Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Мешканцям старої частини Ладижина підвищать тарифи на вивезення сміття

Мешканцям старої частини Ладижина підвищать тарифи на вивезення сміття

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8752_smittya.jpg
Вартість вивезення сміття для жителів старої частини Ладижина може зрости. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Як йдеться в повідомленні, тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 2,16 грн. на одного мешканця, був затверджений ще 29 березня 2007 року рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 229.
З 2007 року вартість послуги з вивезення сміття з приватного сектору міста не підвищувалась, хоча заробітна плата з 2007 року зросла на 456%, паливо – мастильні матеріали зросли на 260%.
Тож, комунальним підприємством «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» подано на розгляд виконавчого комітету Ладижинської міської ради економічно обґрунтований тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 8,87 грн на одного мешканця. Побутові відходи від будинків приватного сектору міста вивозяться через тиждень у вівторок, середу та четвер.
13 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 392 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль