Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Влада Міськрада Ладижина оголосила тендер на будівництво «Ладижинського гаю»

Міськрада Ладижина оголосила тендер на будівництво «Ладижинського гаю»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9216_gai.jpg
Природний заповідник, дендрологічний парк "Ладижинський гай", міська рада Ладижина планує побудувати в 2016 році.
Інформацію про це, отримано з оголошення розміщеного на сайті Tendergid.
Як зазначається в оголошенні, мерія Ладижина організувала відкриті конкурсні торги з пошуку організації, яка зможе реалізувати проект будівництва парку.
Документи для участі в будівельному тендері, в яких можна ознайомитися з проектом парку, надаються всім бажаючим безкоштовно.
Для отримання більш детальної інформації, необхідно звертатися за адресою: місто Ладижин, вул. Кравчика, 4.
За цією ж адресою, прийматимуться терндерні пропозиції в яких обов’язково повинна бути вказана ціна на виконання робіт.

Організація яка зможе запропонувати найоптимальніше співвідношення ціни та якості, термінів виконання робіт, отримає більше шансів на перемогу в будівельному тендері Ладижинської міськради.
27 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 520 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль