Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство На ладижинському кладовищі вирубають дерева

На ладижинському кладовищі вирубають дерева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8562_dereva.jpg
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради, своїм рішенням від 28 лютого цього року, надав дозвіл КП «Ладижинський ККП» на вирубку 35 дерев. За інформацією начальника відділу ЖКГ Зарицького М.В. в місті виникла необхідність санітарної зачистки сухих та пошкоджених дерев.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Отже, дерева буде видалено на території закритого міського кладовища по вул. Леніна та закритого міського кладовища по вул. Докучаєва.
Крім того, в зв’язку з сухостійним станом, вирубають дерева на території ЛМНВЦ «Спадщина» та по вул. Процишина.
Слід зазначити, що комунальників зобов’язали насадити по місту зелених насаджень в тій же кількості.

4 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 454 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль