Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?

Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/08_otskanirovano_30_05_2014_16-23_4.jpgОтримали від нашого читача таке повідомлення:

Почему никто не узнает где сейчас голова, заступник и земельщик находяться, когда в Ладыжин привезли солдата хоронить. Ловят тунца в Норвегии, кому война, а кому курорт. Информация 95%.
На похоронах их не было. Спасибо громаде, которая 13 лет выбирает себе того, кто их оббирает.


Як стверджує наш читач, міський голова ( Валерій Коломєйцев?), його заступник (Павло Анущенко?) та земельщик ( Сергій Баламут?) взяли у цей складний для країни час відпустки та відпочивають за кордоном в Норвегії, де перебувають на рибалці.

Ми не можемо ні підтвердити ні спростувати цю інформацію, а тому звернемось в нашу Службу безпеки України з проханням перевірити цю інформацію та зробити відповідні висновки.

Вчора під час похорон ладижинського бійця АТО інші заступники мера були присутні, - це Олександр Олійник, Олександр Ткачук та секретар ради Людмила Бучко, які в цей складний для країни час залишились в місті.

Нагадаємо, що міський голова полюбляє елітні рибалки за кордоном. Останнього разу це було в жовтні минулого року, коли Валерій Коломєйцев ще з одним ладижинським другом рибалив в Канаді на тунца і сам навіть статтю в журнал «Риболовний мир» написав.

Слід згадати, що Сергій Баламут за дерибан землі має проти себе порушену кримінальну справі, яка розглядається в Бершадському районному суді, а в судах Вінницької області знаходяться десятки цивільних позовів прокурорів щодо повернення цих земельних ділянок. Видно, що не такі вже в нього проблеми з цими справами?

Інформацію з приводу цього скандалу ми вам неодмінно повідомимо, якщо дізнаємсоь трохи більше.

16 серпня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2109 Коментарів: 20
Написав: patriot-Lad 17.08.2014 - 16:02
Службі безпеки України, на сьогоднішній день, немає що робити, як звітувати Андрію Люстратовичу Скакодубу про те, де і у який спосіб відпочивають громадяни України. Я впевнений на 100%, що географія відпочинку ладижинчан гарних, розумних людей - дуже цікава та колоритна. А невдахи, нажаль, серед ладижинців трапляються і такі, тільки те і роблять, що скиглять та зявкають із підворітні. Заздрість - не найкращийй порадник, а тим більше супутник життя.
У такий складний для країни час потрібно скакодубам всієї країни зрозуміти, що убогий піар ще ніколи не об'єднував людей. Хлопці, робіть щось добре і корисне, хіба вам не хочеться, щоб вас поважали, щоб не гидко було читати вашу нінопоносну інфу...
Написав: Pyatkovskiy 17.08.2014 - 21:03
"Правый сектор" вез оружие из зоны АТО, чтобы сдать его милиционерам Хмельниччины
17 августа 201419:46368
Поделиться:
Сегодня сотрудники ГАИ Хмельницкой области остановили автомобиль, в котором находилось 5 человек с удостоверениями «Правого сектора», в автомобиле обнаружен аресенал оружия из зоны АТО.

Об этом на своей страничке в «Фейсбуке» написал советник министра внутренних дел Антон Геращенко.

«Сегодня рано утром на посту ГАИ у села Бахны Летичевского района Хмельницкой области работниками ГАИ был остановлен автомобиль FIAT Fiorino 2011 года в котором ехало 5 граждан Украины.

В Автомобиле кроме четырех зарегистрированных охотничьих ружей находилось следующее оружие и боеприпасы вывезенное из зоны АТО :

в—Џ автомати АКС – 74 – 4 шт.;
в—Џ гранатомет РПГ -24 «Атлень» - 1 шт.;
в—Џ підствольний гранатомет ГП -25 – 1 шт.;
в—Џ гранати:
в—‹ Ф-1 – 4 шт.;
в—‹ РГД - 5 – 6 шт.;
в—‹ РГО – 2 шт.;
в—‹ ВГО – 25 (до підствольного гранатомета)– 8 шт.;
в—Џ саморобний вибуховий пристрій на основі ВОГ-17 та УЗРПМ – 2 шт.;
в—Џ сигнальні міни – 6 шт.;
в—Џ підривники:
в—‹ УЗРГМ – 7 шт.;
в—‹ РГМ – 2 шт.;
в—Џ електродетонатори – 10 шт.;
в—Џ пістолет травматичний «Шмайсер» - 1 шт.;
в—Џ набої до стрілецької зброї:

Читайте также: Жители освобожденных городов на всякий случай оставляют оружие террористов
калібру 7,62 мм – 279 шт.;
калібру 5,45 мм – 150 шт.;

У всех пяти граждан были обнаружены удостоверения организации Правый Сектор за номерами :
КМ -143, КМ-141, КМ-137, КМ - 118, КМ - 252.

Как Вы помните в несколько дней назад в Львовской области было задержано трое представителей этой же организации, которые везли также арсенал оружия в Закарпатье.

Теперь мы в МВД получили ответ на вопрос куда же и зачем же везут оружие из зоны АТО представители Правого Сектора !

Они везут его для того, чтобы сдать милиции !!!

Дословно цитирую по материалам справки Хмельницкого областного УВД:

"В результаті проведення слідчих дій та зі свідчень Івана Васильовича Д. з’ясовано, що вищезазначену зброю він здобув у зоні проведення антитерористичної операції, яку перевозив у вказаному автомобілі для подальшої здачі працівникам органам внутрішніх справ на території Хмельницької області."

Читайте также: В МВД назвали приоритеты при закупке в Евросоюзе высокоточного оружия
Ну так это же совсем другое дело !

Только чего это оружие было не сдать в областях непосредственно граничащих с зоной АТО - Харьковской, Днепропетровской, Запорожской.

Предлагаю всем выезжающим из зону АТО с трофейным оружием - сразу же набирать 102 и сдавать оружие в ближайший УВД. С мы его будем проверять, чистить, смазывать и передавать нашим легальным добровольческим батальонам милиции!, - написал Геращенко

скопировано с сайта glavnoe.ua

В Ладыжине пока всё спокойно... надолго ли если у нас есть правый сектор?
Написав: patriot-Lad 17.08.2014 - 22:53
Справжні обличчя, за якими гаслами їх не ховай, ми маємо та обов'язково побачимо і всім "воздастся". Страшною буде кара всім злодіянням, дуже страшною і до сьомого коліна!!!
А "нашим" типу революціонерам порада - не піартесь на НІНОПОНОСНИХ темах, а закрийте наш спиртзавод, або винюхайте його смердючі відстійники. Ось коли на повагу будете заслуговувати!
P.S А рубати бабло за мовчання вам не дозволила поки тільки "Наша ряба"! І що в результаті, бракоробні шмаркачі-рекетіри? Нагадили всьому місту і тихенько зачаїлись, потієте?!
А які слова належать Адольфу Гітлеру?
1.Чим більша брехня, тим швидше в неї повірять;
2.Швидше стають жертвами великої брехні , ніж маленької.
Написав: Arhip 18.08.2014 - 01:12
349 переглядів, на фейсбуці 60 поширень. Шановна пані патірот-лада та пан екс-колишній працівник Ряби, який бігав до мене на консультації, бажаю вам щастя і здоровля. Для мене успішність -це моя родина, мої діти. поезія та повага людей. Гроші та кількість путівок на тунця для мене ніколи не були критерієм успішності. З собою на той світ ніхто нічого ще не забрав.
Написав: La-la-La-la 18.08.2014 - 12:02
так название статьи будет реалнее
головний колоборант Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію чи в Новоросiю iнструкторами?
Написав: bob314 18.08.2014 - 14:08
Кто-то жизнь свою отдал за Украину, а кто-то живет в свое удоволствие и прячет улыбку в рыжие усы. Приедет с рыбалки и опять будет бить себя в груди как он переживал там в Норвегии за громаду, даже наживка на крючок не цеплялась и краб королевский в рот нелез.
Написав: folk 18.08.2014 - 15:10
bob314, Хочеш на його місце?smile
Написав: bob314 18.08.2014 - 20:43
Folk, на его место... ну разве что в норвегию на яхту, но увы пока столько денег не наворовал. А на место головы подождем еще год и я думаю ладыжане не наступят в четвертый или пятый раз на теже грабли.
Написав: folk 18.08.2014 - 21:08
bob314, А сколько уже наворовал? Ты знаешь, я думаю что через год, мы на грабли не наступим. Мы будем по горло в таком дерьме, что грабли просто не насщупаем!!! Не дай Бог...
Написав: bob314 19.08.2014 - 00:10
Folk,сдается мне что ты проплаченый троль, а если нет обьясни мне почему ты так защищаешь этих рыбаков. А по поводу граблей, нужно мыслить позитивно. Я уверен что ты так же само как и я желаешь что бы наша страна поднялась с колен и мы и наши дети достойно жили в будущем. Одним днем ничего не поменяется. Жду ответа.
Написав: folk 19.08.2014 - 16:26
bob314, Цікаво, чому, якщо я висловив свою точку зору і вона не збігається з вашою то я відразу троль? Та ще проплачений? Що, у нас, в майже європейської України, така демократія що я не маю право на свою думку? Якщо що, мене заблокують якЛадижинця, так я дивлюся у нас все стає як в Сталінськi часи !!! Крок в сторону і тебе затаврують, обіллють зеленкою і потягнуть до СБУ з розбитим обличчям!

А з приводу цих рибалок хочу сказати, Коломійцев-бізнесмен і свої гроші може витрачати куди зхочет, це його справа.(До речі, звідки інформація що він їде до Норвегії на рибалку? Вона достовірна?)
Насчет крадіжки грошей ... є факти? Чому ніхто заяву ні в суд ні в прокуротуру не несе? Хоча б у приватному порядку! В Вінницю, в Киев!
Це тому що Україна стоїть на колінах? І довго стоїть? 23 року...
І хто поставив? МИ САМІ І ПОСТАВИЛИ !!!
Як казала одна моя родичка хтось краде мішками а ми торбинкамi ...
Майдан почався, ініціативу перехопили бандерівські фашисти (свободівці та правосекі) і все, здувся народ.. лямку на плечі, ремені тугіше і вперед як 23 роки тому. До європейських цінностей ...
Все говно ще попереду, в нього все глибше і глибше нас тягне прамеріканско-європейська хунта в Києві і бандерівські фашисти.

ЧИМ МИ ЗАЙМАЛИСЯ 23 РОКУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ? ЩО МИ СТВОРИЛИ?
Написав: bob314 19.08.2014 - 17:38
folk, верно подмечено что Коломейцев бизнесмен, только бизнес он делает в рабочем кабинете на нас с вами (в принципе в этом ничего удивительного - 95% меров в Украине не служат народу а набивают свои карманы, 23 года бездействия таких как я и вы и большинтва жителей Украины, которые позволяют "бизнесменам на госдолжнастях"пилить бюджет.
Написав: folk 19.08.2014 - 17:42
bob314, А чому ти мені відповідаєш російською мовою? Українську мову не знаєш?
Написав: bob314 19.08.2014 - 17:47
Просто если мер и его заместитель в трудное для страны время едут на две недели на отдых или на рыбалку, а в это время существует опасность вторжения агрессора в Украину, то мне кажется что ему просто наплевать что здесь происходит. По поводу троля погорячился, согласен каждый имеет право на свою точку зрения, извини.
Написав: folk 19.08.2014 - 18:01
bob314, А почему он не имеет права поехать в отпук, тогда как, пол Рады уехало отдыхать за рубеж! А жена нашего президента, заказала фотографа из Лондона и фотографируетя для гламурного журнала "ELLE"?
Написав: nina 19.08.2014 - 21:24
Имеют право все ехать куда кому нужно. Но... у нашего мера 25 августа будет 3 месяца, как он приступил к своим обязанностям, а отпуск, согласно закону о труде положен не менее чем через 6 месяцев. А может для него другие законы приняты?
Написав: patriot-Lad 19.08.2014 - 21:40
nina 19.08.2014 - 21:24, "месячні" і компенсація за відпрацьований період - це питання швидше економістів! А розкажи нам, хто у тебе веде бухгалтерію?!!
Може тебе ЗАлюструємо і твого бухгалтера - ви ж гроші не в державний кошик віддаєте!!!
Написав: bob314 20.08.2014 - 02:13
Еще раз повторюсь. Не имеет морального права голова (хотя о какой морали можно говорить в отношении этого человека) уехать куда либо тем более на 2 недели тем более на рыбалку тем более зарубеж. На то он и голова - человек которому доверилось большинство ладыжан. Ну ладно можно понять человек в возрасте -поедь в Моршин Трускавец. Таки нет или рыбалка на марлина либо охота на медведя. В то время когда проблемы в городе - он решил развеяться и конечно же со своим заместителем, почему бы и нет. Патриотлад и Фолк, если Вы так рьяно отстаиваете честь мера - по приезде оного спросите куда с кем он отлучался с города. Я считаю что мер это публичная особа и должен быть готов к тому что избиратели, которые доверили ему свои голоса захотят узнать отпуск у него или командировка или больничный.
Написав: La-la-La-la 20.08.2014 - 09:57
Их жены молодцы! Уже давно на базаре с коробкой для подояний, и хорошо что мусора пока долю не требуют.
С понедельника пошли третьи сутки как наши депутаты не могут собрать экстренную сессию по поводу выделения средств на обмундирование патриотам Ладыжина воюющим в зоне АТО.
Тем людям, которые своей жизнью рискуя охраняют владения наших рыбаков и земельщиков, крайне необходимы бронежилеты и картошка к обеду.
Мясо перебьется с терпением тельца, бабы еще нарожают. Ну а пока росийский холуй Сергий правит в массонском храме за здравие войска русского. Ворой, его Величиство барин тоже преданный хуйлу, не могут соизволить со свитой приехать и дать новые лапли достойнейшим холопам защищающим бизнес и активы господ.
Написав: bob314 24.08.2014 - 03:38
Охота посмотреть как завтра наш мер будет поздравлять всех нас с днем независимости, раскажет ли как он и заместитель спешили успеть на этот праздник, отдохнувшие и набравшиеся новых впечатлегий в Норвегии. Только интересно, что он скажет матери солдата-героя, который положил свою голову в том числе из него.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль