Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство Мешканці Губника виступають проти розробки кар’єру поблизу селища

Мешканці Губника виступають проти розробки кар’єру поблизу селища

11 липня в селищі Губник відбулась зустріч місцевих мешканців з представниками підприємства ТОВ «Горнафтосервіс», яке має намір розробляти гранітний кар’єр поблизу селища. Зустріч відбулась за участю представників Ладижинської міської ради. Про це повідомляє Lada.FM
Губничан турбує небезпечне сусідство, адже вибухи, які будуть проводитись в кар’єрі призведуть до руйнування будівель, появи у них тріщин тощо. Варто зазначити, що кар’єр розташований занадто близько до господарських та житлових будівель, з порушенням допустимих норм. А якщо врахувати, що будинки в селищі і так знаходяться в майже аварійному стані, то турбуватися є про що.
Тому, мешканці Губника написали листа міському голові Ладижина, у якому виступили проти розробки кар’єру поблизу селища.
В свою чергу, директор та співвласники підприємства повідомили, що 4 січня 2011 року депутати Ладижинської міської ради надали дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, користування надрами та промислової розробки Губницького родовища гранітів. В даний момент вони вже витратили чималі кошти на документи та ліцензію і тому не зможуть призупинити свою діяльність.
Крім того, стало відомо, що до отримання дозволу від Ладижинської міської ради, 15 серпня 2010 року ТзОВ «Горнафтосервіс» орендувало у АКПП «Перемога» (с. Летківка Тростянецького району Вінницької області) майно по переробці гірничої маси. Таким чином, ТзОВ «Горнафтосервіс» працювало на гранітному карєрі у с-щі Губник Тростянецького р-ну Вінницької області з 2010 року.
Варто зазначити, що не все гладко і в самому ТОВ «Горнафтосервіс». Так, рік тому, Тростянецький районний суд розглядав справу в якій один з засновників товариства звинувачував іншого засновника в обмані та приховуванні прибутків. Зокрема, в матеріалах справи, згадується і документація по введенню в дію Губницького родовища гранітів.
Щодо самих мешканців Губника, то їм доведеться самотужки вирішувати, яку позицію займати в цій ситуації. Адже, ще у квітні місяці вони розповідали про те, що їх турбують вибухи у кар’єрі, першому заступнику міського голови Павлу Анущенко, представникам міськвиконкому та комунальникам. Але, влада самоусувається від вирішення проблеми. Так, на зустріч не з’явилися ні Павло Анущенко, ні губницькі депутати Валентина Комишна та Володимир Мельник.
По завершенню зустрічі жителі Губника вирішили провести поквартирне опитування, щоб дізнатись, чи згодні мешканці, щоб поряд з селищем функціонував гранітний кар’єр. І залежно від результатів опитування вже приймати рішення.
Якщо більшість мешканців проти кар’єру – то буде прийнято рішення звертатись в усі інстанції, щоб відмінити усі дозволи на розробку кар’єру.
Якщо більшість губничан будуть не проти діяльності кар’єру – то потрібно буде сформувати чіткі вимоги до інвестора, щодо підтримки соціальної інфраструктури селища Губник.
8803_gub.jpg (156.5 Kb)8950_gu1.jpg (120.31 Kb)96_gu2.jpg (127.41 Kb)90_gu3.jpg (113.38 Kb)0932_gu4.jpg (109.21 Kb)7208_gu5.jpg (100.52 Kb)
15 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1191 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль