Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Міськрада Ладижина оголосила тендер на будівництво «Ладижинського гаю»

Міськрада Ладижина оголосила тендер на будівництво «Ладижинського гаю»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9216_gai.jpg
Природний заповідник, дендрологічний парк "Ладижинський гай", міська рада Ладижина планує побудувати в 2016 році.
Інформацію про це, отримано з оголошення розміщеного на сайті Tendergid.
Як зазначається в оголошенні, мерія Ладижина організувала відкриті конкурсні торги з пошуку організації, яка зможе реалізувати проект будівництва парку.
Документи для участі в будівельному тендері, в яких можна ознайомитися з проектом парку, надаються всім бажаючим безкоштовно.
Для отримання більш детальної інформації, необхідно звертатися за адресою: місто Ладижин, вул. Кравчика, 4.
За цією ж адресою, прийматимуться терндерні пропозиції в яких обов’язково повинна бути вказана ціна на виконання робіт.

Організація яка зможе запропонувати найоптимальніше співвідношення ціни та якості, термінів виконання робіт, отримає більше шансів на перемогу в будівельному тендері Ладижинської міськради.
27 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 588 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль