Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка На Ладижинській ГЕС проведуть реконструкцію

На Ладижинській ГЕС проведуть реконструкцію

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4136_ges.jpg
У травні цього року, Ладижинська ГЕС святкує 50-річний ювілей. Разом з Ладижинською ТЕС вона входить до складу енергетичної компанії ДТЕК.
Станцію найближчим часом очікує реконструювання під час якого, буде замінено основне і допоміжне устаткування, адже обладнання зношене на 90%. Згідно з проектом, після реконструкції потужність станції збільшиться до 9 МВт.
Реконструкцію ГЕС, яка відбуватиметься у два етапи, планують завершити до кінця 2015 року.
Спочатку замінять обладнання двох гідроагрегатів, а потім реконструюватимуть гідротехнічну споруду – греблю. Вартість робіт обійдеться у 186 мільйонів гривень.
Як відомо, Ладижинська ГЕС потужністю 7,5 МВт використовує тиск води Ладижинського водосховища, у якому охолоджується відпрацьована в турбінах вода з Ладижинської теплової електростанції. Тож дві електростанції отримують сумісний ефект ставка.
Ладижинська ГЕС яка працює на енергосистему України, виконує ще одну важливу функцію – це живлення Ладижинської теплоелектростанції у випадку аварії. Слід зазначити, що призначення своє гідроелектростанція виправдала, адже саме завдяки ГЕС у 2000 році вдалося оперативно відновити роботу Ладижинської ТЕС, яка внаслідок зледеніння залишилася зовсім без електроенергії, необхідної для запуску обладнання.
14 травня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1156 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль