Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Міськрада Ладижина виділить майже 8 мільйонів на будівництво водогону

Міськрада Ладижина виділить майже 8 мільйонів на будівництво водогону

Міськрада Ладижина переймається станом природного зниження рівня води та утворення депресійних лійок на території міста.
За інформацією заступника міського голови Олійника О.Ф., виникла необхідність будівництва мереж водопостачання в південно - східній частині міста Ладижина.
Питання будівництва водогонів буде винесено на 27 сесію Ладижинської міської ради, яка відбудеться 5 лютого цього року.
Гідрогеологічне дослідження на території міста буде замовлено Відділу з питань питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Ладижинської міської ради.
Після отримання висновку по факту зниження рівня підземних вод до висихання криниць та утворення депресійних лійок на території Ладижина будуть виділені кошти з міського фонду охорони навколишнього природного середовища Ладижинської міської ради в сумі 7710000грн. на будівництво мереж водопостачання в південно - східній частині м. Ладижин.

Джерело інформації: сайт Ладижинської міської ради
3 лютий 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 538 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль