Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Влада, Топ-5 Мерія Ладижина допомагатиме мобілізованим та їх сім’ям

Мерія Ладижина допомагатиме мобілізованим та їх сім’ям

27 серпня відбулася позачергова 34 сесія 6 скликання Ладижинської міської ради, зібрана за ініціативи жінок та матерів військових мобілізованих до лав збройних сил України. На засіданні були присутні 29 депутатів.
Як з’ясувалось, деякі ладижинські сім’ї були змушені самостійно закуповувати бронежилети, каски та інше спорядження для своїх рідних, які відправились на захист України. Екіпіровка одного вояка обійшлася родинам у суму від 8 до 12 тисяч гривень. Тому, ініціативна група жінок, яку очолила Олена Пясецька звернулася до мерії з проханням відшкодувати ці витрати. Адже, жінки залишилися і без чоловічої підтримки, і без грошей.
Крім того, під час сесії депутат Ладижинської міської ради Оксана Денисюк внесла пропозицію звільнити учасників АТО та їх сім’ї від сплати за комунальні послуги строком з 1 вересня до 31 грудня.
Всі присутні депутати погодилися, що у нинішній ситуації, сім’ї які відправили своїх чоловіків та синів до збройних сил України потребують захисту та допомоги.
За пропозицією мера Ладижина Валерія Коломєйцева були внесені зміни до фонду міського голови. Так 650 тисяч гривень, які знаходяться на рахунку даного фонду, будуть витрачатися лише на придбання касок та бронежилетів для мобілізованих.
- Наше завдання - враховуючи те, що держава не може забезпечити мобілізованих відповідними засобами захисту, ми повинні кожному, хто призивається купити каску та бронежилет, - зазначив Валерій Коломєйцев.
Також, за пропозицією міського голови, була створена комісія на чолі з депутатом Олександром Жаріковим, яка буде займатися збором інформації про мобілізованих ладижинців та слідкувати за правильністю розподілу цих коштів. У склад комісії увійшли депутати Ладижинської міської ради, представники громадських організацій та жінки мобілізованих чоловіків.
Після довгих дебатів, депутати вирішили підтримати пропозицію по відшкодуванню коштів родинам, які витратились на закупівлю військової екіпіровки для своїх рідних, але сума не перевищуватиме 8 тисячі гривень. Крім того, для всіх мобілізованих ладижинців закуповуватимуть бронежилети та каски за рахунок фонду міського голови.
Також, підтримали депутати і пропозицію про звільнення учасників АТО та членів їх сімей від сплати комунальних послуг. Варто зазначити, що за пропозицією депутатів у цей список внесли також тих мобілізованих, які на момент мобілізації не працювали або втратили дохід у зв’язку з мобілізацією (наприклад підприємці). Ті ж, хто проживає у приватному секторі, зможуть отримати компенсацію на опалення у розмірі, яку отримають жителі ладижинських багатоповерхівок.
Рішенням сесії жінки та матері мобілізованих солдат залишились задоволені. Тепер вони відчуватимуть підтримку з боку громади.
7301_img_1032.jpg (94.04 Kb)8764_img_1033.jpg (92.87 Kb)0543_img_1034.jpg (82.73 Kb)7254_img_1037.jpg (79.06 Kb)1468_img_1039.jpg (83.15 Kb)97_img_1040.jpg (95.11 Kb)3033_img_1045.jpg (80.29 Kb)3706_img_1047.jpg (102.3 Kb)6344_img_10.jpg (93.54 Kb)7110_img_10.jpg (107.77 Kb)
27 серпня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 752 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль