Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт На чемпіонаті України з самбо ладижинські спортсмени вибороли срібло та бронзу

На чемпіонаті України з самбо ладижинські спортсмени вибороли срібло та бронзу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6793_mr2.jpg
З 29 по 31 травня збірна команда міста Ладижин з боротьби самбо брала участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2000-01 р. н. у місті Очакові Миколаївської області. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Наші спортсмени вибороли 2 срібних та 2 бронзових медалі.
Срібло взяли Кулібаба Микола та Глушко Ірина, бронзу - Кулібаба Анатолій та Волошин Владислав, а Ткачук Микола і Антонюк Єгор посіли 5-ті місця.
Тренують спортсменів Олександр Жарун та Владислав Майстренко.
2 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 637 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль