Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Економіка Мешканцям старої частини Ладижина підвищать тарифи на вивезення сміття

Мешканцям старої частини Ладижина підвищать тарифи на вивезення сміття

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8752_smittya.jpg
Вартість вивезення сміття для жителів старої частини Ладижина може зрости. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Як йдеться в повідомленні, тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 2,16 грн. на одного мешканця, був затверджений ще 29 березня 2007 року рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 229.
З 2007 року вартість послуги з вивезення сміття з приватного сектору міста не підвищувалась, хоча заробітна плата з 2007 року зросла на 456%, паливо – мастильні матеріали зросли на 260%.
Тож, комунальним підприємством «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» подано на розгляд виконавчого комітету Ладижинської міської ради економічно обґрунтований тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору міста з присадибними ділянками у сумі 8,87 грн на одного мешканця. Побутові відходи від будинків приватного сектору міста вивозяться через тиждень у вівторок, середу та четвер.
13 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 461 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль