Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада, Топ-5 Мерія Ладижина допомагатиме мобілізованим та їх сім’ям

Мерія Ладижина допомагатиме мобілізованим та їх сім’ям

27 серпня відбулася позачергова 34 сесія 6 скликання Ладижинської міської ради, зібрана за ініціативи жінок та матерів військових мобілізованих до лав збройних сил України. На засіданні були присутні 29 депутатів.
Як з’ясувалось, деякі ладижинські сім’ї були змушені самостійно закуповувати бронежилети, каски та інше спорядження для своїх рідних, які відправились на захист України. Екіпіровка одного вояка обійшлася родинам у суму від 8 до 12 тисяч гривень. Тому, ініціативна група жінок, яку очолила Олена Пясецька звернулася до мерії з проханням відшкодувати ці витрати. Адже, жінки залишилися і без чоловічої підтримки, і без грошей.
Крім того, під час сесії депутат Ладижинської міської ради Оксана Денисюк внесла пропозицію звільнити учасників АТО та їх сім’ї від сплати за комунальні послуги строком з 1 вересня до 31 грудня.
Всі присутні депутати погодилися, що у нинішній ситуації, сім’ї які відправили своїх чоловіків та синів до збройних сил України потребують захисту та допомоги.
За пропозицією мера Ладижина Валерія Коломєйцева були внесені зміни до фонду міського голови. Так 650 тисяч гривень, які знаходяться на рахунку даного фонду, будуть витрачатися лише на придбання касок та бронежилетів для мобілізованих.
- Наше завдання - враховуючи те, що держава не може забезпечити мобілізованих відповідними засобами захисту, ми повинні кожному, хто призивається купити каску та бронежилет, - зазначив Валерій Коломєйцев.
Також, за пропозицією міського голови, була створена комісія на чолі з депутатом Олександром Жаріковим, яка буде займатися збором інформації про мобілізованих ладижинців та слідкувати за правильністю розподілу цих коштів. У склад комісії увійшли депутати Ладижинської міської ради, представники громадських організацій та жінки мобілізованих чоловіків.
Після довгих дебатів, депутати вирішили підтримати пропозицію по відшкодуванню коштів родинам, які витратились на закупівлю військової екіпіровки для своїх рідних, але сума не перевищуватиме 8 тисячі гривень. Крім того, для всіх мобілізованих ладижинців закуповуватимуть бронежилети та каски за рахунок фонду міського голови.
Також, підтримали депутати і пропозицію про звільнення учасників АТО та членів їх сімей від сплати комунальних послуг. Варто зазначити, що за пропозицією депутатів у цей список внесли також тих мобілізованих, які на момент мобілізації не працювали або втратили дохід у зв’язку з мобілізацією (наприклад підприємці). Ті ж, хто проживає у приватному секторі, зможуть отримати компенсацію на опалення у розмірі, яку отримають жителі ладижинських багатоповерхівок.
Рішенням сесії жінки та матері мобілізованих солдат залишились задоволені. Тепер вони відчуватимуть підтримку з боку громади.
7301_img_1032.jpg (94.04 Kb)8764_img_1033.jpg (92.87 Kb)0543_img_1034.jpg (82.73 Kb)7254_img_1037.jpg (79.06 Kb)1468_img_1039.jpg (83.15 Kb)97_img_1040.jpg (95.11 Kb)3033_img_1045.jpg (80.29 Kb)3706_img_1047.jpg (102.3 Kb)6344_img_10.jpg (93.54 Kb)7110_img_10.jpg (107.77 Kb)
27 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 741 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль