Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада Мерія Ладижина підшуковує житло для переселенців

Мерія Ладижина підшуковує житло для переселенців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1020_zhitlo.jpg
Влада Ладижина підшукує житло для переселенців на осінньо-зимовий період, повідомляє Lada.FM
Як йдеться у повідомленні « задля вирішення питань тимчасового розміщення у осінньо-зимовий період 2014-2015 рр. громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, в Ладижині проводиться збір інформації щодо можливості оренди житлових квартир та будинків на вторинному ринку нерухомості».
Власники нерухомості у місті Ладижині, селі Лукашівці та селищі Губник, які побажають здати в оренду житло для переселенців, мають повідомити про свій намір владу міста до 29 серпня цього року за телефоном 6-14-43.
12 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 643 Коментарів: 4
Написав: nina 13.08.2014 - 21:21
Ага, Щас!!!!!!
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 14.08.2014 - 16:16
nina,Бабка нина-говно на блюде, от тебя другого и не ожидал...
Написав: nina 14.08.2014 - 21:56
Хто без блюда той москаль!!!!!
Написав: patriot-Lad 16.08.2014 - 16:51
nina 13.08.2014 - 21:21,
яка ж ти убога і підла людинонька, а патріотом , донедавна, так по-справжньому прикидалася.
Сходи до церкви, посповідайся, попроси прощення і забудь щось коментувати!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль