Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада На сесії Ладижинської міської ради, знову підняли питання про медичну реформу

На сесії Ладижинської міської ради, знову підняли питання про медичну реформу

На сесії міської ради, що відбулася 24 грудня знову підняли питання про медичну реформу.
Питання реформи у галузі охорони здоров’я піднімалося неодноразово.
Цього разу мер вирішив заручитися підтримкою депутата обласної ради – Березницького О.О., запросивши його на сесію.
За словами очільника міста:

- Ладижин передає в обласний бюджет, на прикладі 2013 року, більше 14 мільйонів гривень, а повертається на медицину нам 8, зрозуміло що ми втрачаємо до 6 мільйонів гривень. Ці 6 мільйонів можуть іти на ремонт чи будівництво дороги в інших районах, або на підтримку охорони здоров’я. Але ми також маємо дороги де зовсім немає покриття.
За словами Валерія Коломєйцева не зважаючи на те що ми не ввійшли в пілотний проект відрахування в обласний бюджет у нас збільшилися з 25% до 50%. Мер вважає, що в Ладижин повинні повертатися всі гроші які він перераховує в обласний бюджет:


- Мене хвилює, чому ми не учасники цього проекту, а гроші перераховуємо і втрачаємо. У мене є прохання до Олександра Олександровича щоб він згідно регламенту обласної ради цю проблему підняв.
Ми зі свого боку поїдемо до Міністра охорони здоров’я. Я візьму з собою головного лікаря, доб’ємося прийому і будемо намагатися переконати, щоб було розпорядження або наказ про те, щоб залишити в Ладижині лікарню в тій структурі якій вона є.

Міський голова також вважає, що до відділень міської лікарні потрібно приєднати навколишні села - Заозерне, Оляниця, Ладижинські Хутора, Басаличівка, Василівка.
Адже мешканцям цих населених пунктів набагато ближче добратися за 3-5 км до Ладижинського ТМО, ніж до райлікарень, які розташовані за 10-30 км.

В.Коломєйцев висловив прохання до Олександра Березницького:

- Щоб обласна рада прийняла рішення звернутися до Кабінету міністрів України на основі пунктів певного закону і попросити зменшити для Ладижина відрахування подоходного податку з 50% до 25%. Ми таке рішення приймемо безумовно сьогодні.
Валерій Іванович вважає що за підтримки області держава піде нам на зустріч у цьому питанні.
Депутат обласної ради Олександр Березницький пообіцяв підняти питання на сесії обласної ради:
- Коли буде рішення міської сесії, я їм обов’язково скористаюся і питання буде підняте на сесії обласної ради. На сесії обласної ради вже неодноразово піднімалося питання реформи медицини є дуже багато противників цієї реформи. Є надія що більшість підтримає.
26 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 633 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль