Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада Мерія Ладижина підшуковує житло для переселенців

Мерія Ладижина підшуковує житло для переселенців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1020_zhitlo.jpg
Влада Ладижина підшукує житло для переселенців на осінньо-зимовий період, повідомляє Lada.FM
Як йдеться у повідомленні « задля вирішення питань тимчасового розміщення у осінньо-зимовий період 2014-2015 рр. громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, в Ладижині проводиться збір інформації щодо можливості оренди житлових квартир та будинків на вторинному ринку нерухомості».
Власники нерухомості у місті Ладижині, селі Лукашівці та селищі Губник, які побажають здати в оренду житло для переселенців, мають повідомити про свій намір владу міста до 29 серпня цього року за телефоном 6-14-43.
12 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 555 Коментарів: 4
Написав: nina 13.08.2014 - 21:21
Ага, Щас!!!!!!
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 14.08.2014 - 16:16
nina,Бабка нина-говно на блюде, от тебя другого и не ожидал...
Написав: nina 14.08.2014 - 21:56
Хто без блюда той москаль!!!!!
Написав: patriot-Lad 16.08.2014 - 16:51
nina 13.08.2014 - 21:21,
яка ж ти убога і підла людинонька, а патріотом , донедавна, так по-справжньому прикидалася.
Сходи до церкви, посповідайся, попроси прощення і забудь щось коментувати!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль