Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Спорт Міська влада підтримує розвиток спорту в Ладижині

Міська влада підтримує розвиток спорту в Ладижині

У 2014 році найкращим спортсменам Ладижина та їх тренерам з міської скарбниці виплачуватимуть щомісячні стипендії. Проект програми виплат спеціальних стипендій розробляється в міськраді.
Про це повідомляється на сайті Ладижинської міської ради.
Нагадаємо, що питання стипендій для спортсменів було винесено на засідання колегії відділу з питань фізичної культури і спорту 20 грудня 2013 року. Тоді було вирішено виділити стипендії кращим 6-ти спортсменам з боротьби самбо, карате, ушу, тхеквондо ВТФ та веслування академічного та їх тренерам.
Наразі планується затвердити рішення виплачувати стипендію 10 особам.
Ось суми, на які можуть розраховувати спортсмени та їх тренери у 2014 році:
1) Особі _1 в сумі 823грн. 53коп. (веслування академічне);
2) Особі _2 в сумі 823грн. 53коп. (веслування академічне);
3) Особі _3 в сумі 823грн.53коп. ( боротьба самбо);
4) Особі _4 в сумі 823грн.53коп. (карате, тхеквондо ВТФ);
5) Особі _5 в сумі 823грн. 53коп. (карате);
6) Особі _6 в сумі 823грн.53коп. (ушу-саньшоу);
7) Особі _7 в сумі 411грн.77коп. - тренеру з карате;
8) Особі _8 в сумі 411грн.77коп.- тренеру з веслування академічного;
9) Особі _9 в сумі 411грн.77коп.- тренеру з ушу-саньшоу;
10) Особі _10 в сумі 411грн.77коп. - тренеру з боротьби самбо.
Схвально що міська рада підтримує розвиток спорту у нашому місті. Адже, утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні залишається актуальним питанням для України.
Сподіваємося, що ладижинські спортсмени будуть і надалі представляти наше славне місто на різноманітних спортивних змаганнях та порадують нас багатьма перемогами.
11 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 459 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль