Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Мешканцям старої частини Ладижина підвищать тарифи на вивезення сміття

Мешканцям старої частини Ладижина підвищать тарифи на вивезення сміття

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8752_smittya.jpg
Вартість вивезення сміття для жителів старої частини Ладижина може зрости. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Як йдеться в повідомленні, тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 2,16 грн. на одного мешканця, був затверджений ще 29 березня 2007 року рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 229.
З 2007 року вартість послуги з вивезення сміття з приватного сектору міста не підвищувалась, хоча заробітна плата з 2007 року зросла на 456%, паливо – мастильні матеріали зросли на 260%.
Тож, комунальним підприємством «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» подано на розгляд виконавчого комітету Ладижинської міської ради економічно обґрунтований тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 8,87 грн на одного мешканця. Побутові відходи від будинків приватного сектору міста вивозяться через тиждень у вівторок, середу та четвер.
13 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 450 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль