Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Міськрада Ладижина оголосила тендер на будівництво «Ладижинського гаю»

Міськрада Ладижина оголосила тендер на будівництво «Ладижинського гаю»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9216_gai.jpg
Природний заповідник, дендрологічний парк "Ладижинський гай", міська рада Ладижина планує побудувати в 2016 році.
Інформацію про це, отримано з оголошення розміщеного на сайті Tendergid.
Як зазначається в оголошенні, мерія Ладижина організувала відкриті конкурсні торги з пошуку організації, яка зможе реалізувати проект будівництва парку.
Документи для участі в будівельному тендері, в яких можна ознайомитися з проектом парку, надаються всім бажаючим безкоштовно.
Для отримання більш детальної інформації, необхідно звертатися за адресою: місто Ладижин, вул. Кравчика, 4.
За цією ж адресою, прийматимуться терндерні пропозиції в яких обов’язково повинна бути вказана ціна на виконання робіт.

Організація яка зможе запропонувати найоптимальніше співвідношення ціни та якості, термінів виконання робіт, отримає більше шансів на перемогу в будівельному тендері Ладижинської міськради.
27 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 593 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль