Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка На Ладижинській ГЕС проведуть реконструкцію

На Ладижинській ГЕС проведуть реконструкцію

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4136_ges.jpg
У травні цього року, Ладижинська ГЕС святкує 50-річний ювілей. Разом з Ладижинською ТЕС вона входить до складу енергетичної компанії ДТЕК.
Станцію найближчим часом очікує реконструювання під час якого, буде замінено основне і допоміжне устаткування, адже обладнання зношене на 90%. Згідно з проектом, після реконструкції потужність станції збільшиться до 9 МВт.
Реконструкцію ГЕС, яка відбуватиметься у два етапи, планують завершити до кінця 2015 року.
Спочатку замінять обладнання двох гідроагрегатів, а потім реконструюватимуть гідротехнічну споруду – греблю. Вартість робіт обійдеться у 186 мільйонів гривень.
Як відомо, Ладижинська ГЕС потужністю 7,5 МВт використовує тиск води Ладижинського водосховища, у якому охолоджується відпрацьована в турбінах вода з Ладижинської теплової електростанції. Тож дві електростанції отримують сумісний ефект ставка.
Ладижинська ГЕС яка працює на енергосистему України, виконує ще одну важливу функцію – це живлення Ладижинської теплоелектростанції у випадку аварії. Слід зазначити, що призначення своє гідроелектростанція виправдала, адже саме завдяки ГЕС у 2000 році вдалося оперативно відновити роботу Ладижинської ТЕС, яка внаслідок зледеніння залишилася зовсім без електроенергії, необхідної для запуску обладнання.
14 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1306 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль