Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт На чемпіонаті України з самбо ладижинські спортсмени вибороли срібло та бронзу

На чемпіонаті України з самбо ладижинські спортсмени вибороли срібло та бронзу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6793_mr2.jpg
З 29 по 31 травня збірна команда міста Ладижин з боротьби самбо брала участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2000-01 р. н. у місті Очакові Миколаївської області. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Наші спортсмени вибороли 2 срібних та 2 бронзових медалі.
Срібло взяли Кулібаба Микола та Глушко Ірина, бронзу - Кулібаба Анатолій та Волошин Владислав, а Ткачук Микола і Антонюк Єгор посіли 5-ті місця.
Тренують спортсменів Олександр Жарун та Владислав Майстренко.
2 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 688 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль