Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?

Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/08_otskanirovano_30_05_2014_16-23_4.jpgОтримали від нашого читача таке повідомлення:

Почему никто не узнает где сейчас голова, заступник и земельщик находяться, когда в Ладыжин привезли солдата хоронить. Ловят тунца в Норвегии, кому война, а кому курорт. Информация 95%.
На похоронах их не было. Спасибо громаде, которая 13 лет выбирает себе того, кто их оббирает.


Як стверджує наш читач, міський голова ( Валерій Коломєйцев?), його заступник (Павло Анущенко?) та земельщик ( Сергій Баламут?) взяли у цей складний для країни час відпустки та відпочивають за кордоном в Норвегії, де перебувають на рибалці.

Ми не можемо ні підтвердити ні спростувати цю інформацію, а тому звернемось в нашу Службу безпеки України з проханням перевірити цю інформацію та зробити відповідні висновки.

Вчора під час похорон ладижинського бійця АТО інші заступники мера були присутні, - це Олександр Олійник, Олександр Ткачук та секретар ради Людмила Бучко, які в цей складний для країни час залишились в місті.

Нагадаємо, що міський голова полюбляє елітні рибалки за кордоном. Останнього разу це було в жовтні минулого року, коли Валерій Коломєйцев ще з одним ладижинським другом рибалив в Канаді на тунца і сам навіть статтю в журнал «Риболовний мир» написав.

Слід згадати, що Сергій Баламут за дерибан землі має проти себе порушену кримінальну справі, яка розглядається в Бершадському районному суді, а в судах Вінницької області знаходяться десятки цивільних позовів прокурорів щодо повернення цих земельних ділянок. Видно, що не такі вже в нього проблеми з цими справами?

Інформацію з приводу цього скандалу ми вам неодмінно повідомимо, якщо дізнаємсоь трохи більше.

16 серпня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2131 Коментарів: 20
Написав: patriot-Lad 17.08.2014 - 16:02
Службі безпеки України, на сьогоднішній день, немає що робити, як звітувати Андрію Люстратовичу Скакодубу про те, де і у який спосіб відпочивають громадяни України. Я впевнений на 100%, що географія відпочинку ладижинчан гарних, розумних людей - дуже цікава та колоритна. А невдахи, нажаль, серед ладижинців трапляються і такі, тільки те і роблять, що скиглять та зявкають із підворітні. Заздрість - не найкращийй порадник, а тим більше супутник життя.
У такий складний для країни час потрібно скакодубам всієї країни зрозуміти, що убогий піар ще ніколи не об'єднував людей. Хлопці, робіть щось добре і корисне, хіба вам не хочеться, щоб вас поважали, щоб не гидко було читати вашу нінопоносну інфу...
Написав: Pyatkovskiy 17.08.2014 - 21:03
"Правый сектор" вез оружие из зоны АТО, чтобы сдать его милиционерам Хмельниччины
17 августа 201419:46368
Поделиться:
Сегодня сотрудники ГАИ Хмельницкой области остановили автомобиль, в котором находилось 5 человек с удостоверениями «Правого сектора», в автомобиле обнаружен аресенал оружия из зоны АТО.

Об этом на своей страничке в «Фейсбуке» написал советник министра внутренних дел Антон Геращенко.

«Сегодня рано утром на посту ГАИ у села Бахны Летичевского района Хмельницкой области работниками ГАИ был остановлен автомобиль FIAT Fiorino 2011 года в котором ехало 5 граждан Украины.

В Автомобиле кроме четырех зарегистрированных охотничьих ружей находилось следующее оружие и боеприпасы вывезенное из зоны АТО :

в—Џ автомати АКС – 74 – 4 шт.;
в—Џ гранатомет РПГ -24 «Атлень» - 1 шт.;
в—Џ підствольний гранатомет ГП -25 – 1 шт.;
в—Џ гранати:
в—‹ Ф-1 – 4 шт.;
в—‹ РГД - 5 – 6 шт.;
в—‹ РГО – 2 шт.;
в—‹ ВГО – 25 (до підствольного гранатомета)– 8 шт.;
в—Џ саморобний вибуховий пристрій на основі ВОГ-17 та УЗРПМ – 2 шт.;
в—Џ сигнальні міни – 6 шт.;
в—Џ підривники:
в—‹ УЗРГМ – 7 шт.;
в—‹ РГМ – 2 шт.;
в—Џ електродетонатори – 10 шт.;
в—Џ пістолет травматичний «Шмайсер» - 1 шт.;
в—Џ набої до стрілецької зброї:

Читайте также: Жители освобожденных городов на всякий случай оставляют оружие террористов
калібру 7,62 мм – 279 шт.;
калібру 5,45 мм – 150 шт.;

У всех пяти граждан были обнаружены удостоверения организации Правый Сектор за номерами :
КМ -143, КМ-141, КМ-137, КМ - 118, КМ - 252.

Как Вы помните в несколько дней назад в Львовской области было задержано трое представителей этой же организации, которые везли также арсенал оружия в Закарпатье.

Теперь мы в МВД получили ответ на вопрос куда же и зачем же везут оружие из зоны АТО представители Правого Сектора !

Они везут его для того, чтобы сдать милиции !!!

Дословно цитирую по материалам справки Хмельницкого областного УВД:

"В результаті проведення слідчих дій та зі свідчень Івана Васильовича Д. з’ясовано, що вищезазначену зброю він здобув у зоні проведення антитерористичної операції, яку перевозив у вказаному автомобілі для подальшої здачі працівникам органам внутрішніх справ на території Хмельницької області."

Читайте также: В МВД назвали приоритеты при закупке в Евросоюзе высокоточного оружия
Ну так это же совсем другое дело !

Только чего это оружие было не сдать в областях непосредственно граничащих с зоной АТО - Харьковской, Днепропетровской, Запорожской.

Предлагаю всем выезжающим из зону АТО с трофейным оружием - сразу же набирать 102 и сдавать оружие в ближайший УВД. С мы его будем проверять, чистить, смазывать и передавать нашим легальным добровольческим батальонам милиции!, - написал Геращенко

скопировано с сайта glavnoe.ua

В Ладыжине пока всё спокойно... надолго ли если у нас есть правый сектор?
Написав: patriot-Lad 17.08.2014 - 22:53
Справжні обличчя, за якими гаслами їх не ховай, ми маємо та обов'язково побачимо і всім "воздастся". Страшною буде кара всім злодіянням, дуже страшною і до сьомого коліна!!!
А "нашим" типу революціонерам порада - не піартесь на НІНОПОНОСНИХ темах, а закрийте наш спиртзавод, або винюхайте його смердючі відстійники. Ось коли на повагу будете заслуговувати!
P.S А рубати бабло за мовчання вам не дозволила поки тільки "Наша ряба"! І що в результаті, бракоробні шмаркачі-рекетіри? Нагадили всьому місту і тихенько зачаїлись, потієте?!
А які слова належать Адольфу Гітлеру?
1.Чим більша брехня, тим швидше в неї повірять;
2.Швидше стають жертвами великої брехні , ніж маленької.
Написав: Arhip 18.08.2014 - 01:12
349 переглядів, на фейсбуці 60 поширень. Шановна пані патірот-лада та пан екс-колишній працівник Ряби, який бігав до мене на консультації, бажаю вам щастя і здоровля. Для мене успішність -це моя родина, мої діти. поезія та повага людей. Гроші та кількість путівок на тунця для мене ніколи не були критерієм успішності. З собою на той світ ніхто нічого ще не забрав.
Написав: La-la-La-la 18.08.2014 - 12:02
так название статьи будет реалнее
головний колоборант Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію чи в Новоросiю iнструкторами?
Написав: bob314 18.08.2014 - 14:08
Кто-то жизнь свою отдал за Украину, а кто-то живет в свое удоволствие и прячет улыбку в рыжие усы. Приедет с рыбалки и опять будет бить себя в груди как он переживал там в Норвегии за громаду, даже наживка на крючок не цеплялась и краб королевский в рот нелез.
Написав: folk 18.08.2014 - 15:10
bob314, Хочеш на його місце?smile
Написав: bob314 18.08.2014 - 20:43
Folk, на его место... ну разве что в норвегию на яхту, но увы пока столько денег не наворовал. А на место головы подождем еще год и я думаю ладыжане не наступят в четвертый или пятый раз на теже грабли.
Написав: folk 18.08.2014 - 21:08
bob314, А сколько уже наворовал? Ты знаешь, я думаю что через год, мы на грабли не наступим. Мы будем по горло в таком дерьме, что грабли просто не насщупаем!!! Не дай Бог...
Написав: bob314 19.08.2014 - 00:10
Folk,сдается мне что ты проплаченый троль, а если нет обьясни мне почему ты так защищаешь этих рыбаков. А по поводу граблей, нужно мыслить позитивно. Я уверен что ты так же само как и я желаешь что бы наша страна поднялась с колен и мы и наши дети достойно жили в будущем. Одним днем ничего не поменяется. Жду ответа.
Написав: folk 19.08.2014 - 16:26
bob314, Цікаво, чому, якщо я висловив свою точку зору і вона не збігається з вашою то я відразу троль? Та ще проплачений? Що, у нас, в майже європейської України, така демократія що я не маю право на свою думку? Якщо що, мене заблокують якЛадижинця, так я дивлюся у нас все стає як в Сталінськi часи !!! Крок в сторону і тебе затаврують, обіллють зеленкою і потягнуть до СБУ з розбитим обличчям!

А з приводу цих рибалок хочу сказати, Коломійцев-бізнесмен і свої гроші може витрачати куди зхочет, це його справа.(До речі, звідки інформація що він їде до Норвегії на рибалку? Вона достовірна?)
Насчет крадіжки грошей ... є факти? Чому ніхто заяву ні в суд ні в прокуротуру не несе? Хоча б у приватному порядку! В Вінницю, в Киев!
Це тому що Україна стоїть на колінах? І довго стоїть? 23 року...
І хто поставив? МИ САМІ І ПОСТАВИЛИ !!!
Як казала одна моя родичка хтось краде мішками а ми торбинкамi ...
Майдан почався, ініціативу перехопили бандерівські фашисти (свободівці та правосекі) і все, здувся народ.. лямку на плечі, ремені тугіше і вперед як 23 роки тому. До європейських цінностей ...
Все говно ще попереду, в нього все глибше і глибше нас тягне прамеріканско-європейська хунта в Києві і бандерівські фашисти.

ЧИМ МИ ЗАЙМАЛИСЯ 23 РОКУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ? ЩО МИ СТВОРИЛИ?
Написав: bob314 19.08.2014 - 17:38
folk, верно подмечено что Коломейцев бизнесмен, только бизнес он делает в рабочем кабинете на нас с вами (в принципе в этом ничего удивительного - 95% меров в Украине не служат народу а набивают свои карманы, 23 года бездействия таких как я и вы и большинтва жителей Украины, которые позволяют "бизнесменам на госдолжнастях"пилить бюджет.
Написав: folk 19.08.2014 - 17:42
bob314, А чому ти мені відповідаєш російською мовою? Українську мову не знаєш?
Написав: bob314 19.08.2014 - 17:47
Просто если мер и его заместитель в трудное для страны время едут на две недели на отдых или на рыбалку, а в это время существует опасность вторжения агрессора в Украину, то мне кажется что ему просто наплевать что здесь происходит. По поводу троля погорячился, согласен каждый имеет право на свою точку зрения, извини.
Написав: folk 19.08.2014 - 18:01
bob314, А почему он не имеет права поехать в отпук, тогда как, пол Рады уехало отдыхать за рубеж! А жена нашего президента, заказала фотографа из Лондона и фотографируетя для гламурного журнала "ELLE"?
Написав: nina 19.08.2014 - 21:24
Имеют право все ехать куда кому нужно. Но... у нашего мера 25 августа будет 3 месяца, как он приступил к своим обязанностям, а отпуск, согласно закону о труде положен не менее чем через 6 месяцев. А может для него другие законы приняты?
Написав: patriot-Lad 19.08.2014 - 21:40
nina 19.08.2014 - 21:24, "месячні" і компенсація за відпрацьований період - це питання швидше економістів! А розкажи нам, хто у тебе веде бухгалтерію?!!
Може тебе ЗАлюструємо і твого бухгалтера - ви ж гроші не в державний кошик віддаєте!!!
Написав: bob314 20.08.2014 - 02:13
Еще раз повторюсь. Не имеет морального права голова (хотя о какой морали можно говорить в отношении этого человека) уехать куда либо тем более на 2 недели тем более на рыбалку тем более зарубеж. На то он и голова - человек которому доверилось большинство ладыжан. Ну ладно можно понять человек в возрасте -поедь в Моршин Трускавец. Таки нет или рыбалка на марлина либо охота на медведя. В то время когда проблемы в городе - он решил развеяться и конечно же со своим заместителем, почему бы и нет. Патриотлад и Фолк, если Вы так рьяно отстаиваете честь мера - по приезде оного спросите куда с кем он отлучался с города. Я считаю что мер это публичная особа и должен быть готов к тому что избиратели, которые доверили ему свои голоса захотят узнать отпуск у него или командировка или больничный.
Написав: La-la-La-la 20.08.2014 - 09:57
Их жены молодцы! Уже давно на базаре с коробкой для подояний, и хорошо что мусора пока долю не требуют.
С понедельника пошли третьи сутки как наши депутаты не могут собрать экстренную сессию по поводу выделения средств на обмундирование патриотам Ладыжина воюющим в зоне АТО.
Тем людям, которые своей жизнью рискуя охраняют владения наших рыбаков и земельщиков, крайне необходимы бронежилеты и картошка к обеду.
Мясо перебьется с терпением тельца, бабы еще нарожают. Ну а пока росийский холуй Сергий правит в массонском храме за здравие войска русского. Ворой, его Величиство барин тоже преданный хуйлу, не могут соизволить со свитой приехать и дать новые лапли достойнейшим холопам защищающим бизнес и активы господ.
Написав: bob314 24.08.2014 - 03:38
Охота посмотреть как завтра наш мер будет поздравлять всех нас с днем независимости, раскажет ли как он и заместитель спешили успеть на этот праздник, отдохнувшие и набравшиеся новых впечатлегий в Норвегии. Только интересно, что он скажет матери солдата-героя, который положил свою голову в том числе из него.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль