роботи. Але починати треба не з чистої сторінки. Необхідно вивчати і брати до уваги уроки, пройдені профспілками інших країн світу, розвивати вже наявні в кожній членській організації паростки нового. Мені дуже подобається вислів: Не можна рухатися вперед, тим більше направляти інших не знаючи куди і навіщо,- каже голова обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.

Крім того, Нешик наголосив, що профспілка може бути в опозиції, але ця опозиція має бути конструктивною

- Я наголошую, що профспілка може бути в опозиції, але ця опозиція має бути конструктивною, розумною, заснованою на діалозі сторін. Лише тоді ситуація буде сприйматися правильно. Непотрібно робити бездумні провокації, ми виступаємо за конструктив, стоїмо на державницьких позиціях в інтересах людей, які працюють сьогодні в аграрному комплексі. Я можу навести багато прикладів, коли ми втручались у трудові спори і їх вигравали, як правило мирним шляхом. Профспілки присутні в кожній області, в кожному районі нашої країни. Десь вони працюють більш продуктивніше, десь менш, але вони є. Досвід роботи профспілок досить великий. Ми співпрацюємо з обласною, районними держадміністраціями, обласною та районними радами, з депутатським корпусом всіх рівнів. Я буду радий, якщо ви приєднаєтесь до нашого багато чисельного аграрного колективу. Ми готові до співпраці та діалогу - наголосив лідер Вінницької обласної профспілки працівників агропромислового комплексу,- зазначив пан Степан.

У резульаті, учасники зібрання провели установчі збори, на яких обрали профком, ревізійну комісію та керівника первинної профспілкової організації Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», ним став Олександр Криворотенко – начальник зміни, цеху мийки.

Крім цього, учасники установчих зборів одноголосно підтримали пропозицію, про вступ первинної профспілкової організацію Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» до складу Вінницької обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.

Нагадаємо, що на підприємстві Нашої ряби 07.03.2014 року було створено незалежну від керівництва первинну профспілкову організацію для захисту трудових прав працівників підприємства. Дана первинна профспілка є організаційною ланкою Вінницької обласної профспілки «Трудящі». Проте, служба безпеки «Нашої Ряби» змусила двох працівників підприємства підробити документи профспілки та подати до державного реєстратора недостовірні відомості про зміну керівництва первинної профспілки на людину підконтрольну директору «Нашої Ряби».
Крім того, лідер профспілкового руху Олександр Чайковський, який був одним з засновників незалежної профспілки опинився на лаві підсудних.

Читайте також: Профспілкового активіста Нашої Ряби міліція зробила «наркодилером» та відправила за грати
8 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 799 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 16.06.2015 - 22:20
НЕ ПОТРІБНА КОСЮКУ ПРОФСПІЛКА ВЖЕ ЛІКВІДОВАНА...Є ще одна підла тварюка--це червоні профспілки. Це перефарбований лис, який 1 раз на рік приносить дітям подарунки, а всі решту робочих днів продаються олігархам. Це за їх мовчазною згодою були прихватизовані тисячі підприємств і не менша кількість розграбовані. Це невидима небезпека нашого народу і в цьому вся біда, що профспілок ніхто не вважає за ворога. Це вони були забовязані піднімати народ проти зубожіння, проти того що Янукович підняв пенсійний вік не організувавши нових робочих місць. Можливо це тітушки чи сепаратисти робочі місця від б/у президента. Червоні профспілки боялися і бояться навіть вимоги поставити чи попереджуючий страйк оголосити. Тому розкрадені та прихватизовані підприємства, а люди які їх будували та обслуговували на копійчаних пенсіях. Тільки сильні профспілки або робітнича партія на національній основі в змозі протистояти олігархам та забрати козирні карти в російської пропоганди. Зверніть увагу--олігархи кожних виборів нам підкидають одноразові чистенькі партії, а кого бояться того обливають брудом. Схема стара, але надійна для розграбування багатств України .

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль