Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада На сесії Ладижинської міської ради, знову підняли питання про медичну реформу

На сесії Ладижинської міської ради, знову підняли питання про медичну реформу

На сесії міської ради, що відбулася 24 грудня знову підняли питання про медичну реформу.
Питання реформи у галузі охорони здоров’я піднімалося неодноразово.
Цього разу мер вирішив заручитися підтримкою депутата обласної ради – Березницького О.О., запросивши його на сесію.
За словами очільника міста:

- Ладижин передає в обласний бюджет, на прикладі 2013 року, більше 14 мільйонів гривень, а повертається на медицину нам 8, зрозуміло що ми втрачаємо до 6 мільйонів гривень. Ці 6 мільйонів можуть іти на ремонт чи будівництво дороги в інших районах, або на підтримку охорони здоров’я. Але ми також маємо дороги де зовсім немає покриття.
За словами Валерія Коломєйцева не зважаючи на те що ми не ввійшли в пілотний проект відрахування в обласний бюджет у нас збільшилися з 25% до 50%. Мер вважає, що в Ладижин повинні повертатися всі гроші які він перераховує в обласний бюджет:


- Мене хвилює, чому ми не учасники цього проекту, а гроші перераховуємо і втрачаємо. У мене є прохання до Олександра Олександровича щоб він згідно регламенту обласної ради цю проблему підняв.
Ми зі свого боку поїдемо до Міністра охорони здоров’я. Я візьму з собою головного лікаря, доб’ємося прийому і будемо намагатися переконати, щоб було розпорядження або наказ про те, щоб залишити в Ладижині лікарню в тій структурі якій вона є.

Міський голова також вважає, що до відділень міської лікарні потрібно приєднати навколишні села - Заозерне, Оляниця, Ладижинські Хутора, Басаличівка, Василівка.
Адже мешканцям цих населених пунктів набагато ближче добратися за 3-5 км до Ладижинського ТМО, ніж до райлікарень, які розташовані за 10-30 км.

В.Коломєйцев висловив прохання до Олександра Березницького:

- Щоб обласна рада прийняла рішення звернутися до Кабінету міністрів України на основі пунктів певного закону і попросити зменшити для Ладижина відрахування подоходного податку з 50% до 25%. Ми таке рішення приймемо безумовно сьогодні.
Валерій Іванович вважає що за підтримки області держава піде нам на зустріч у цьому питанні.
Депутат обласної ради Олександр Березницький пообіцяв підняти питання на сесії обласної ради:
- Коли буде рішення міської сесії, я їм обов’язково скористаюся і питання буде підняте на сесії обласної ради. На сесії обласної ради вже неодноразово піднімалося питання реформи медицини є дуже багато противників цієї реформи. Є надія що більшість підтримає.
26 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 618 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль