Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Мешканці Губника виступають проти розробки кар’єру поблизу селища

Мешканці Губника виступають проти розробки кар’єру поблизу селища

11 липня в селищі Губник відбулась зустріч місцевих мешканців з представниками підприємства ТОВ «Горнафтосервіс», яке має намір розробляти гранітний кар’єр поблизу селища. Зустріч відбулась за участю представників Ладижинської міської ради. Про це повідомляє Lada.FM
Губничан турбує небезпечне сусідство, адже вибухи, які будуть проводитись в кар’єрі призведуть до руйнування будівель, появи у них тріщин тощо. Варто зазначити, що кар’єр розташований занадто близько до господарських та житлових будівель, з порушенням допустимих норм. А якщо врахувати, що будинки в селищі і так знаходяться в майже аварійному стані, то турбуватися є про що.
Тому, мешканці Губника написали листа міському голові Ладижина, у якому виступили проти розробки кар’єру поблизу селища.
В свою чергу, директор та співвласники підприємства повідомили, що 4 січня 2011 року депутати Ладижинської міської ради надали дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, користування надрами та промислової розробки Губницького родовища гранітів. В даний момент вони вже витратили чималі кошти на документи та ліцензію і тому не зможуть призупинити свою діяльність.
Крім того, стало відомо, що до отримання дозволу від Ладижинської міської ради, 15 серпня 2010 року ТзОВ «Горнафтосервіс» орендувало у АКПП «Перемога» (с. Летківка Тростянецького району Вінницької області) майно по переробці гірничої маси. Таким чином, ТзОВ «Горнафтосервіс» працювало на гранітному карєрі у с-щі Губник Тростянецького р-ну Вінницької області з 2010 року.
Варто зазначити, що не все гладко і в самому ТОВ «Горнафтосервіс». Так, рік тому, Тростянецький районний суд розглядав справу в якій один з засновників товариства звинувачував іншого засновника в обмані та приховуванні прибутків. Зокрема, в матеріалах справи, згадується і документація по введенню в дію Губницького родовища гранітів.
Щодо самих мешканців Губника, то їм доведеться самотужки вирішувати, яку позицію займати в цій ситуації. Адже, ще у квітні місяці вони розповідали про те, що їх турбують вибухи у кар’єрі, першому заступнику міського голови Павлу Анущенко, представникам міськвиконкому та комунальникам. Але, влада самоусувається від вирішення проблеми. Так, на зустріч не з’явилися ні Павло Анущенко, ні губницькі депутати Валентина Комишна та Володимир Мельник.
По завершенню зустрічі жителі Губника вирішили провести поквартирне опитування, щоб дізнатись, чи згодні мешканці, щоб поряд з селищем функціонував гранітний кар’єр. І залежно від результатів опитування вже приймати рішення.
Якщо більшість мешканців проти кар’єру – то буде прийнято рішення звертатись в усі інстанції, щоб відмінити усі дозволи на розробку кар’єру.
Якщо більшість губничан будуть не проти діяльності кар’єру – то потрібно буде сформувати чіткі вимоги до інвестора, щодо підтримки соціальної інфраструктури селища Губник.
8803_gub.jpg (156.5 Kb)8950_gu1.jpg (120.31 Kb)96_gu2.jpg (127.41 Kb)90_gu3.jpg (113.38 Kb)0932_gu4.jpg (109.21 Kb)7208_gu5.jpg (100.52 Kb)
15 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1157 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль