Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Міська влада підтримує розвиток спорту в Ладижині

Міська влада підтримує розвиток спорту в Ладижині

У 2014 році найкращим спортсменам Ладижина та їх тренерам з міської скарбниці виплачуватимуть щомісячні стипендії. Проект програми виплат спеціальних стипендій розробляється в міськраді.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Нагадаємо, що питання стипендій для спортсменів було винесено на засідання колегії відділу з питань фізичної культури і спорту 20 грудня 2013 року. Тоді було вирішено виділити стипендії кращим 6-ти спортсменам з боротьби самбо, карате, ушу, тхеквондо ВТФ та веслування академічного та їх тренерам.
Наразі планується затвердити рішення виплачувати стипендію 10 особам.
Ось суми, на які можуть розраховувати спортсмени та їх тренери у 2014 році:
1) Особі _1 в сумі 823грн. 53коп. (веслування академічне);
2) Особі _2 в сумі 823грн. 53коп. (веслування академічне);
3) Особі _3 в сумі 823грн.53коп. ( боротьба самбо);
4) Особі _4 в сумі 823грн.53коп. (карате, тхеквондо ВТФ);
5) Особі _5 в сумі 823грн. 53коп. (карате);
6) Особі _6 в сумі 823грн.53коп. (ушу-саньшоу);
7) Особі _7 в сумі 411грн.77коп. - тренеру з карате;
8) Особі _8 в сумі 411грн.77коп.- тренеру з веслування академічного;
9) Особі _9 в сумі 411грн.77коп.- тренеру з ушу-саньшоу;
10) Особі _10 в сумі 411грн.77коп. - тренеру з боротьби самбо.
Схвально що міська рада підтримує розвиток спорту у нашому місті. Адже, утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для України.
Сподіваємося, що ладижинські спортсмени будуть і надалі представляти наше славне місто на різноманітних спортивних змаганнях та порадують нас багатьма перемогами.
11 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 402 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль